Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
42BF4900-9630-4626-93EE-005431FE7AA1.jpeg
Onog trenutka kad su nam dali mobilne u ruke i kad smo postali toliko važni da svako može da kaže nešto pametno u etar, zaboravite na revolucije, na nasilnu promenu demokratskih i nedemokratskih struktura. Lakše je kucati gluposti, kao što ja kucam sada, pored kamina, toplo, pijem neki burbon i psujem vučelu, vazuru i vučića, nego da na hladnoći se ganjam sa pandurima ili gore pomenutima.
Trenutno smo za ginisa, u dva dana, back to back, jedan klub koji volimo je pobedio prvaka evrope na njihovom terenu, isti taj klub koji volimo je izgubio od poslednje plasiranog tima na našem terenu. Jedan klub koji volimo trenutno može da napuni dve arene, isti taj klub koji volimo gleda samo Goran i par zaljubljenika sa Jan Fuckin Madar. Ovo pišem u 4 ujutru i nisam pametan, valjda će da svane, u 7 je svitanje.
A i pitam se, kako neko nije slomio pičku onom vazuri do sada? Samo pitam.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Narodna odbrana i Nacionalna bezbednost su živi raspad.
Pored tih masona i mistika.


Ako mi biramo cide i koste sada, dotičnima treba prirediti?!

Da zavade države oko Srbije, i ex YU narednih godina, da se poubijaju,...i te brisele, branderburge da raznesu...
... džabe prestižni derbiji i zime u evropi.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Od 18 sekunde do 52 sekunde... tada i sada... samo što se osećamo još gore nego ovi ljudi tada u to vreme. I tada čovek kaže: Ali ovde se meša politika... Dotle smo došli sa svim ovim govnima iz uprave i sa najvećim govnetom koji se za sve pita a poslušnici mu ispunjavaju sve zadatke. Zašto ovako igramo i zašto smo došli do toga da postajemo prosečan superligaški tim gde više protiv nikoga mi nemamo sigurnu pobedu nebitno da li igramo kući ili na strani? Posla nisu ovde čista, to je svima jasno... Uprava neće da ode, nemamo kritičnu masu da ih otera govnjavim motkama jer nisu drugačije ništa drugo ni zaslužili...

 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
Po Statutu JSD Partizan, predsednik sportskog društva može da uvede privremene mere ukoliko klub ne može finansijski da ispoštuje potraživanja, tekuće obaveze, itd (što jeste slučaj trenutno) , može da uvede privremene mere ukoliko uprava kluba ili Skupština iste nisu u stanju neku odluku da donesu u određenom periodu (što nije slučaj) . I u tom slučaju samo dok ne donesu odluku važe privremene mere.

E sad, ja verujem da Ostoja nema koga da postavi na to mesto, to je problem, što od kluba svi beže.
Svi vole Partizan samo dok imaju koristi od njega.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Mene brine nešto drugo, a to je mogućnost da se FKP minira sa svih strana od raznih struja uključujući i predsednika KKP i JSD. Neka bude da sam ja samo preterano paranoičan, ali ukoliko se ikada dokaže da je makar i jedan igrač pristao na tako nešto, ja bih streljao u bašti restorana, bez razmišljanja.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
144
Reaction score
1.114
Локација
Pozega
Sreću sa KK dela foruma, kvari mi pokvarena pereca plafonjerka, koja trepti non stop i samo što nije crkla načisto. Tako nekako umire i FK.
Nisam bio na JNA, od letos...nisam FKP gledao, mislim, putem tv, još od ispadanja protiv šerifa.
Racionalno, ovi su još tu, jer imaju ledja. Imam problem, da FKP bude krpa, godinama. Pamtim dobro, '83. malu pauzu, pa '86.,'87., pauza, '93., valjda...itd. Ali svaka ta pauza, je imala nešto u sebi...klub se borio, bio drugi, osvajao kupove...ovo sada nije pauza, ovo je umiranje. Ne mogu da gledam, eutanaziju svog kluba, nemam živaca za to. Ako niko od javnih ličnosti, iz raznih sfera, koji imaju kapacitet, i mogućnosti, a nekima je i taj isti FKP, namakao deo istog, ne žele, ili ne smeju, ili šta već, da osvoje, na bilo koji način, kancelarije na JNA, pa i time, što će obećati lojalnost onome kome to mora da se uradi, evo neka klub preuzme bilo ko, relativno anoniman, ja dižem ruku, za to, samo da se ovi sklone. Ubeđen sam da bar, gore ne može biti. Naravno najbolje bi bilo da klub preuzme, neko sa foruma, svi ga volimo ovde, ali to je nemoguće. A kada nešto voliš, bar nećeš krasti od toga nečega, za početak dovoljno. Nemam problem, ni da klub preuzme neko iz vrha, iz vladajuće stranke, jer je to neminovnost u ovoj zemlji, pa ima valjda neko tamo, kome je FK Partizan, važniji od patološke mržnje prema njemu, svog predsednika jelte. Ako sam čovek, a ne miš, pa boli me uvo za sve. Vodim svoj klub, i biće prvak, ako je zaslužio. I tačka. Ili odoh iz stranke, pa ti vidi šta gubiš. Ali ako ti nastupaš sa pozicije unapred dupelisca, pa nije čudo onda što nas dave kako oni hoće. Sad bi ovde napravio malo poredjenje: da li je dolazak najvećeg trenera u istoriji evropske košarke, morao biti prethodno aminovan? Njegov dolazak je naravno opasnost par exselance da režimska veštačka tvorevina završi svoj hibridni lažni život nekakvog košarkaškog giganta... Možda je samo ime najvećeg bilo dovoljno, da nije trebao amin sa vrha? Nebitno. Poenta je da, s' obzirom na klipove i bočne vetrove, van terena, ipak zahvaljujući magiji g.Obradovića i njegovom znanju da stvori tim kakav je stvorio, imamo šansu da srušimo ogavni kklub, jer smo na terenu bolji.
Zato kažem, dižem ruku, za iole prihvatljivog stranačkog aparatčika, ako će on da dovede jednog M.Nikolića, V.Paunovića, V.Ivića ili nekog drugog za trenera. Oni mogu biti Žoc, u fudbalskom smislu, za nas, jer niko neočekuje od FK da se bori za ulazak u 1/4f lige šampiona, proporcionalno konkurenciji razlike u dva sporta, biće dovoljne titule prvaka i iskorak u Evropi.
Takav trener, onda pravi svoj tim. Tim pravi rezultate, rezultati dovode navijače opet na tribine.
Danas nemamo ništa.
Sutra nemamo ni ništa. Ugasiće klub.
Ja sam ovde početnik, možda i nisam u pravu, ali uprava koja je sada, je dokazano saboterska. Ona će izvršiti eutanaziju FKP. Ne mogu da verujem, da su ovi još tu. I dok su god tu, FKP je sigurno osuđen na smrt. Bilo ko drugi da dodje, i u moru kompromisa, koje ver. mora prihvatiti, bar će nas skinuti sa sadašnjih vešala. Ako živimo u zemlji, gde je nemoguće da npr. čovek kao g. Vujošević, bude predsednik FK, onda svako rešenje, umesto ovih, bar nam produžava život, do nekih boljih vremena...jer čini mi se da se Partizan sada, bukvalno bori za svoj život.
Bože pomozi mom voljenom klubu.
Mole Ti se njegova crno - bela deca.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
144
Reaction score
1.114
Локација
Pozega
...još bih nešto dodao...nismo mi, u FK, navikli u istoriji, na uprave ala real madrid, pa da eto očekujem neku silu od iste.
*Prva uprava = smanjila kapacitet JNA sa 100.000 na 55.000, dobrovoljno.
Nije dovela R.Mitića, iako se sam nudio, da predje od njih, kod nas.
*Druga uprava: po onome što je trebala, a nije, najgora rezultatski. Da najgora, iako faktički, po statistici najbolja.
Zbog malo logistike, koja je te '66. srazmerno tim godinama, bila tako lako ostvariva, za početak i kraj, bilo je dovoljno: 1. da veliki Galić dodje ili bar trenira, koji mesec ranije, a ne dan pred polazak u Brisel, iz JNA (?!??!???), 2. da ekipa putuje zajedno na meč, a ne kako ko želi, ko razbijena banda, i 3. da su se zabranile posete i opsedanja igrača od strane menadžera drugih klubova, uoči finala. Meč na Hejselu nije izgubio FKP, kao tim, izgubila je uprava. Izgubila je i još sigurno, jednu ili 2 čak, nove titule prvaka Evrope, koju bi taj tim, sa Skoblarom i Samardžićem, koji su već dali pristanak, osvojili, jer se čekalo samo da FKP podigne trofej na Hejselu. Izgubiće ta uprava, na godinu dana i jednog V.Vasovića, zbog malo tadašnjih novaca, ili privilegija, dovoljno da nam rival preseče niz koji bi tada bio od nestvarnih 5 uzastopnih titula, osvojivši je '63./64'., posle naših 3 uzastopnih, a pre one koja će doneti put koji je vodio ka Hejselu. Na kraju, ta uprava, će ovim epskim tragičnim porazom, u finalu KEŠ, svojim neznanjem i nečinjenjem, nešto i "osvojiti" : "osvojiće" budućih, nezapamćenih 11 ?!?? godina, posta, bez titule, i Ljubljane '76. Negde, malo pre toga, rodjen sam i ja.
*Sledeća uprava je ona koja nije uspela ni da uradi ono, što je tada, bilo teže ne uspeti, nego uspeti: Da tada, ver. jednog od najboljih igrača Evrope, u leto '78., velikog Sušića, našeg osvedočenog navijača, dovede u klub. Čovek došao, zadužio opremu, a oni ga pustili nazad, da se malo popriča, za rastanak, sa prvim čovekom SR BiH, a on ga ucenio da ostane, da zabavlja raju. Toliko su bili nesposobni. Uz dogovorenog, Vilson Džonija, na beku, sa Bićetom, i nikad manje zvučnijim imenima u 1/2f KEŠ '78., klub je mogao, hipotetički, možda i do novog finala...Umesto toga, ostasmo bez sve trojice, a dobismo borbu za opstanak u istoj sezoni, 78./79., i kasnije Miću Duvančića za trenera.
Uprave koje su smenile Jusufija, iako smo počeli da igramo nemački fudbal, bio u osnovnoj školi, uprave koje su ispustile Pančeva, pa i Savićevića, iako je uprava Budoćnosti bila naša, itd., sve su one, bile klip u točkovima za sopstveni sportski sektor. Mi kao navijači, to dobro znamo. Ali nijedna, do sada, nije sa namerom i pod tuđom kontrolom, pri tom svesno, mrcvarila, pucala u noge, silovala, kinjila, sabotirala, sopstveni klub, tako da ni najveći neprijatelj ne bi umeo to bolje.
Izvinjavam se na duplom, a ujedno dugačkom postu, a ako ovo nije tema, za ovde, prebacite gde treba da bude.
Danas, bi reinkarnacije jednog generala Lekića ili Lončara, ili Mirka Marjanovića, izgledale kao Roman Abramovič za FKP, gledano ko nas danas i gde "vodi"...
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Ako se rezultatski sabotira sadašnja uprava, šta će da radi nova uprava kada ne završimo na drugom mestu?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Situacija je sledeća: naš stadion, jedini od svih stadiona, nije na spisku za renoviranje. To može da znači sledeće: plan je da se Partizanu uzme stadion. Kako? Pošto je stadion pod hipotekom, a juče smo saznali da FKP ne plaća ništa sporazumima utvrđeno, ni igrače, ni struju, ni vodu, ni porez, dakle svesno (verovatno po nalogu av) idu na to da se hipoteka aktivira. Dakle, uprava je na zadatku i sa vrha države im nije dozvoljeno da odu dok ne obave zadatak.
FKP će verovatno u budućnosti igrati utakmice na nacionalnom stadionu u Surčinu, ako bude imao novca da ga zakupi.
Molim Boga da ni jedno slovo ne budem u pravu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450
Све се подређује циганима у фудбалу.....Партизан је сведен на ниво корисног пратиоца или прецизније речено - ниво слуге. Чак и кад урадимо нешто што на први мах делује као корисно за нас (Европа) на крају ФК свеједно извуче дебљи крај, а профитирају цигани (директним уласком у ЛШ) и саботерска управа.
ФК-у остане тек толико живота да може и даље да буде корисни пратиоц и ова управа баш као и свака следећа коју одабере ова власт само ће испуњавати тај задатак корисног пратиоца.
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Ućutali su se svi jer je svima jasno da ih niko neće oterati, čeka se da sami odstupe. Talili su se sa jakim ljudima i znaju dosta, krš para je pokradeno. Menadžerske i kriminalne kombinacije koje uključuju vrh države i njihovo okruženje. Vide svi da je na delu pritisak sa svih strana da odstupe sami. Deluje mi da bi se ratni huškač pokupio sutra, ali ono govance gmazura je izgleda preterano zaglibio. Njemu ne predviđam svetlu budućnost.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Po Statutu JSD Partizan, predsednik sportskog društva može da uvede privremene mere ukoliko klub ne može finansijski da ispoštuje potraživanja, tekuće obaveze, itd (što jeste slučaj trenutno) , može da uvede privremene mere ukoliko uprava kluba ili Skupština iste nisu u stanju neku odluku da donesu u određenom periodu (što nije slučaj) . I u tom slučaju samo dok ne donesu odluku važe privremene mere.

E sad, ja verujem da Ostoja nema koga da postavi na to mesto, to je problem, što od kluba svi beže.
Svi vole Partizan samo dok imaju koristi od njega.
Ima ljudi koji su zainteresovani ali koji su ozbiljni ljudi biznisa .Citaj Milija Babovic .Ali nece dok ne dobije jasne garancije od drzave sta oko stadiona poreskog duga koji je je preko 20 miliona eura vode struje .To i jeste ozbiljno od njega Uostalom ozbiljan je covek .Sve ostalo nije moguce sem da dodje neko sa 50 miliona eura u dzepu koji ce odnah da zatvori sve minuse i napravi budzet za ozbiljan tim ..Takav i da ga ima nece da odgovara nikom sto kod nas nije moguce ...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.120
Reaction score
32.384
Локација
vaginamandibularia
@MrPetrov.
Pq jebem mu sve zameni sijalicu. Aj kapiram ne mozes sam da zamenis upravu al ako te i sijalica jebe onda si zesca lencuga
 
Top