Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
После овога синоћ имам утисак да сваког можемо да "брејкнемо" у четвртфиналу. Не сећам се да сам гледао екипу Партизана којој оволико верујем, чак ни у оној Ф4 сезони. Субјективно је, али ја кад видим да је Нанели у "звер моду" толико мирније гледам утакмице и некако ниједног тренутка не сумњам у коначни исход. Свака част свим момцима на доприносу, Зекова мирноћа (наш тихи херој по ко зна који пут), Алексина муда, Смајлијева рампа и енергија, Трифина одбрана (видело се колико му значи тај потез и кош)...
Влажни сан о Каунасу више не могу ни да сакријем у свом окружењу... Да се разумемо, 0-5 да имамо до краја не бих никоме замерио ништа. Уживање је и привилегија ове сезоне гледати ове момке и највећег тренера у историји... У животу се отприлике једном у деценији у просеку, а можда и ређе (92, 98, 2010, сад), поклопи да имамо овакав тренутак и у њему треба знати уживати. Једва чекам ова три везана спектакла, срушиће се Арена.
Fali ti 1988. Gan.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
U f4 sezoni su nas govna izbacila u polufinalu. Prvo su pretili da se neće pojaviti na utakmici, moguće da je čak i kasnio početak.
Pokvario se semafor ili je bilo nestanka struje u hali (ne secam se tacno), pa utakmica je trajala 3 i po sata.

A u pravu su i @serAlex i @kuki :D sad nakon dodatnog pojasnjenja, u finalu '97 je bilo "jebi fmp", a u finishu sezone u 1/2 finalu '98 dobili su nas na prilicno kvaran nacin.


Ne volim da vucem paralele sa bivsim generacijama Partizana, jer po meni svaka je prica za sebe i svaka mi je draga na svoj nacin!:icon-smile:
Ali evo jedna paralela sa tom generacijom, od te sezone do juce mi nismo 2 puta pobedili protiv aktuelnog evropskog sampiona u jednoj sezoni, tada smo eliminisali Olimpiakosa u 1/8 finala 2-0 u seriji! Dakle 25 godina smo cekali na ovaj podvig! :icon-smile:

I1982 smo bili treci, poprilicno nesrecno nismo otisli u finalu.
Umesto nas tamo je otisao Kantu, koji je pobedio protiv Makabija i osvojio svoju prvu titulu sampiona Evrope.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
I ja se secam kao juce da je bilo. Mi smo u tu F4 sezonu usli kao aktuelni prvaci, gde smo dobili fmp u finalu. Narednu smo izgubili u polufinalu od njih. Takodje bio na utakmici. Jedino ako nisam skroz odlepio i pomesao godine.
Jbg, pričamo o različitim sezonama. Ja sam mislio da ti misliš na finale lige posle F4.
:ziveli
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Mnogo smo jaki. Uzmi Zeljko Evro titulu. Tek cemo da gazimo
Uzivajmo braco u ciganskoj patnji
Slavilo se, pilo se, uživalo se, sprdalo se sa FMPom...sa pravom i razlogom...

Ali sad je vreme da se uozbiljimo i manemo se onoga što je bilo i prošlo. Neka se euforija zbog Željkove kaznene ekspedicije prelije na podršku i njima, ali i onima kojima ne ide tako dobro kao našim košarkašima...i neka nas na forumu bude i kada ne ide sve kako treba...

Što reče Igor Duljaj, niko ne čita jučerašnje novine...ono od juče je bilo i prošlo...ajmo sad loptu na zemlju i utakmicu po utakmicu.

Naši su imali ogromnu mentalnu i fizičku potrošnju i na derbiju i sinoć, do nekog opuštanja negde će sigurno doći, u ABI nam već pakuju kazne i prijavljuju Lesora policiji, u EL ćemo da bijemo bitke sa onima koji imaju dužu klupu od naše.

Ništa još nismo osvojili, iako je tako lepo zamišljati nas na pobedničkom postolju u Kaunasu. Z a m i š lj a t i !
Ima još dosta da se igra. I ABU već uzimamo nekako ,zdravo za gotovo,...a u Splitu smo, recimo, pobedili ,,za dlaku,,...

Verujem u sve u šta većina ovde veruje, kad su ovosezonski dometi KK Partizana u pitanju, i nadam se i zamišljam...
Ali najviše se nadam da će Željko, posle nekih sjajnih pobeda igrače ,,spustiti na zemlju,, i pripremiti ih za svaku sledeću utakmicu - kao da ničega pre te utakmice nije ni bilo!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Gledam reprizu sinoc. Uzivam u odlicnom basketu.

Cetvrta cetvrtina. Panter trojka preko ruke, Smalji blokada, pa Naneli trojka. Timeout Ataman.
Sekvenca koju ste kacili ovde i koja je krenula da ih lomi.
Ono sto mi je upalo u oci je nasa odbrana tad. Mi tad vezujemo 5-6 poseda gde se branimo. Skokovi se skupljaju, 1 na 1 odbrana kao beton.
Jesmo dali 97 poena, ali stav u odbrani je omogucio ovu veliku pobedu.
Koliko "pametnije" izgledamo. Brutalno.

U sledeci petak ocekujem nove doktorske tarapije velikog Zoca. Koje jos videli nismo.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Nije baš ni Žoc ravnodušan, smeje mu se brk...
Da ne idem u off, ali Dora Panteli je najmocnija od svih ovih EL prezenterki.

Sto se tice utakmice, vec duze vrijeme izgledamo kao tim koji je spreman za najvece domete. Vise nije bitno ko je preko puta nas, jer imamo kvalitet da dobijemo svakog. To je znak da igramo sa nevjerovatnom dozom samopouzdanja. Samopouzdanje je bitna stavka u svakom profesionalnom sportu, a narocito u kosarci gdje se jako tesko stice i vrlo lako gubi. Nadam se da cemo zadrzati postojecu sigurnost jer sigurno imamo kvalitet ne samo da se plasiramo u plejof, nego da odemo do kraja.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Jeste,kosarkasica,meni se cini i da igra basket 3X3,ako mislimo na istu :D :whistling:
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Статус
Затворена за писање одговора.
Top