Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Na fejsbuku standardno prozivanje i vredjanje, kako nasih tako i njihovih. Eh kad bi se na tome sve i zavrsilo.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ovde moramo da se pazimo samo tako da ne bi prosli ko bosi po trnju, utakmica visokog rizika! Skendija tim koji podrzava 90 posto albanaca. A kolko vidim i dosta albanaca igra, naravno Makedonci ali albanskog porekla! Ocu samo da skrenem paznju na to da ne bi prosli kao protiv Zrinjskog...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.467
Reaction score
41.155
Локација
Žrnov
Ovde nisu problem fudbalske, čak ni navijačke, već POLITIČKE konotacije...

Ako vi mislite da je poenta onoga što ljudi pričaju bojazan da se navijači ne pošibaju, ja ne znam šta bih vam rekla...

Ovo je namešteno da bi se na nama oštrila ona stvar... vi kako hoćete, možda i da se prebacimo u teoriju zavere, ali nemojte samo da se češemo posle...

Vi mislite da će UEFA šiptare da kazni zbog skandiranja haradinaju? 'Oće malo morgen! Ali će nas debelo, verovatno, za "Kosovo je srce Srbije".

Zbog toga je bitno da klub odradi tu vrstu presinga... da istakne da se boji za bezbednost naših igrača... od viška opreza glava ne boli...

daleko da se neko ovde pribojava scenarija "fljamurtari", mada fudbal je to, ali je i to bolje, koliko god je strašno, od izbacivanja na nekoliko godina... šta mislite, šta bi se onda dešavalo u prvenstvu? ko bi od igrača dolazio kod nas? Ne bi ni bilo "Mileve".
 

Zagor

Guest
Ne volim kad mi se ljudi smeju.Tako mi govore da sam glup.Ja tako shvatam ovaj tvoj komentar.Pa prema tome ovo uopšte nije u redu sa tvoje strane.
(kao što vidiš u odgovoru tebi nisam upotrebio prekomernu silu :D)

Ја не волим када људи мисле да им се смејем јер су глупи. То аутоматски значи да свој презир не умем да изразим на софистициранији начин, тј, да сам и сам глуп! :D :ziveli

Ја сам иначе апсолутно разумео шта си хтео да кажеш, иако не делује реално. Ипак, намере су ти добре. Само је израз који си употребио био смешан, то је све.

Ја верујем да неће бити нарочитих проблема. Видећемо. Да ипак покушамо са Паокарама да договоримо да се не иде са заставом "Македонија је Грчка", могли бисмо да добијемо ривале и у нашим редовима...
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Dr hofmane "junacino" moj stav je :
1.idem naravno na tekmu
2.bez ikakvih ma ni najmanjih sranja na stadionu(zavisi samo od nas jer nije kanta od stadiona kao u mostaru npr)
3. posle cemo lako

sta tebi nije jasno ovde?!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Mislim da bi bilo pametno da nasi navijaci kako ovde tako i tamo ne nose zastave sa temom o Kosovu. Treba ih iskulirati maksimalno i striktno se bazirati na podrsku Partizanu.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Hofmane, to sam i napisao, zato i kažem da ukoliko se nešto slično pojavi, reakcija će opet biti ista, samo ukoliko je ograda slabijeg kvaliteta, posledice će biti gore.
 

passmaslom

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
9
Reaction score
0
Ako gledamo samo fudbalsku stranu mi ne bi trebali da imamo nikakvih problema sa siptarima, medjutim bice gadno sa one druge strane - navijacke. Ovde sve zavisi od grobara, zato pamet u glavu i ne nasedajte na provokacije. Nikakvi transparenti vezani za Kosovo, Ratka, paljenje siptarske zastave i sl. jer ce ona govna iz uefe traziti svaku mogucu sitnicu da nas izbace.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Ипак мислим да ће Гробари успети да се суздрже, милим на организацију. Али им нећемо остати дужни, ипак су говна балистичка.

Само смирено, уз опрез преорати терен и ући у 3. коло.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ako ništa drugo, drago mi je zbog grobara iz makedonije, jednom bar neće morati da se cimaju do beograda :clap

S fudbalske strane, trebalo bi da ih otresemo lagano. dobro je što se igra u skopju i valjda će tamošnji navijači da nakrcaju stadion da napravimo atmosferu kao na jna :D:
 

Гпб

Guest
Баш из политичких разлога УЕФА има да се постара да све прође без инцидената. Биће извршен притисак на Скопље да се употребе јаке снаге ради очувања реда и мира. Велики би ударац био за про-европске политичаре у Србији, а и за целу колонојалну политику ЕУ на Балкану, да дође до обрачуна кад на сва уста покушавају да постигну '' исторјиско помирење'' Срба и Албанца. Задње што им треба је да се Срби подсете ко су им непријатељи!
 

Dr.Hofmann

Guest
Dr hofmane "junacino" moj stav je :
1.idem naravno na tekmu
2.bez ikakvih ma ni najmanjih sranja na stadionu(zavisi samo od nas jer nije kanta od stadiona kao u mostaru npr)
3. posle cemo lako

sta tebi nije jasno ovde?!


Dali ti zaista misliš da će svi Grobari na stadionu ovako da "razmišljaju" i da se ponašaju , posebno posle neznam koliko potrošenog alkohola i raznoraznih drugih derivata, i još da na to dodamo more provokacija?

Druga stvar 1000% sam siguran da će da nas kazne i za stvari van stadiona iako se to do sada nije pokazalo kao praksa u UEFI (za nas oni imaju posebne standarde neboj se).

Treća stvar nije mi jasno ,zašto imaš potrebu da ljude nazivaš miševima,( iako je i meni smešno kad neko napiše tako nešto tipa "bolje da ne dolazim"),a iskustvo mi govori da oni koji se previše "junače" na internetu kad dođe stani pani prvima vidim leđa , prestigli bi Huseina bolta na 100 metara!
Ne tvrdim da si ti takav, ali me iziritira takav tip komentara!
 
Последња измена од уредника:

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Kao i uvek ima nas "za" i "protiv" ishoda žreba, dežurni kukumači kukaju i u svemu vide zaveru, pritom nipodaštavaju mišljenje nas optimista ( doooklee...), sve vide bolje od drugih i kao vrane "prizivaju" da nam se dogodi nešto loše (u bilo kom smislu).

Roknemo govna kuci sa 5,6 komada i dovidjenja prijatno, kakvi navijači i bakrači, UEFA baš šiptare čeka raširenih ruku, ali u kurcu.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
A sta i da ne odemo organizovano iz Srbije, a domaci Grobari i Paokare naprave rsum? Opet cemo mi da dobijemo kaznu! Zato je bolje da se ode, a da se prethodno dogovori i organizuje strategija sa ljudima odozdole. Treba da smo svesni da postoji opasnost da nas i zbog jedne jedine baklje drakonski kazne - setimo se flase i Groningena na JNA (na stranu to sto i ta jedna baklja moze da izrodi veci incident). Zato, pamet u glavu. I svi u crno, da se useru kad vide masu, k´o da su pred Mordor dosli. ´Ajmo crno- beli!
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
Ajte ljudi pa mi smo klasa u svakom smislu za ove šipce... Jedino se nadam da neće biti sranja, a za prolaz se ne brinem, mada ako ispadnemo od ovih umanjili bi smo onu sramotu o kojoj mi je ćale pričao, o čuvenom fljamurtariju... :D
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Колико видим, није сигурно да ће се реванш играти у Скопљу. Треба очекивати велики притисак шипаца на УЕФА-у да се друга утакмица игра у Тетову, а знајући на шта су спремни и како челници УЕФА размишљају, није немогуће да им дозволе, наравно, уз адекватну новчану надокнаду, по принципу - у четири ока.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Pa dobro...evo da kazem sto je dosta vas pre mene konstatovalo, sportski mozda i ne toliko zanimljiv duel. Samo da sve prodje mimo scenarija iz Mostara i sve ce biti ok. Mesta oprezu uvek treba da ima, posto je l te dolazimo iz Srbije i lesinari iz uefe ce gledati svaki nas potez....Mesta nekoj preteranoj kuknjavi nema, pogotovu nekom preteranom dizanju tenzija. Obezbediti prolaz jos u Beogradu tako sto cemo ih ispratiti sa par komada 3-4-5, a onda pustiti skopsku policiju da odradi posao dole. Pamet u glavu i idemo dalje, nema kuknjave!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top