Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Medina je dobar igrač koji će više biti spoljno orijentisan, desni bek pre štopera
Biće za još jedan "Bandido" ples i tompuse narkomana i svinjure.

Nisam siguran da je Ilić na Blekijevom ili Kalabinom nivou, ali za trenutni sastav Partizana je klasa.

Što reče Stojanče, kakav li je Medina kada najveća štetočina posle Branimira Bajića igra pre njega...
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
164
Reaction score
505
Локација
Ruma
Neke kolege forumaši nisu razumeli nisam napisao otpisivati već opisivati. Saničanin nam nije potreban nikako.

Telegraf se ispravio i naveo cifru od 5,5 mil plus 10% od naredne prodaje.

Nadam se da tu ima onih 1,5 mil što je za krilo od 22 godine koje je spominjao Dunja.
Stoji i dalje cifra od 4.5, a to dodatčno milionče ide kroz bonuse ako dečko odigra dovoljan broj utakmica. Barem sam ja tako razumeo.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Stoji i dalje cifra od 4.5, a to dodatčno milionče ide kroz bonuse ako dečko odigra dovoljan broj utakmica. Barem sam ja tako razumeo.
"Šest dobrih meseci u Partizanu, kontinuitet na terenu, prilika od trenera i kluba koji su znali i smeli da istrpe sazrevanje i odmah milionski transfer u Italiju. Tim putem je u minuloj polusezoni koračao Mihajlo Ilić i dočekao da mu na vrata zakuca Bolonja, koja će crno-belima za transfer talentovanog momka isplatiti skoro 5.500.000 evra i 10 posto od dalje prodaje."

Da ne kopiram ceo tekst sa Telegrafa.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
Sad ce nam reci da je 20% menadzerska provizija, ili da je to 5.5 miliona sa bonusima (ako odigra sve utakmice i zabrije 5 golova i namjesti tri gola).... Tako nesto... Standardna prica
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.180
Локација
ante portas

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Ко ће сад бонус да буде ? Сад аутоматски отпада неко напред..... Не би ме чудило да сад продају Белића оправдају тиме како нам треба бонус напред кога виде у лику Стјепановића, а да ће Медина на штопера.... Буше нас као сито.....

Ja sam prvo ovo pomislio kada sam procitao za prodaju za malog Ilica.
Sad ce g-din gmazura da utopi i Belica pa da nam mali Stjepanovic igra bonusa a na stopera ide iskusni BIH reprezentativac Sanicanin. Vidite kako sve planski radi gdin svinjura a ne ko nekih.
Da se useres od srece.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.563
Reaction score
29.627
Локација
Novi Sad
Pa ovih 5.5m ima 7 kamenova, u svakom kamenu ima 4 miliona, 1 milion nosi sedam dana, kamen ima 400 drama......

Mora smradina da ćapne nešto za sebe, bar dve kurve da mu pošalju i za toliko umanje uplatu, ne zvao se Miloš.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.467
Reaction score
5.837
Локација
beograd
Ja ne znam sto ste iznenadjeni sto vazura laze. Vi ko da poznajete nekog postenog direktora, pa ste sada u čudu :D
Na stranu sve, kvalitetan stoper pod obavezno. I to do priprema da dodje! Ako misle da ga dovode u februaru, onda nemoj da ga dovode uopšte.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Od Svetinog transfera cemo isto imati samo 50% kao i od Belicevog, cisto da se ne iznenadite neprijatno kao za Belica
I za Zdjelara je isto bilo, pa su ga molili da produži ugovor da ne bi morali da plaćaju penale (da je otišao za džabe)
…nije problem ispasti glup jednom dvaput, problem je konstantno ispadati glup iz godine u godinu, iz prelaznog roka u prelazni rok, a za to ne snositi nikakve posledice, šta više
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Asano,Jovic,Dijabate za koga smo uspeli i da uzmemo neki dinar na kraju. Da se jednom klubu to desi u 30 godina pa je mnogo i neozbiljno. Ovako je za vesanje na Terazijama odgovornih
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jasna poruka svima o našim ciljevima za ovu sezonu i to kao prvoplasirana ekipa superlige. Džabe se nadamo i nerviramo sa ovima na čelu.. treba lepo prestati da se prati fudbal i ćao.
 
Top