Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.098
Reaction score
4.103
Локација
Beograd
Lakši trening. Što se tiče debija Smita jeste promašio dosta, ali dobo je da kod njega nema dvoumljenja kod šutiranja, sam je i uzima šut bez problema i tako i treba da bude. Biće on dobro pojačanje, naročito u odbrani.

I to u prvoj utakmici, gde ni posle 0/5 čovek ne prestaje da šutira :D .
Pazite, ovo mi se samo desilo kod debija Lovernja, gde sam video "nešto" ne znam da objasnim šta, ali odmah sam znao da je to to. Isto se desilo večeras sa Smitom. Verujem da će biti mnogo važan šraf u nastavku sezone.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Ништа ово не ваља, све би ја то растјерао усраном мотком.
Немачи појма, па ни да дају 100 поена. Жељко пушта да дивљају.
Пљуште коментари на форуму, народ у трансу...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.714
Reaction score
23.208
Локација
Академија
Мислим да је било неозбиљно од стране Смита да на дебију шутне 11 пута за три. Чак и да је само због тога доведен, превише је. Мислим да, од када је Жељко ту, ниједан наш играч није толико пута шутнуо на једној утакмици.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ne slazem se iz razloga sto je svaki sut bio rezonski. Pametno je odigrao jako u napadu, u odbrani je sve vreme bio na bas visokom nivo. Da je dve trojke vise pogodio ne bi se uopste postavljalo pitanje sto je toliko puta sutnuo.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.018
Локација
NbG
Ja mislim da je odgovor po tom pitanju bas u Zeljku. Takva je utakmica bila, imali smo taj luksuz da mozemo sebi da priustimo da igrac koji je tek doveden oseti tim, igru, na kraju i sut, kako bi upao u kolosek i to smo i iskoristili. Sa druge strane bilo je prostora da se i Kopriva i Tristan oznoje, a da Zek odmori, kako bi nadam se u mnogo sirem rosteru docekali ono sto nas ceka vec u prvim danima nove godine.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.714
Reaction score
23.208
Локација
Академија
Колико се сећам, имао је 0:5, 1:8 и на крају 3:11. Да је, рецимо, Тристан тако шутирао, не би му се само Жоц најебо мађе него и многи овде на форуму. Тачније, Тристан не би ни успео да шутне толико пута, био би зашрафљен за клупу доста раније. Слажем се да је ово могло да се приушти против Морнара, у ЕЛ то не би могло никако. Углавном, верујем да ће Смит доста помоћи у наставку сезоне.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.401
Reaction score
3.260
Локација
Tamo gde su Grobari
@El_Grande_Jokan Nisam bio u mogućnosti da gledam utakmicu. Zavisi kakvi su to šutevi bili, da li pri kraju napada ili otvoreni šutevi ili silovanje. Ako su otvoreni šutevi Željko neće zamjeriti, pa ni Tristanu, taman da se promaši 20 puta. Mislim da se stvara bez potrebe podela između stranaca i domaćih igrača. Željku nije bitno da li se nešto promaši ili pogodi, njemu je bitno da li se poštuje dogovor. Ako neko ne poštuje dogovor i pokušava nešto na svoju ruku, jebaće mu kevu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.915
Utisak mi je da ne igramo ni 40% od onoga sto bi mogli i onoga sto bi trebali.

Da se ne lazemo, imamo bas dug roster i kvalitetne igrace, samo to master treba posloziti.

Pojedini igraci i protiv Mornara izgledaju tuzno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Sinoć ke bilo skroz ok. Zanimljivija dešavanja na tribinama nego na terenu.
Tonac sa Arene verovatno popio ekspresni otkaz.
Uroš, brat naš grobarski!
Što se Džejlena tiče - ne jebe lep nego uporan :bu
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
815
Reaction score
4.306
Локација
Beograd
Мислим да је било неозбиљно од стране Смита да на дебију шутне 11 пута за три. Чак и да је само због тога доведен, превише је. Мислим да, од када је Жељко ту, ниједан наш играч није толико пута шутнуо на једној утакмици.

Onaj treci sut, kada je ispalio step bek odmah nakon ofanzivnog skoka nije bio rezonski, i nakon toga ga je izveo iz igre. Svi ostali sutevi su bili na mestu, sto se vidi i po tome da ga nije vadio iz igre ili mu prigovarao zbog suteva.

Prosto, ako ga ostavljaju samog, a on vazi za dobrog sutera, onda moze da ispali i 30 trojki, nije nikakav problem, a ako to nije slucaj vec forsira, onda je problem ako 2 takva suta uzme.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Срећни празници Гробарке и Гробари!
Даће Бог да се ове године радујемо не само побједама већ и резултатима, као никада до сада!!!
Велики поздрав из Херцеговине!!!
 
Top