Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
278
Reaction score
1.653
Локација
Beograd
Ok... Tom logikom je tebi ok da se Bogdan sad vrati i umesto kod nas ode kod njih da im odere kožu.
Boli me uvce generalno za sva dešavanja kod musavih osim da naši igrači idu kod njih.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Na Tegijevim snimcima se vidi da je Avramovic na treningu, e sad da li je nesto poceo da radi ili nije, moze neko upuceniji da nam kaze.

Zeljko je rekao da ce Aleksa sutra na kontroli i da cemo posle toga znati dali moze ili ne pomoci u nastavku sezone.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.123
Reaction score
15.391
Локација
Beograd
Svakako da je dobar znak to što je skinuo gips ili šta je već nosio. Mada neko je već pisao da povratak možda bude u finalu, videćemo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.036
Što nas ne ubije to nas ojača. Vodim se tom parolom i nadam se najboljem.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
@-sule- po istoj toj logici u tom tvom idealnom svetu na parkingu hale nema mesta i za jednog Duska Vujosevica. Naravno tvoje pravo i tvoje vrednosti, ja ipak na to gledam kao na neko drugo vreme i malo drugacije vrednosti u odnosu na podeljenost koja vlada danas.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
278
Reaction score
1.653
Локација
Beograd
Nisu to uporedive situacije. Obzirom na primer koji si dao pretpostavljam da znaš o čemu pišeš. Onda se seti da je on te sezone najuren iz kluba. Naravno opet ne može se taj potez njegovog prelaska kod njih opravdati, ali vremenom ga staviš negde sa strane jer je i Partizan bio nepravedan prema njemu te sezone. Mislim da je čak i Dule sam o tome pričao preparat godina.
Divcu je jedan od najvećih legendi naše košarke i prešao kod njih. I znam ja da je mnogima i dalje legenda, meni ne. Vidiš da je i Zocu. Možda tako treba.
Ali hajde da se vratim na Duleta, on oteran, dodje Zoc i uze evro titulu.
I sad imamo posle 30 godina divnu pesmu Vraćaju se dani pobede. Dakle, svaka akcija ima reakciju.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Veceras gledamo drugi Partizan. Ono sa milogorcima pripravnicima bila je samo jedna dobra lekcija.
Deremo hr-slo mutante lagano, 20 razlike.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top