Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Pokušavam da pronađem negde tabelu sa veličinama majica koje idu kao poklon,ali nigde ne uspevam da pronađem.
Možda je i ovde negde bilo objavljeno,moguće da sam i propustio,pa ako neko može da okači bio bih zahvalan.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.387
Pomoc... sta je bilo sa kreditnim karticama koje su najavili kao mogucnost za uplatu iz inostranstva, jel' zna neko?
Ne vidim tu opciju na sajtu.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
To za kartice i ja tražim ali.... Bili su najavili na sajtu ali izgleda ništa od toga. Šteta.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.387
Bratani, ovo je kao kad bi te pitao kako da pobedim City u gostima posle poraza od 0:3 kuci, a ti mi kazes: lepo, pobedi ih 4:0.

Iskljucio me paypal jos pre 5 godina, nije opcija.

Nista, swift je keva.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Klubu na devizni. Preko foruma moze i WU.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.387
Onda cu i jedno i drugo.
Dajte molim vas instrukcije za WU, na PM, naravno.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Presek stanja za juče 08.05

845.913
dinara
3.005,60 evra

Sa još jednom uplatom od jutros prešli smo cifru od 1.2 miliona dinara skupljenih od članova Partizan.net foruma. Preko 150 ljudi je uzelo učešće u akciji. Akcija će trajati još danas i sutra do kraja dana, ko je uplatio a nije se javio u listi iznosa ćemo ga ostaviti kao anonimnog.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Može i meni PP za WesternUnion?
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Na prvom mestu bih se zahvalio članovima foruma na interesovanju i učešću u akciji koju smo pokrenuli.
Braćo i sestre, malo je reći da ste nas pozitivno iznenadili odzivom. Uradili smo fantastičan "posao". Nije uopšte poenta u tome koliko je ko novca donirao nego činjenica da smo još jednom pokazali prvu sanagu ove naše zajednice u punom sjaju.
U skladu sa činjenicom da je sutra poslednji dan akcije, trenutna tabela sa članovima je okačena u prilogu. Nemojte nam zameriti ako nekog nismo upisali ili ako je neko ko je želeo da ostane anoniman ipak "otkriven", reagujte i obratite nam se odmah da ispravimo to. Takođe ako smo nekom zaboravili da upišemo Nick ili je zaboravio da se javi neka to učini odmah da ispravimo.
Zahvalio bih se i mojim kolegama koji su izneli ovaj prvi deo akcije. Za drugi deo koji podrazumeva distrubuciju majica i članskih karti očekujemo i vašu pomoć u određenim delovima ali o tome ćemo kad bude gotov materijal. Klub je saopštio da će majice i kartice biti dostupne od 25.05. pa ne verujem da ćemo ni mi dobiti pre.
 

Прилози

  • Tabela Donacija - Sheet1.pdf
    74,1 KB · Прегледа: 205

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Postoji li ukupni presek? Jesmo li prešli 2 miliona?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.710
Reaction score
22.741
Локација
Beograd
Jedno pitanje, mogu i dalje da uplatim na onaj račun kluba ako se danas završava akcija na forumu?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Iskreno me zanima, zasto klub ne trazi otpisivanje kamata. Uz samo jedno pitanje mrtvom pederu i nakazama oko njega. Ako je moglo kurvi da se otpise skoro sve, zasto ne moze KKP bar kamata da se otpise.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.710
Reaction score
22.741
Локација
Beograd
Mislim da nakon uplate određene cifre, automatski ide otpis kamata. Zato je dug faktički 6, a ne 7 miliona.
Video sam na Njuzu, akcija zvanično traje do 13.5. ali vrlo verovatno da će produžiti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top