Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
187
Reaction score
521
Potpuno je bizarno i neshvatljivo da tim koji dva pobedi nemacki klub i nadigra francuski klub u jednoj sezoni, na kraju zavrsi cetvrti u srpskoj ligi koja nije bas da je najjaca u svojoj istoriji.
Ako za trenutak zanemarimo sva vanfudbalska dogadjanja, ne dovođenje pojačanja na polusezoni, očiglednosu tome mnogo doprinele i očajne pripreme. Zato gubimo, što smo bili fizički totalno nespremni, neuigrani. Da li će biti ozbiljnije sledeće sezone? Možda ako za bazu ponovo bdemo izabrali Donji Milanovac, a ne Alpe ili neko egzotično mesto.
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Али на Алпе се не иде ради припрема него да "укриви" дупе види пут.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Za svako Partizanovo mesto na tabeli ispod, 1. 2. po jedna kula Kremlinska mora biti srušena.

Nekad im zločin svaka nam (važnija) tekma ispod 10000, 15000 gledalaca tendenciozno i maliciozno te 24.3 i 11.9 beše.

Rečeno je i ŽFK Partizan da je,
i zvanični časopisi crno-belih!!!

Frapantne su činjenice da su hladni i naftni ratovi indukovani navijačima Partizana i vakcinanacije, dobrovoljno davanje krvi,.. gde je izumiranje jedini spas.

Grupa JNA i Sport i Reinkarnacija bendovi koji su jedino dozvoljeni fanovima Partizana da prate...a to je širok asortiman izvođača pojedinačno i antologijski... naših i inostranih.

Svakako kod crvenih kmera nije bolje, al su režim i oganj, te im ne smeta.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Prilka je da u subotu pokažemo jedinstvo, glas, stav. Prilika je da pošaljemo jasnu poruku. U duhu svih protesta imam predlog za jedan miran protest ali gde bi trebalo da nas dodje mnogo. Evo predlog a vi radite šta hoćete.

Poziv na Protest za Smenu Uprave Fudbalskog Kluba Partizan!

Pozivamo sve navijače, simpatizere i ljubitelje fudbala da nam se pridruže na protestu koji je zakazan u subotu, neposredno pre odigravanja meča sa Voždovcem. Okupljanje će se održati ispred severne strane stadiona, a cilj nam je izraziti naše nezadovoljstvo trenutnom upravom kluba i zahtevati njihovu smenu.

Partizan je jedan od najprestižnijih fudbalskih klubova u Srbiji i regionu, ali se suočava sa ozbiljnim problemima. Ova sezona je završena na četvrtom mestu, što je najlošiji rezultat još od 1990. godine. Klub posluje u minusu, plate igrača kasne, stadion je prazan, a navijači gube volju da dolaze na utakmice.

Neprihvatljivo je da se situacija ovako pogoršava iz sezone u sezonu, a ključni krivci za to su Miloš Vazura i Milorad Vučelić, članovi uprave koji su pokazali da nemaju istinsku ljubav prema Partizanu i ne brinu o njegovoj budućnosti. Njihovo neodgovorno upravljanje dovelo je klub do rasula.

Zato je sada vreme da se ustanemo i pokažemo svoju podršku Partizanu. Zahtevamo momentalne ostavke Milosa Vazure i Milorada Vučelića kako bismo vratili klub na put uspeha i slavi koju zaslužuje.

Vaša podrška je od presudne važnosti! Pridružite nam se na protestu i pokažimo svoju snagu i jedinstvo. Samo zajedno možemo ostvariti promene koje su neophodne za budućnost našeg voljenog kluba.

Vreme je da se čuje naš glas i da se Partizan vrati na vrh!

Mesto: Ispred stadiona Fudbalskog kluba Partizan
Datum: Subota
Vreme: Sat vremena pre odigravanja meča sa Voždovcem

Pravimo razliku zajedno!

Napomena: Molimo sve učesnike da se pridržavaju mirnog i dostojanstvenog ponašanja tokom protesta.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.052
Reaction score
3.884
Локација
Beograd
Bizarno je da ova dva degenerika nekom zabranjuju prilaz Teleoptiku, ali taj isti Lazar Markovic je osudjivao Asana kada je ovaj onda pobegao glavom bez obzira zbog neisplacenih plata. Kako su to sad pare problem Lazare, a pre dve godine je sve bilo do jaja?

Pa vidi, taj Asano (koji mi je do odlaska bio omiljeni igrač) je zapalio bukvalno dva-tri, neka je i 7 dana kada su se po ugovoru ispunili uslovi za to.
Lazar, Jojić, pa i Obradović (koji činjenica je sva trojica su u drugom mandatu malo ili ništa pokazali) svoje pare čekaju ko zna koliko.

Konkretno primer za Lazara, znam da u Kovid sezoni nije primio 20-30 posto onoga što mu je prepolovljeno kada je pristao na smanjenje plate.

Taj Jojić je kada se klub obrukao pokazao da je ljudska gromada i iz svog džepa častio zaposlene na stadionu za praznike.

Igrački pokazali su malo ponoviću, razočarali su, većini je laknulo kada su otišli, ali su na druge načine pokazali kako se voli Partizan i da su deca Partizana.

Dok ova dva gmaza, ološa, lopova, prevaranta, iz dana u dan pokušavaju da i ono malo što je ostalo unište u i oko Partizana.

Crkli dabogda.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.632
Reaction score
22.369
Локација
Beograd

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Kad se mi, bivši igrači sastanemo uvek se povede razovor o tome kako su neophodne promene. Međutim, isti ti ljudi, sa kojima si do juče pričao o promenama, jedan po jedan ulaze u klub na poziv uprave koju su prethodno optuživali. Zato me ne čudi ovo što su uradili ovoj trojici i postajem ravnodušan kad čujem takve vesti. Svi mi zajedno bolje nismo ni zaslužili – kaže Trobok i dodaje da ne želi više da se zamera, jer to može samo da mu donese štetu u poslu kojim se trenutno bavi.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.632
Reaction score
22.369
Локација
Beograd
A onda Milivoje ispod u tekstu se popiša sam po sebi.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Neznam sto te to cudi kupili su ga za sitne pare jos zimus. Covek postao 'skaut'
Za njega vazi ovo
Međutim, isti ti ljudi, sa kojima si do juče pričao o promenama, jedan po jedan ulaze u klub na poziv uprave koju su prethodno optuživali.

Prvo ih je napadao a onda su mu bacili kosku da je glodje i on zadovoljan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.732
Problem 90% naših bivših igrača, ako ne i više, je taj što kad završe karijeru nisu niko i ništa niti su finansijski obezbeđeni.

Ja sam svojevremeno pričao sa našim bivšim igračem sa kojim sam trenirao u mlađim kategorijama, a koji je uspešno nastupao u prvoj LŠ kod Mateusa i posle igrao preko. Kada je završio karijeru, vratio se u Srbiju i pokušavao da pokrene biznis sa otvaranjem kafića... Kao da ih nema dovoljno u gradu. I onda kada tako nešto ne uspe, a uložiš sve i ono malo što si sačuvao, šta ćeš, daj kakvu god kosku.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.379
Reaction score
5.157
Локација
Beograd
Termin utakmice je u vreme protesta, ne može se stići i na jedno i na drugo. :cekanje:
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.632
Reaction score
22.369
Локација
Beograd
To je Rade Bogdanović lepo sročio. Neka bude da je zaradio milione, poludi čovek od para i pažnje, razvede se, žena uzme pola, od te polovine dobar deo dao na rodbinu, neki biznis, ako propadne, ćao, zdravo, sa 45 na novom početku, a ne zna gotovo ništa da radi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.732
A od škole većina ima samo predškolsko. I posle se čudimo što nam je klub na nivou na kom je. Mi smo još i dobri kakve su sve lobanje prošle kroz njega. :D
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.939
Локација
vezenemam
Ovi, kao i gazda im, jebu, ne vade, i ne nameravaju da stanu sve dok ih "viša sila" ne skloni:
Samo kad nam je Duki dobro... i Kraljica naravno!
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
954
Reaction score
4.244
Локација
Nis
Ovi, kao i gazda im, jebu, ne vade, i ne nameravaju da stanu sve dok ih "viša sila" ne skloni:
Samo kad nam je Duki dobro... i Kraljica naravno!

Ovo je defintivno nuklearni otpad!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top