Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
osim ako nije cilj da i tu odmah ispadnemo i da napredna stoka uzme klub zvanično
A sada nije zvanično? Vazura je stari kadar Vojislava Koštunice iz vremena DOS-a koji je svrgao Slobu pa mu žvalavi to nikada ne može oprostiti, a Vučela je iz Stranke Mladih Gorana i vlasnik novina koja su najveći kritičar režima? Ivica Kralj je redovni posetilac tribine koju drži Ćuta pa mu se ne dozvoljava da menadžeriše po Srbiji, a Ivica Iliev ne može jadan da dobije dozvole za gradnju jer je javno podržao skup opozicije?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Biće dobro ako budemo konkurentni za drugo mesto sledeće sezone. TSC će se opasno pojačati za ligu šampiona. A mi igramo kikiriki takmičenje. Ja bez zezanja očekujem tešku borbu za drugo mesto.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
391
Reaction score
704
Dok Vučiću ne vidimo leđa kao Slobi svojevremeno, nema nikakvog smisla svo ovo pisanje i nerviranje. Izgubljene su sve sezone unapred dok se ne otera stoka ciganska i naprednjačka.
da imamo srece da je sloba ziv mislim da je jedini koji bi sada mogao da ga srusi :) ovako jedino vazura ili vucelic da se kandiduju pa da glasamo za njih
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Pazite komentar ovog nazovi trenera na ovu bruku od utakmice i sezone. Ej publika je "uživala"!?? Bili smo bliže pobedi??? Kao da smo igrali sa Mančesterom, pa u fazonu bili smo "bliže pobedi"!?? Da li dobijam poene ako vređam ovog???

Duljaj nakon meča kojim je potvrđena očajna sezona Partizana: "Lepa predstava, publika je uživala, bili smo bliži pobedi"
Nije bio dobar fudbal sinoć?
Nismo bili bliže pobedi?
Nismo igrali sa Mančesterom, ali za nas, kakvi smo trenutno, Vojvodina koja nije izgubila na Karađorđu mesecima nije tim kod koga ćemo imati sigurna tri boda.

Partizan UVEK mora da ide na pobedu, ali...

Zar nije sinoć igrao baš tako? Uostalom...ŠTA bi naša pobeda sinoć promenila? Mesto na tabeli? Osvajanje titule? Šta bi promenila Vojvodini? Utakmica je bila maltene revijalna, ni oni ni mi ne možemo da mrdnemo ni gore ni dole na tabeli, i toga su bili svesni i igrači,i treneri, igralo se revijalno, igralo se otvoreno, igralo se na pobedu sa obe strane, sa obe strane date su šanse nekim rezervistima da pokažu koliko mogu, i...ispalo je nerešeno...

Duljaj je nasledio tim koji nije selektovao i sa kojim nije prošao pripreme, uostalom pored izjave koju je dao (i koju komentarišeš), dao je i ovu (koju ne komentarišeš) - tako bar mediji prenose da ju je dao:


Sami smo krivi što smo došli u ovu situaciju. Naravno da mi je krivo, ko voli da bude na četvrtoj poziciji, posebno kada je u pitanju jedan veliki klub, kao što je Partizan, koji ima dugačku tradiciju? Naravno da navijači ne mogu da budu zadovoljni sa tom pozicijom, a samim tim ni ja, naravno

Oni nemaju obraz,oni su olicenje danasnje Srbije…olosi…
Tu ubrajam mog nekada omiljenig golmana Ivicu kralja,kao i jednog od omiljenijih igraca ,igora duljaja…sram vas bre bilo,bednici,olosi od ljudi! NULE jedne!

A da imaju bolje rezultate kao neki naši klubovi koji su takođe pod uticajem SNS-a, ali i sa primerenijim budžetima poslatim od zna se koga, i dalje bi bili nule, ili...?

Dok se imala nada da može da se nešto osvoji, nijedan trener nije bio baš nula od čoveka, iako su i oni sarađivali sa V...i V...a sad kad smo četvrti (što jeste sramno za jedan Partizan u post YU epohi, što jeste nagori plasman Partizana u istoriji kluba, verovatno), ovaj trener jeste ta nula od čoveka...bar nekima ili nekome...
S tim što ja i dalje vidim da on pokušava da napravi neku igru koju sam video protiv ,,cigana,, ... TSC-a, Vojvodine...i koju nisam video protiv Radničkog iz Kragujevca...iako smo tad pobedili...
Ali...i kod prethodnih trenera sam svašta video ili ne video, što se igre tiče...




 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
806
Reaction score
3.800
Potpuno je bizarno i neshvatljivo da tim koji dva pobedi nemacki klub i nadigra francuski klub u jednoj sezoni, na kraju zavrsi cetvrti u srpskoj ligi koja nije bas da je najjaca u svojoj istoriji.

Da smo u toj Evropi dosli do pozicije Bazela, bilo bi super, a ovako...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.036
U našem slučaju je izuzetno shvatljivo, posebno što je u pitanju manje više ista ekipa.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
Dolazimo na isto kao u košarci 2017-te, kada su svi pre birali Megu i fmp2, nego nas. Ko god bude mogao, svi će pre birati TSC (pa i Čukarički) nego nas. Nama preostaje grčevita borba za Evropu, ne drugo mesto... Cilj tiranina nažalost je ostvaren i to će mu biti najveće dostignuće njegove vlasti/tiranije.

Kamo lepe sreće da okosnicu tima u novoj sezoni čine klinci koji možda mogu izrasti u neke nove Mitroviće, Vlahoviće, Milenkoviće, Pavloviće, pa da se makar nečemu nadamo.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Kamo lepe sreće da okosnicu tima u novoj sezoni čine klinci koji možda mogu izrasti u neke nove Mitroviće, Vlahoviće, Milenkoviće, Pavloviće, pa da se makar nečemu nadamo.
Čemu da se nadamo? Pojačavanju Šahtjora, Fiorentine i sličnih, poklanjanjem talenata za stanove u Njujorku?
Tovljenju svinjure i podmlađivanju vučele?
Ova govna moraju da odu u narednih par nedelja, pa taman da nam kokeza bude predsednik a tralalat trener...da bi bilo osnova za bilo kakvu nadu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Iskreno ko god dođe biće bolje. Kao što kažeš gore kokeza i lalatović bi bili bolje rešenje. Samo da izbacimo kancer.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Ima li neko u klub da izadje u javnost i da prifati krivicu za propalu sezonu, sezonu bez trofeja i to nismo bili ni blizu osvajanja nekog trofeja. taj jebeni uspeh u evropu iskoristili su drugi klubovi a mi smo ostali sa prstom u usta. Mora se odma reagovati za cas ce poceti sezona 2023/24 sa ovom upravom, trenerom i igrackom kadru mozemo da tonemo sve dublje. Promene su potrebne odma ali ne kozmeticke nego restart kluba i to na zdrave noge da se postavi makar i prvu godinu da ne budemo konkurentni za titulu. Istina je kako sto ste gore pisali da ce nas i domaci igraci i talentovani djaci zaobilaziti jer su tsc u cukaricki postali evropa i sigurno ce ove godine zaradi vise para nego mi. Sportski direktor da se javno izvini posto je 100% govorio da cemo biti drugi, za cetvrto mesto ako je doblestan i istinski voli klub treba sam da se povuce . Uprava nazalost samo valjak moze da srusi takve smo mi srece.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Pričati o timu i treneru u situaciji kad nam UltraCop Doo vodi klub?

Besmisleno.

Ali, ipak mislim da ima nade za Duljaja kao trenera, žalim što neću imati priliku da gledam ekipu koju je on lično selektirao.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
Čemu da se nadamo? Pojačavanju Šahtjora, Fiorentine i sličnih, poklanjanjem talenata za stanove u Njujorku?
Tovljenju svinjure i podmlađivanju vučele?
Ova govna moraju da odu u narednih par nedelja, pa taman da nam kokeza bude predsednik a tralalat trener...da bi bilo osnova za bilo kakvu nadu.

To se podrazumeva i da je ovo normalna država ovo bi bila uprava kojoj bi sledeći posao bilo čišćenje wc-a u Zabeli.

To da oni odu je preduslov svega.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
391
Reaction score
704
Markovicu,Jojicu i Obradovicu zabranjen ulaz na teleoptik i stadion Partizana jer nisu zeleli da potpisu reprogram.
mi iz dana u dan tonemo sve dublje a nikako da udarimo u to dno i da se oslobodimo kancera koji nas je zahvatio.
zaista nisam mislio da neko moze toliko da se sili i da ga bas briga za sve,ali ovi ocigledno mogu...mada to je samo ogledalo drzave i kako se sve u drzavi odvija.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
Ljudi kada jedan APR, takva institucija odbaci pokušaj uvođenja prinudne uprave zbog toga što FK Partizan nije član JSD Partizan šta dalje da pričamo?! Zna se kome je u interesu da u FK Partizan vlada ludilo, da ova uprava kojoj je mesto u zatvoru i dalje bude na čelu kluba, da se ne zna ko pije, a ko plaća...

Ponovo postavio bih jedno pitanje, samo jedno, ako FK Partizan nije član JSDP, da li su u tom slučaju sve Skupštine JSDP u prethodnih 70+ godina nevažeće, jer je kroz istoriju FK Partizan na tim Skupštinama davao najviše delegata (ako se ne varam, trenutno 15) .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top