Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Rezultat odlican, igra solidna!

Sve cestitke Ivici na onom golu, na pravi nacin se vratio u Partizan. Ocekivao sam njegovu izmenu vec na poluvremenu, jer je 30 minuta lipsao :D, mada i ovo ispade dobro... Posle izlaska Krstajica, pojavila se velika nesigurnost u nasoj odbrani :confused. Lazevski je odigrao veoma dobro, ustvari odlicno kako smo reagovali, kad smo culi da ce on igrati... Tomic treba na klupu! Ne znam zasto ne udje nekad u duel 1 na 1, sve nesto dribla izigrava CR, a to se mahom zavrsava izgubljenom loptom ili centarsutem na suprtotnu tribinu...Mo,Ilic,Kleo,Krstajic-:clap
Iz kluba su najavljivali posetu preko 20.000, a ono ni 15.000...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Посета - 14300 и нешто, слабо за утакмицу која нам решава питање Европе до децембра.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.227
Reaction score
4.040
Локација
Uvek uz Partizan
Moramo biti zadovoljni posle pobede od 3-0. Bilo je propusta u igri tu nema dileme, narocito od kada su poceli da izlaze iskusniji igraci, videlo se da nismo 100% spremni fizicki i da Finci imaju vise snage. Ilijev je pokazao da je veliko pojacanje, verujem da ce to biti i Lola, ali ce biti potrebno nase strpljenje dok sve to legne na svoje mesto. Treba ici u Finskoj na pobedu zbog jacanja koeficijenta, pa posle kako nam da Bog (dace valjda LS). Stoper i jos jedan napadac su nam potrebni za miran san.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Nikad ne bi zeleo da imamo odlicno igru,a nepovoljan rezultat (sindrom Fenerbahce,npr.),te ne zelim jos uvek da u sebi budim brigu za igrom. Pokusavam da racionalisem da su ovo jos uvek kvalifikacije (za bolje sutra) i pokusavam da tolerisem igru koja nije impresivna za rad rezultata koji nam svakako odgovara.

R.Ilic-ne mogu da prezalim sto oterase Bozovica
Stevanovic-kao i obicno (na granici...necega)
Lazevski-prelazna ocena,primetnija zelja i trud
Krstajic-prilicno hladnokrvan i konkretan
Jovanovic-korektno,ali i pomalo nesigurno
Petrovic-nezainteresovan i pomalo bahat
Tomic-bled,nekonkretan,bez ideje
Moreira-dobar,koristan
S.Ilic-jedna od boljih partija u poslednje vreme i njegov klasican gol
Kleo-odlican,veceras najbolji
Iliev-vest, lukav, efikasan, profesionalac
Izmene-uglavnom neprimetne
Grobari solidni
Ja zadovoljan
 
Последња измена:

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Uz par izuzetaka kao da ih je redjao po kvalitetu. odbrana uzas, sredina solidna, napad odlican. :p
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
@ Mister MVP

Ko god da je bio licno odgovoran sto su golmani stavljeni na transfer listu ili tretirani slobodni igraci (a,zatim je Zivkovic zadrzan,koliko znam). Sustina koju sam hteo da podvucem je da je po mom utisku M.Bozovic zahvalniji,vestiji golman od R.Ilica (koji dok je prvobitno branio u Partizanu imao vise sigurnijih nego nonsalantnijih izdanja,a od "rehabilitacije" mi se cini da je tako).
Ne sporimda je Tomic centrirao kod druogo gola,naprotiv.Ali,takodje danasnje njegovo izdanje u toku meca je bilo veoma bledo i anemicno.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Nema sta lepa pobeda , slag na tortu je Kleo, mada kao sto rece Sale drzali smo konce ali posle izmena morali smo se malo pogubiti pa i ne cude sanse ovih indijanaca. Msm stvarno da su nam ovi dali gol, a mogli su, ja bih se pojeo ziv majke mi . Pa oni se veselnici pogubili tri pasa da sastave i ja se slazem sa svima koji kazu da smo ovima trebali da strpamo min. 5 komada. Samo sa te strane sam malo nerzadovoljan i naravno navijanje pogotovo u drugom poluvremenu.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Odlican rezultat...Fantasticna partija Ilijeva s obzirom da nije prosao pripreme,trudio se stvarno,alal mu vera! Igra solidna,navijanje ocajno...
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Svi koji su bili na stadionu znaju da je bilo i vise od tih 14500 gledalaca. Bilo je oko 17-18000 sigurno. Pa pogledajte snimak protiv Pljunika gde je bilo 11500 i ovaj veceras. Nemoguce da je samo 3000 ljudi vise.

No dobro, sto se tice protivnika za play-off, iako ne treba prejudicirati, mislim da smo ipak prilicno sigurni za sledecu rundu. Moja licna zelja je da dobijemo Kopenhagen, a ukoliko udje u krug nosilaca (sto je vrlo izvesno) i Rozenborg bi nam prilicno lepo legao. U svakom slucaju, Skandinavci su ekipa koja bi nam odgovarala...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Prvo sam bio na zapadu,tamo standardno jadno navijanje...Matorci s decom,nemo posmatraju tok utakmice! Onda sam nekako presao na jug , a i tamo,nikad gora atmosfera...Bruka!
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Tomic kakav da je jedan od glavnih krivac sto je Sasa Ilic postigao gol.

Glavni "krivac" za Sašin gol je Cleo. Prvo zbog toga što je pritisnuo golmana da loše ispuca, a onda i navukao 3 igrača na sebe prilikom centaršuta. A što se tiče centaršuta, on je bio očajan, ali je srećom njihov odbrambeni igrač katastrofalno reagovao. Tomić je bio prilično loš, i ponovo sa par poteza prema sudiji i/ili protivničkim igračima za koje je hladno mogao da dobije žuti, kao i protiv Pjunika. Prijala bi mu klupa malo...

Ukupno danas rezultat fantastičan, igra dosta mlaka. Mora to mnogo mnogo bolje. Problem je i što smo imali tri prinudne izmjene, pa je bilo teško sporovoditi neku taktiku ili mijenjati ritam. U svakom slučaju, da odigramo ozbiljno i revanš, a onda da čekamo žrijeb. Dosta će nam značiti još 2 nedelje treninga i još par utakmica, trebalo bi to da izgleda mnogo bolje.

I na kraju da i ja podvučem - ljudi, dovedite ŠTOPERA!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tomic kakav da je jedan od glavnih krivac sto je Sasa Ilic postigao gol.

Naravno da je glavni krivac... moja baba bi bolje centrirala. Sva sreća pa su ovi iz Finske nesposobni da izbiju loptu. Dečko nije imao nijedan dobar centaršut, bar se ja ne sećam da je bilo šta uradio osim davio loptu i usporavao igru. Kada bi se on brže oslobađao lopte bio bi veoma dobar fudbaler, ali kurac, neće je on dati dok je ne pipne bar pet puta, obrne bar jednog igrača...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Igra jos boze pomozi do izlaska moreire, posle raspad i standardna bezidejnost. tomic previse davi loptu, mali ocigledno treba malo da zagreje klupu. Iliev me fino iznenadio, dosta se trudio, par dobrih poteza i odlicno se snasao kod gola. kleov gol majstorija :respect Stoper nam treba i to pod hitno, jer ce sledeca ozbiljna ekipa da nas izbusi ko sir, ovi finci su u rangu mladog radnika, i vojvodina bi ih odvalila

Znam da je mozda off, ali moram da napomenem katastrofalno navijanje juga, ono je smesno.
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Posle velike putesestvije i ja da dam svoje vidjenje :) Odlican rezultat, igra manje vise dobra odbrana ne bas sigurna izlaskom Krleta, e sad ono sto mene bode jeste JUG ljudi pa gorija atmosfera nije bila pogotovu u 2 pol. bolje to da se ne kom. ali jednostavno ljudi sa sipke nisu znali da vode navijanje odnosno nemaju autoriteta i entuzijazam kao Kimi....Nadam se da ce JUG izlgedati mnogo bolje sl. put...
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Tomic pojma nema - dzaba zauzima mesto u startnoj postavi. Baca neke biciklice , bespotrebne finte , zadrzava loptu , centrira napamet - ja bi njega pomerio na atletsku stazu da sakuplja lopte...bar za taj play/off , a posle neka ga fale po novinama kako je ogroman talenat i mvp...
Moraju hitno dovesti stopera inace smo najebali ako naletimo na neku ekipu koja zna da igra fudbal.

Svidja mi se sto imamo igrace koji koriste mozak i mogu da zadrze loptu, da odigraju , da potezom naprave visak , da poznaju famozni zakon inercije ...Nije sve u trcanju i bespotrebnom driblanju. Dobro bi nam dosao neko ko je brz - neko ko moze da unese malo zivosti u igru - recimo Bogunovic i neka 3-4-3 ofanzivna formacija


-------Ilijev----Kleo----Bogunovic------

----Ilic , Davidov , Moreira , Petrovic----

--------Kizito, Krstajic , Jovanovic------

---------------Radisha-----------------

Kontam da je lakse za kratko vreme nauciti tri coveka da komuniciraju na terenu nego cetvoricu...uz angazovanje veznog reda u odbrani mislim da bi ovo bila najbolja opcija sa raspolozivim igracima...pa sta bude - 0-0 ili neki ziheraski fudbal sigurno nece biti , odes sa namerom da razbijes protivnika pa sta bude , imas 8 igraca koji mogu zavaliti gol , iz akcije , nicije lopte , ili solo poteza...A povrede i klupa su razlog zasto moramo dovesti jos nekog proverenog igraca u odbranu.
Ima tu dosta mesta za kombinacije , nadam se samo da necemo dobijati golove iz glupih gresaka u odbrani, kojih je bilo i protiv jermena i protiv ovih laponaca - na sve 3 utakmice.
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
@Nikolai

Ne zna se koje je krilo brze, Ilic il' Petrovic :)

Mozda bi nesto ovako i moglo, ali malo drugaciji raspored u sredini.

Mene takodje nervira Stevanovic, a sve vise i Tomic..
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Kada bi se on brže oslobađao lopte bio bi veoma dobar fudbaler, ali kurac, neće je on dati dok je ne pipne bar pet puta, obrne bar jednog igrača...

To ce da se desi kad na vrbi zasvrbi. Za tako nesto se mora imati pregled igre a on cim dobije loptu samo se zabulji u protivnikove noge i gleda kako bi mogao da mu je cusne kroz stucne... on uopste ne shvata da igraca na njegovoj poziciji pre svega ocenjuju po distribuciji lopte a ne po broju finti. Realno, njemu je distribucija lopte ocajna, verovatno najlosija u timu, sto je nepodnosljivo za veznog igraca. Cak ga i Raca sije na tom polju za jedno dva koplja! Il' da se menja il' da malog posalju u pravcu Bosancica!

On kao da ne kapira da je i Ronaldinho pored svih onih silnih driblinga konstantno filovao saigrace sa loptama. U tom slucaju je to OK, ali qrac ces to videti kod njega! Samo se guzi oko one aut linije i plese oko lopte. Jebes mi sve ako ne razbijem TV prvi put kad budemo gubili a on tako pocne da trosi vreme!
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
^ Tačno se vidi razlika u glavi između Ilieva i Tomića. U korist Ilieva naravno.
 
Последња измена:

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Gazda 100 % si u pravu ,ono sto mene nervira kod Tomica je to sto je potpuno nekonkretan vidi se da decko zna sa loptom ,ima odlicnu tehniku ,opet kazem ima perspektivu da igra u Barci jednog dana ,ali toliko su njegovi potezi amaterski da me to izludjuje njemu je vazno da izdribla nekog pa bilo to u nasem petercu ,ne znam kak oni jedan trener ne moze da ga nauci kada treba da krene u dribling? i mora pod hitno da popravi centarsut jer svaku loptu zasere...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top