Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
2024/25 šampion ne ide direktno, tako da to igranje dve godine za redom nije sigurno.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
352
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ja mislim da je kod nas glavni problem sto su nam igraci, hmm jako spori u razmisljanju, da nekazem neku rec zbog koje cu dobiti poene. Lice na fudbalere (mozda i rukometase), mogu da trce ko fudbaleri, neki su cak i brzi... ali dzabe ti sve kad ti je je iq ispodprosecan. Da je neki dobar trener mozda bi nesto uspeo i od njih da napravi nesto, a posto toga nema, dupla nula. Greske se desavaju svima, ali kad ti konstantno nemas ideju sta sa loptom, gde da stojis itd... i sto je najgore, mi na sredini imamo izrazito lose igrace. Jedino sta smo uspevali je ponekad neku dobru kontru da napravimo, ali to je najlakse u fubalu... imas prostora koliko hoces. Ovom timu fale 3 Sase Ilica, Moreire ili slicno... i trener. Jebo vas zadnji vezni... Da nije rikarda koji je izmislio milion golova, i sredina tabele bi nam bila puno.


Najgore od svega - nema ko u klubu da vidi sta se desava.

Treba nam reset na svim nivoima... uprava -> strucan strucni stab -> par igraca koji nisu samo atleticari nego imaju i mozak.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Ja ne znam cemu sada cudjenje, jaooo, pali smo na trece mesto. Ovde se pisalo da budemo i sesti, samo da ode pola tima i stanoje. Izgubimo li drugo mesto i sansu da zaradimo 20 miliona, ne vidim kako cemo se iscupati a da nas ne privatizuju.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.587
Локација
Novi Sad
Vidim diskutuje se o Popoviću.
Najgori golman u ligi.
Toliko.

Dečko nema muda da budr golman i tu svaka diskusija staje. Želim mu sve najlepše ali u klubu koji nije Partizan

Livadarski golman sa sve nepismenom odbranom. Ajde ovi pajaci ali Sveta koji je prošao našu školu... Baš sam se razočarao u njega. Sad vidim zašto je g.Savo bio pametan pa ga klupirao u sezoni 18/19
Da ne bude da se neko "iživljava nad novim članovima" upozoriću te ovako, bez poena. Tri posta sa istom poentom si napisao, dosta je. Shvatili smo šta misliš o Popu, i posle prvog posta i nema potrebe da sad svaki put pljucneš po njemu kad ga neko spomene u bilo kom kontekstu.

Pušteno vam je svima da izbacite iz sebe bes posle poraza, u nekim gornjim granicama praga za vredjanje. Ajde sada malo spustite loptu.

Da je jedini problem Pop ili odbrana tj. igrači, mi bi bili na konju. Najveći problem, rak FKP, sedi u foteljama.
Ja prosto ne mogu da verujem da neko misli da će teranjem ili kenjanjem po nekim igračima nešto da se promeni dok prvo ne oteramo smrdljivu bandu koja sedi tamo gore u dimu tompusa.....
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
352
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ja ne znam cemu sada cudjenje, jaooo, pali smo na trece mesto. Ovde se pisalo da budemo i sesti, samo da ode pola tima i stanoje. Izgubimo li drugo mesto i sansu da zaradimo 20 miliona, ne vidim kako cemo se iscupati a da nas ne privatizuju.
Ako mislis na LS, sanse nije bilo/nema... igrali bi sa nekim fejnordom i opet bi bila blamaza.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Nekad smo imali asove. Nekad smo imali igru. Nekad smo imali titule. Nekad smo imali publiku. Nekad smo imali Mišu Tumbasa. I stari dobri semafor lampaš.
Bilo pa prošlo.
A sada smo ostali i bez dobro poznatog glasa: poštovani ljubitelji fudbala, dobrodošli na stadion Partizana...glas postojan ,,kano klisurina,,...kao stadion JNA, jedan, jedini, nezamenljiv, večan...
Taj glas me je dočekao na mojim prvim utakmicama na JNA i pratio decenijama sve do pre neki dan...

A pre neki dan, taj što ga je zamenio, već je ,,zapeo,, kod sastava tima...
A i da nije, jednostavno, to nije to!

Gol! Gol! Gol! Dobri naš ,,Cvikeru,, - HVALA ti za sve!
Kako bez tvog glasa na JNA?


1. LEGENDA NA jna 677z381_Foto-vladimir-markovic-70752.jpg
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.587
Локација
Novi Sad
Nekad smo imali asove. Nekad smo imali igru. Nekad smo imali titule. Nekad smo imali publiku. Nekad smo imali Mišu Tumbasa. I stari dobri semafor lampaš.
Bilo pa prošlo.
A sada smo ostali i bez dobro poznatog glasa: poštovani ljubitelji fudbala, dobrodošli na stadion Partizana...glas postojan ,,kano klisurina,,...kao stadion JNA, jedan, jedini, nezamenljiv, večan...
Taj glas me je dočekao na mojim prvim utakmicama na JNA i pratio decenijama sve do pre neki dan...

A pre neki dan, taj što ga je zamenio, već je ,,zapeo,, kod sastava tima...
A i da nije, jednostavno, to nije to!

Gol! Gol! Gol! Dobri naš ,,Cvikeru,, - HVALA ti za sve!
Kako bez tvog glasa na JNA?


Погледајте прилог 20145
Eno klinac pita jel moguće da neće on više pričati jer mu od prvog dana kad je došao u Hram vičem u isto vreme kad i Ljuba to čuveno: poštovani ljubitelji fudbala, dobrodošli na stadion Partizana.
Neće više to biti isto, ali da pružimo i novom spikeru šansu da se dokaže, možda izbaci neku svoju "foru" koja će postati standardna kao i Ljubina.

Vidimo se na tribinama čika Ljubo, i hvala Vam!
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
306
Reaction score
874
Локација
Boston
Da ne bude da se neko "iživljava nad novim članovima" upozoriću te ovako, bez poena. Tri posta sa istom poentom si napisao, dosta je. Shvatili smo šta misliš o Popu, i posle prvog posta i nema potrebe da sad svaki put pljucneš po njemu kad ga neko spomene u bilo kom kontekstu.

Pušteno vam je svima da izbacite iz sebe bes posle poraza, u nekim gornjim granicama praga za vredjanje. Ajde sada malo spustite loptu.

Da je jedini problem Pop ili odbrana tj. igrači, mi bi bili na konju. Najveći problem, rak FKP, sedi u foteljama.
Ja prosto ne mogu da verujem da neko misli da će teranjem ili kenjanjem po nekim igračima nešto da se promeni dok prvo ne oteramo smrdljivu bandu koja sedi tamo gore u dimu tompusa.....
Sankcionišite me ako sam zaslužio. Nemam problema s tim.

O upravi nema šta da se priča jer su doveli klub u stanje da niko ne želi da ga preuzme, što uslovljava da oni nastave da vode klub.
Jedino rešenje je 20k grobara i da srušimo sve na stadionu, od prostorija uprave do svlačionice trofejne sale i butika. Naravno da nema ništa od toga.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.587
Локација
Novi Sad
Ok, ja sam te više nego fino upozorio da ne nastavljaš sa ponavljanjem jednog te istog posta i pljuvačine igrača, lepo ti objasnio, čisto da ako nastaviš i dobiješ poene/ban ne bude kako te neko maltretira ovde.

Završićemo na ovome, bar na ovoj temi.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
352
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Da, isto kao ove godine sa Nicom ili Kelnom....ili nešto ranije sa AZ. Blamaža do blamaže.
Nismo mi za jebropu (a nismo ni za ove livade trenutno), za razliku od galaktikosa iz rupe.
Nicu nismo pobedili, Keln jesmo sa dva bunkera, ali taj Keln i AZ ne ucestvuju u kvalifikacijama za LS - sa razlogom. Ako ti je to merilo kako Partizan treba da izgleda nemamo mi o cemu da pricamo. Mi ne bi evropu ni videli po nekim starim pravilima, ispali bi od kiprana... Pogledaj recimo Partizan protiv Njukastla i uporedi sa ovim raspadom od tima. O ciganima, mislim sve najgore - njihov problem, proci ce ko u ligi evrope ove godine.

Ovaj Partizan je negledljiv. Jebe mi se za fizicku borbu, hocu da vidim fudbalske poteze, dupli pas, centarsut, smislen dribling, tacan pravovremen pas, jasnu taktiku, ili u najgorem slucaju golmana u protivnivkom sesnaestercu ako vec gubimo. Ako vam je cilj da igramo bunker protiv osrednjih evropskih ekpipa.. bolje nismo ni zasluzili.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Nicu nismo pobedili, Keln jesmo sa dva bunkera, ali taj Keln i AZ ne ucestvuju u kvalifikacijama za LS - sa razlogom. Ako ti je to merilo kako Partizan treba da izgleda nemamo mi o cemu da pricamo. Mi ne bi evropu ni videli po nekim starim pravilima, ispali bi od kiprana... Pogledaj recimo Partizan protiv Njukastla i uporedi sa ovim raspadom od tima. O ciganima, mislim sve najgore - njihov problem, proci ce ko u ligi evrope ove godine.

Ovaj Partizan je negledljiv. Jebe mi se za fizicku borbu, hocu da vidim fudbalske poteze, dupli pas, centarsut, smislen dribling, tacan pravovremen pas, jasnu taktiku, ili u najgorem slucaju golmana u protivnivkom sesnaestercu ako vec gubimo. Ako vam je cilj da igramo bunker protiv osrednjih evropskih ekpipa.. bolje nismo ni zasluzili.
Ti si rekao"blamaže", ja sam ti naveo par utakmica sa solidnim protivnicima (bar u rangu tog Fejnorda koji navodiš kao primer blamaže) gde se nismo blamirali. A ima ih još. Da se ne vraćamo sad u vreme "lepog fudbala do noge" gde smo umeli i da dominiramo, držimo posed, loptu, pravimo akcije, a na kraju završavamo sa 0:3 i sličnim rezultatima.

Nešto mi govori da tvoja sećanja ne sežu puno dalje od 2003 i Njukasla, ako i toliko? Izvini ako grešim.
Ja recimo pamtim i kraj osamdesetih prošlog veka (a ima ih ovde koji pamte i mnogo više). Bilo je stvarno svega i svačega tokom godina, i blamaža i (neočekivanih) pobeda, pa i rapsodija. Poenta je da, batališ unapred upisane poraze, i šta bi bilo kad bi bilo. Nismo se izblamirali ni protiv govana u rupi, pre koju nedelju ne brini ti za kvalifikacije, kojeg god evropskog takmičenja da igramo. Pobedili, izgubili, idemo dalje. Isto kao i na domaćim livadama, gde nas trenutno šamaraju fenjeraši, a do pre par meseci smo igrali evropu, solidno.

Slažem se da trenutno (a ovo "trenutno" traje od vremena drugog boravka stanoja među partizanima, moj utisak), loše stojimo, loše izgledamo, ali ako ćemo tako unapred da se otpisujemo, onda jbg. za bolje i nismo, niti ćemo ikad biti. Tu su Barse, DinamoZG-i, Reali, Mančesteri, jaki klubovi, dobre lige, sa kojima sitna boranija nema šansi.
Kada smo sa Mateusom ušli u grupe LŠ, nismo imali neku posebnu ekipu, niti igru, niti je on bio neka trenerčina. Ali imao je on, i sa njim i ostali, ono što je osnova svih uspeha,a što nama hronično fali - stav.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
352
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Fudbal gledam od sredine devedesetih, slucajno sam pre koju nedelju pogledao opet revans protiv njukastla... ok mozda nije bio isto neki fudbal ali jebeno nebo i zemlja u poredjenju bilo cega u skorijoj proslosti. NIje isti sport. Ovo sto igramo je katastrofa, bez obzira na rezultat. Drazi mi je poraz od Bajerna 3:0 2002. kod kuce nego ovaj raspad kad pobedimo serif 1:0 u gostima... tad si mogao da vidis da neki igrac nesto i moze ili zna, tim ima nesto uigrano itd...

Mi da igramo 100 utakmica protiv Fejnorda mozda bi 5 odigrali nereseno. I to je bruka i sramota. A pazi ko je bio prosle godine u poslednjem kolu:

Benifca - Dynamo Kyiv
Rangers - PSV Eindhoven

Moja poenta je da nosioce(Benfica, PSV) u poslednjem kolu sa ovakvom igrom/igracima nema nikakve sanse da izbacimo - to je jebeno tuzno i sramotno i BLAMAZA(a siguran sam da bi bila i 3+ razlika u golovima). Ranije smo bar mogli da se koliko toliko nosimo sa takvim klubovima. Mozda smo ispadali, ali nismo delovali ko ekipa iz cetvrte lige.

Nije to sad unapred predaja, nego kad si 4 ranga ispod potencijalnih protivnika... kad znas da postojecom upravom necemo dobiti nista ni u sledecem prelaznom roku (najvazniji prelazni rok ikad je bio ovaj sad i najlosije je uradjen)... to je realnost na kvadrat. Sveli su nas na ubedljivo najnizi nivo ikad, bez obzira na rezultate u evropi (koji su ako se realno pogleda, osim kelna katastrofa)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Ako sam ja dobro skapirao, menja se malo "pristupna lista. Mesto koje bi dobio naš savez sada ide najboljem na fer plej listi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top