Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Јел ти неко рекао да опасно смараш човече ...

И још овде исписујеш ствари за које нас реално боли курчина.



Ми смо Партизан и овде причамо о Партизану ....Цигани су и даље у дебелом каналу што се лове тиче и да им целих тих имагинарних 30 мелеона дају на руке не би их покрили ....
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zorice, potpisujem tvoj zadnji post!

Ja ne vidjeh junaci da je neko zakukao, da se predao prije nego je sezona pocela, usr*o od nekog straha, samo ljudi skrecu paznju na stvari koje bodu oci! To ne vidi samo onaj ko nece da vidi ili je corav. To je sasvim normalno i logicno razmisljanje i nemojte da kvalifikujete ljude na osnovu toga. Nije mi svejedno kako ce klub da mi izgleda za 10 ili 20 godina!

Zoricin se svaki post može ili potpisati (ako deliš njene stavove), ili respektovati (ako ne deliš). Ona ima svoj jasan stav, ali i maksimalno respektuje tuđe stavove. Ona i kad polemiše sa nekim (čak i žešće), ona to čini tako sofisticirano, kao da miluje svog oponenta. :D Ne, sad bez zezanja - stvarno se maksimalno fino ponaša ovde, za razliku od mnogih koji su tanki sa živcima. Tu ubrajam vala i sebe, itekako i sebe...ja recimo znam da psujem kao kočijaš ali...ne vredi, tako razmišljam u tom trenutku i ne umem uvek da iskontrolišem svoj vokabular...utoliko više cenim one koji to umeju i koji mnogo bolje umeju da kontrolišu svoje živce.

Naravno da se niko od nas "histeričnih" nije uplašio u smislu da predaje titulu ciganima već sad u ruke, da gubi nadu da ćemo i ove sezone biti najbolji u ovoj Srbiji i slično...Ali ja strašno PIZDIM zbog sledećeg:

Mi smo u poslednjih 20-ak godina ubedljivo "Nr. 1" u Srbiji. Mi smo u istom tom periodu i mnogo uspešniji od cigana u Evropi. Oni ništa živo nisu uradili u Evropi već skoro punih 20 godina. Apsolutno ništa. Zadnje vredno pomena im je bilo 1992. godine. Od tad ništa. U poslednjih nekoliko godina imaju sve neke skandale, potrese, blamaže svakakvih vrsta, ali baš svakakvih...A mi za to vreme gazimo, osvajamo 5 od 6 mogućih trofeja u zadnje tri sezone, igramo LE malte ne "po difoltu" (a njima je i to san snova sve ove godine)...I onda se opravdano postavlja pitanje:

Da li je moguće da mi kao srpski "Nr. 1" po svim parametrima (u ovih poslednjih 20-ak godina) nismo u stanju da obezbedimo sebi ni približnog sponzora kao ovaj koji je danas postao ciganski sponzor?

Meni to ne ide u glavu. Ustvari ide mi, znam da je odgovor na to taj da imamo nesposobnjakoviće u klubu, ali...tek mi to nije jasno...da Partizan sebi tako nešto dozvoljava...Partizan kao institucija, sa celom svojom istorijom i svim svojim uspesima u ovom veku...o prošlom veku neću da pričam, bili su ovi preko još uspešniji tada od nas...ali ovaj vek TRAJE VEĆ 10. GODINU....

A koga boli za zvezdu i cemu pominjanje iste u temi. A ako ikada propadne zvezda propasce i Partizan i obratno, bez jake zvezde nema ni jakog Partizana. Njihova uprava bar nesto radi nasa se srozala do samog dna.

Evo nama još jednog Toleta...:banghead...Ko god da je izmislio ovu "mudrost" - daboga ga stotinu crnaca silovali! Istovremeno!
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
ma jebe se meni za njih ... moja jedini motiv je da nije bas tako smesno i vic sve tamo jer ako se nastavi ovako u FK boim se bicemo mi vic i kanal ...
ja samo zelim da svi shvate da je situacija alaramantna i da se kod nas u klubu ama bas nista ne radi ...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
.

Мислим , по једној школи учења је Толе док је по другој Додик.

Skola Kejnsa i Miltona Fridmana :buhaha

Je-Ne-A је написао(ла):
Da li je moguće da mi kao srpski "Nr. 1" po svim parametrima (u ovih poslednjih 20-ak godina) nismo u stanju da obezbedimo sebi ni približnog sponzora kao ovaj koji je danas postao ciganski sponzor?

Koliko vremena i cuda trebalo da bi KK dobio kakvog takvog generalnog sponzora i kakvu takvu pomoc grada i drzave.
Da li se secas kako su nas sabotirali sa zakonskim regulativama i tako sprecili ulaganje Superfunda?
Edit: Da li se secas upada finansijske policije kod potencijalnog sponzora kk pre 4-5 godina?
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Znam sve oko Superfunda i to da su se povukli (uopšte iz Srbije, ne samo kao sponzor kluba) jer im je onemogućeno u Srbiji ono što je njihovo "bazno" poslovanje u svetu.

Ali se pitam koji će nama kurac bilo koji političar u upravi FK u poslednjih 10 i kusur godina kad niko od njih nije odradio ništa na planu toga da u državi imamo neki bolji status?

KK je barem političare dugo vremena držao i drži van kluba. A pogledaj kakvi su sve političari prodefilovali ili su i sada u našem FK...bilo ih je i ima ih iz svih mogućih stranaka. A kakav nam je status FK u državi? Nikakav. Sramotan. NEKA BAREM ONDA TORNJAJU GUZICE IZ PARTIZANA AKO MU NI SA ČIM NE DOPRINOSE.
 

Гпб

Guest
О томе се и ради! Боле мене курац за цигане али ме боли душа кад видим да наш клуб ,који је објективно најбољи тим из Србије од распада СФРЈ, кубури 20 година са истим људима и проблемима. Од једног система који је био водећи у Србији дозволили смо да нас претекне конкурент који је до пре годину дана био пред гашењем. Први смо клуб који је у Србији имао веб сајт - цигани напраивли х пута бољи због неодговорности људи којима је посао да раде на имиџу клуба и бредну званом Партизан који су тотално срозали. Уз то смо цигани колико толико поправили имиџ клуба док код анс ништа баш ништа није урађено. Први смо направили идејни пројекат и унајмили фирму да направи решње за нови стадион пошто је садања инфрастуктура убедљиво најстарија у овој земљи - цигани ће по свему судећи почети први да граде нов стадион. Чак и за оно скупљање пара написа неко да смо такав пројекат пре пар година имали али никад није озбиљно разматран. Ма хиљаду ствари које су требале да буду свеже идеје су пропале или стоје некоме у фиоци а ови испод нас их спороводе у дело без по муке. На овом форуму смо писали да не треба дати да се утакмице преносе бесплатно јер немамо никакве користи од тога и да треба узети сваку пару од тв права - цигани лепо потписаше уовор са једном тв кућом док ће РТС нашим утакмицама попуњавати програм. Уз то преноси нас кућа која се бедно и необјективно понашала према нама!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Nemoj tako armejac ,pa politicari nam trebaju itekako!!!
Kakav bi mi klub bili bez Nemanje Djordjevica i Branka Ruzica,oops izvinite oni su kriminalci, a samo se maskiraju kao politicari.Da je tu Bogoljub Karic verovatno bi i on nasao sebi neko mesto :puke

EDIT: Samo da "pohvalim" clanove i moderatore ,koji tako lepo pljuju po kolegi iz Svajcarske koji iako ima problem sa pisanjem se drznuo da pise po forumu jer verovatno ima neku fix ideju da su grobari njegova braca.E Srbo od mene imas pozdrav za hrabrost

Video si casove ljubavi od brace !!
Vazno je da su oni hrabri kada treba braniti onog mutavog konja koji nezna rec da sastavi ni u oci da pogleda,a pritom satro uopste nisu za njega (158 smajlija koji povracaju)
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Jesi li ti neki borac za pravdu? :D
Drznuo se da napise da smo ga banovali zato sto ga mrzimo, a eto branimo Djuru.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Tacno cete da me skroz iznervirate pa cu da se raspisem ponovo...

Ovolika kolicina kukanja i namerno sirenje negativne energije prosto vredja svaku celiju u mozgu!?

Najbolje Parizanove godine od osnivanja su ovih poslednjih 20 godina na koje svi kukate! Pre Zeke (daleko mu lepa kuca) smo bili poluprofesionalan klub. Kada je mafija sa njim na celu zasela - neke stvari su pocele da se menjaju u Srpskom fudbalu.

U vremenu u kom se stvarao "moderan" Partizan kakav danas imamo - jedino osobe Zekinog profila su mogle da opstanu, i cak naprave nesto. Ako odete danas u klub - videcete da za Dugouhog niko nema ni najmanju rec primedbe (cak naprotiv) - dok je potpuno drugacija situacija kada se radi o Bjekinom integritetu.

Nije nam valjao Popovic (realno uspesan biznismen - iako je i on na pokvaren nacin stekao pare), nije nam valjao Tole - iako je covek napravio najvise stvari za najkrace vreme - a da se vode kao bitne, ne valja nam Djuric iako opasno preti da udje u konkurenciju najuspesnijih Predsednika po procentu uspesnosti!?

Svi prizivamo "nekoga" - a takvog u Srbiji nema. Definicija "nekoga" je verovatno ona u kojoj bi taj bio cist kao suza, moralan, lep, mlad, da se lepo oblaci, da ima para kao blata (zaradjeno u inostranstvu), da je spreman da polovinu izgubi ulazuci u nesto sto nije njegovo, da ne gleda svoj interes - nego interes nas ovde na forumu, a uz sve to i da ima neki uticaj na sve one "bitne" ljude koji su u ovom nasem lokalnom miljeu igrom sudbine - eto sve suprotno od njega!

O cemu vi pricate, ili mastate dok budni nocima cekate ovaj Pjunik!?

A sto se tice sponzora - mi za svih ovih 60+ godina nikada i nismo imali ozbiljnog generalnog sponzora - tako da ne znam zasto mislite da bi Coca-cola ili Bridgestone ili Samsung ili neka slicna firma bile zainteresovane da bacaju pare na reklamu koja im realno malo toga donosi...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Odavno bolji post nisam procitao! Majstore, svaka cast, svaka ti je na mestu! :clap
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Колико сам ја информисан, Поповић је доста добро радио то мало време што је био у клубу. Вероватно да то некоме није одговарало.

mrzim_sve

Браво за поруку. Погодио си у центар. :clap
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Popovic je prekratko ostao u klubu da bi davali neki vrednosni sud o njemu, kakav bi bio "pravi" predsednik. Ono sto je fakat je da je Jovetic tada bio na 4 centimetra od potpisivanja ugovora sa Kelnom za 2 miliona evra i da je to negde i nekako stopirano kada je Popovic zajahao fotelju. Ako je njegova zasluga, eto, "poklonio" nam je samim tim koji milion vise, sto nije malo za 3 meseca koliko je gazdovao.
Bjeka je prestao da bude sportski direktor, Tomic&Petric postali "vrsioci duznosti"... Dosta od Popa, nemam zamerki.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Цео тај период боравка Поповића у клубу је обавијен помало велом тајне. Зашто је Поповић тако кратко остао? Замерио се некоме, коме? :D

Оном истом који је наговорио Караџића у лето 2007. да уђе у фотељу? :confused

Исписане су и овде и по медијима стотине страна о Зецу, Толету и Ђури, али Поповича ретко ко и помиње и ретко ко задире у праве разлоге његовог експресног одласка, мада је прилично јасно ко га је сменио...

Чисто примећујем, без намере да држим страну било коме или да убеђујем било кога у било шта...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ma Popovic je OK lik bio kao lik, ali on je smenjen cisto iz politickih razloga.Jel ti imas danas nekog direktora janog preduzeca iz DSS-a, nemas,tako je i ovde.Mi smo pripali jednom krilu SPS-a i to je to.Ceo boravak Popovica u Srbiji je pod velom tajne.Nemam nista licno protiv lika,znamo se i uvek se pozdravimo, ali nacin na koji je njega Kostunjavi dovukao uopste u Srbiju je smesan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...A sto se tice sponzora - mi za svih ovih 60+ godina nikada i nismo imali ozbiljnog generalnog sponzora - tako da ne znam zasto mislite da bi Coca-cola ili Bridgestone ili Samsung ili neka slicna firma bile zainteresovane da bacaju pare na reklamu koja im realno malo toga donosi...

Ovo (sam kraj tvog posta) mi je žestoko zasmetalo. Pričati o sponzorima i pominjati period od "60+ godina" je malo neozbiljno. Sponzori, kao važni činioci u srpskom fudbalu, su ovde stigli 80-ih godina. Znači plafon "30 godina" je period kojeg možemo pominjati u ovom kontekstu.

Sem toga, mi kao klub jesmo imali par velikih sponzora od tad pa do danas. Nije da ih nismo imali. OK, kod nekih su bila velika samo imena ali ne i lova koju su davali, ali...i to je bolje nego da ni takve nemamo. Kad imaš velika imena, ona ti (ako ništa drugo) ipak stvaraju bolju startnu poziciju kad juriš nove sponzore. Bez obzira što to nisu bili generalni sponzori.

Pa nama se "Mercedes" šepurio sa našeg semafora još od tih 80-ih godina...Ko se beše ono šepurio tamo ispod zapadne lože takođe dugi niz godina? Sad mi ne pada napamet ime, ali znam da je takođe bilo neko "jako" ime...Rolls Royce beše (možda sam pogrešno napisao ime, nije bitno)? Čisto sumnjam da su ova 2 velika "auto-imena" tu stajala tek onako...

Sem toga, MVP je s pravom pomenuo Superfund i oni su stvarno bili ozbiljan GENERALNI sponzor, mada je trebalo da postanu još 10 puta ozbiljniji da nisu sjebani od strane naše države...

Imali smo 90-ih godina i dosta "domaćih imena" koja su nam bili sponzori. Znamo svi kakav je bio taj period, kakve su bile sve te firme (sa zaštitom države), ali...jebiga, u takvoj situaciji u kakvoj smo svi bili - to je bilo uspešno od strane kluba.

A čak i da je sve ovo što sam gore napisao neistina (a nije, istina je!), opet se postavlja pitanje: Pa treba li da se rukovodimo time "mi nikada nismo imali..." i da svih narednih godina ni ne pokušavamo da dovedemo nekog ozbiljnog sponzora. Ono, u fazonu "nikada nismo imali do sad, pa zato nećemo ni od sad"? :confused

Ne radimo kao klub dovoljno da privučemo sponzore. Ne koristimo sve naše mogućnosti i resurse. Ne koristimo kako treba naše ime i sve ono što to ime danas znači, ne samo u Srbiji. Tim nam ima rezultate, ali nam klub nije takav da te rezultate ume da prati i isprati. U tome je poenta.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Evo koliko smo mi trenutno neozbiljan klub.

zurnal.gif


Galešić otpao

Sa spiska kandidata za utakmicu prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, Partizan – Pjunik, otpao je Goran Galešić. Funkcioneri njegovog prethodnog kluba, HIT Gorice, nisu na vreme prosledili Beograđanima sertifikat, zbog čega mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine nije prijavljen za okršaj sa prvakom Jermenije.
U Humskkoj 1 nadaju se da će ubrzo dobiti dokument kako bi Gorana Galešića mogli da licenciraju za mečeve trećeg kola kvalifikacija.



Da li nash fudbalski klub ima neki pravni tim i ako ima,rade li oni ishta?
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Jедно питање за ове боље упућене
ако хајдук оде у стечај оћемо ли морати да им исплатимо проценат од фејсиног трансфера?
 

Zmaj JF

Guest
Problem je: "Mi nismo za Đurića nego protiv Miloševića" i onda kada je svima bilo jasno da će Đurić glatko pobediti, te iste vođe otvoreno glasaju za Đurića, tek toliko da se vidi da su Grobari podržali upravu, a ne da bi njihovim glasovima doprineli pobedi. Da li su bili "nagrađeni" za to poverenje Đuri... sami zaključite!

Vidi alfa i omego Partizana, Vaseljene i Donjeg Brijanja, ako već toliko hoćeš da nastaviš da lažeš sve ove ljude koji su reistrovani na ovom forumu, uradi to malo pametnije. Malo šmekerskije...
Da objasnim i tebi tebi sličnima. Glasalo se dizanjem ruke za, tako da nikome nije moglo da bude jasno da će Đurić "glatko pobediti".
Samo ispadaš smešan...
Jedan ovadašnji, viđeniji član foruma je samo pre par strana spominjao poznate demagogije koje su ništa bez činjenica. Uzgred, nije odgovorio kako logika prestaje kada se dođe do prozivanja navijača da su plaćenici, bitange i uzroci svih svetskih zala...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top