Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Dosta smo toga rascistili danas i imam samo jos jedno pitanje.

Pre par dana je Zagor napisao da je bjekovic iskulirao Stanoja onog momenta kada je ovaj vratio Scepovica, miljkovica i tomica (ramadanijeve pulene) u prvu postavu. Ja se licno sa tim slazem donekle, ne znam za ostale. Ramadani je zario i palio mnogo pre djure i bjekovic mu je bio glavni poslovni partner

Posto je isto potvrdjeno da je ramadani ucestvovao u angazmanu Grant-a sta to treba da znaci? Zar bjekovic ne bi izvrsio neki uticaj na ramadanija ako zaista cuva ledja stanoju?

Jednostavno mi golica radoznalost
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
ne odgovara mi sutra 14h ali nemam izbora, doci cu jer se mora...grize me savest i moram da se iskupim jer nisam medju onih 107...ni sam ne znam kako nisam video i prijavio se na vreme...nadam se da me primate kao 108. :)

cigani likuju...kazu raspadamo se a ista govna i kod njih u upravi uz jednu razliku...mi jos malo pa teramo ove nase a oni ostaju u govnima...ko se zadnji smeje najsladje se smeje.Par njih sam vec oterao u kurac nakon provokativnih komentara

ovo se mora sto pre resiti i Stanoje vratiti na trenersko mesto jer vec provejavaju informacije da bi bio idealan za selektora...evidentno je da ce nakon raspleta Grantu morati da se plati odredjena suma ali tu ce nadam se Krstajic gospodski da dogovori neku sumu 300-400hiljada i dovidjenja...nakrala su se ova goveda mnogo vise od ove sume...prezivecemo jaci i bolji...ajmo GROBARI...do pobede!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Tesko da je Ramadani poslovni partner Bika, on je poslovao sa klubom, jebe se njemu da li je tu Bik, mutavi, burek ili bilo ko drugi... On bi i kod Krleta dosao da je ovaj predsednik i nudio usluge... On je iz one fele koja samo gleda svoju bulju, kakav kurac odnosi sa Bikom i slicno... Jebo bi se za dinar...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@Je-Ne-A

da li zbog krsenja statuta (uo bez kvoruma a i onako je manji nego sto treba da bude) mogu odluke tog i takvog uo da budu ponistene?
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ala munja,Dr.Arslanagic,ne pisite o takvim stvarima kad niste sigurni.
Dakle,Grubor lezao na plasticnoj hirurgiji na vma kod mog zeta,maligni melanom. Nakon toga otkrivene metastaze,pre 10-ak dana mu uklonjena pljuvacna zlezda. Necu da ga branim od pljuvanja,ali mu zelim dobro zdravlje,iako su prognoze vrlo lose.
Zao mi je sto na ovim stranicama pisem o tome.A verovali vi ili ne,covek se u klubu pita koliko i mi. Dobro,ne bas tako malo..
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Bez brige za okupljanje .Sve redakcije su potvrdile prisustvo kamera,fotoreportera,novinara.Nece smeti govna nista tamo da rade
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
SUTRA OCEKUJEM BAR HILJADU GROBARA........steta sto sam daleko...ali..zovem redom sve iod rodbine..vecina dolazi....mislim iskljucivo na muskarce.......grobari....srecno sutra.
 

Domingez

Banned
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
35
Reaction score
0
Samo da obavestim Kragujevac i okolinu da se trenutno cimamo da organizujemo neki prevoz do Beograda pošto ima ljudi koji nisu u mogućnosti da dođu, što zbog finansija - što zbog drugih stvari - s obzirom da su praznici.
Više detalja kasnije, i ako ima neko iz Kragujevca ko želi da pomogne, dobro bi nam došla pomoć.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Pocelo sprdanje:
Avram Grant, Partizan i
engleski humor
Nekim Englezima je činjenica da je bilo
ko angažovao Avrama Granta
dovoljno duhovita da to podele sa
ostatkom sveta. To važi i za uredništvo
internet portala football365.com, koji se
bavi fudbalskim temama.
O dolasku Granta na kormilo
Partizana, football365.com je, posle
neuspelih epizoda izraleskog stratega u
Čelsiju, Portsmutu i Vest Hemu, na ovaj
način obavestio svoje čitaoce o
njegovom novom angažmanu:
"Avram Grant je novi trener
beogradskog Partizana. A kako su
crno-beli osvojili četiri titule u srpskoj
ligi u poslednje četiri godine, ovo je
njihov način da se ponašaju sportski i
daju i ostalima šansu".
A mrzi me da citiram,imate na u92 tekst o buducim primanjima izraelca. interesantan tekst.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
649
Исто овако су навијачи Челзија преплавили Лондон кад је Мурињо добио отказ, а ово ГОВЕДО ГРАНТ постало тренер :pop
 

C-G-P

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
66
Reaction score
1
Одлуке УО могу да буду поништене Скупштином, али то се Гранта не тиче, по уговору. Јер, ако буде отишло на суд, судију ће болети уво да ли је Партизан имао УО који крши статут, јер несанкционисање нелегитимног УО на време је одговорност Скупштине, самим тим и ФК Партизана. Тако да, ако Гранта будемо отпустили, мораћемо да платимо онолико колико је уговором предвиђено. Мада, верујем да ће Грант сам да оде ако наиђе на прописну гробарску "добродошлицу".
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@C-G-P
ovde vise nije situacija sta je bolje, nego sta je manje lose...

a to sta ce grant da radi ako se poniste odluke ove gamadi iz uo je najmanji problem...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Originalnu poruku postavio zorz
ne odgovara mi sutra 14h ali nemam izbora, doci cu jer se mora...grize me savest i moram da se iskupim jer nisam medju onih 107...ni sam ne znam kako nisam video i prijavio se na vreme...nadam se da me primate kao 108. :)

Ne brini, imaćeš uskoro novu priliku, jer se otvara novi "klub navijača Partizana". Neće to biti navijačka grupa sa zastavama i tome slično nego nešto sasvim drugo. Klub će se najverovatnije zvati "Klub 107+" (anakin pogodio). Otom-potom, trenutno imamo mnogo vaćnijeg posal!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Одлуке УО могу да буду поништене Скупштином, али то се Гранта не тиче, по уговору. Јер, ако буде отишло на суд, судију ће болети уво да ли је Партизан имао УО који крши статут, јер несанкционисање нелегитимног УО на време је одговорност Скупштине, самим тим и ФК Партизана. Тако да, ако Гранта будемо отпустили, мораћемо да платимо онолико колико је уговором предвиђено. Мада, верујем да ће Грант сам да оде ако наиђе на прописну гробарску "добродошлицу".
Sreca pa je potpisao samo do 2013, pa cemo ostati bez "samo" nekih 1M evra...:wink:
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Eh našao sam kad da smršam, a bio sam 107+ doskora..

EDIT: Ne znam ko je autor imena, ali previše podseća na 17+ da bi bilo opšteprihvatljivo.

Bolje bez plusa.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
@Medjutim
Ma to se misli na broj godina koje moras da imas:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top