Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

DrMO

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
42
Reaction score
1
Локација
Bg
Ne bih previse pricao o privremenom treneru Grantu on je samo oruzje koje je mutavi uzeo da bi nas pobedio , nego bi pitao konkretno kada je skup u utorak , koliko sati i gde ? :napred Partizan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nijedan zvaničnik FK Partizan nije od 1945. izblamiran od javnosti (novinara) kao što je to danas "uspelo" mutavom govnu. Ovo je bilo SILOVANJE. Ono PRAVO SILOVANJE koje je itekako kažnjivo zakonom. :D

Ovaj jadni jevrejin je tek tokom konferencije krenuo da spoznaje u šta se uvalio...mislio sam da je pametniji, da se unapred informisao...kurac, on je samo računao pare...što zapravo i nije toliko čudno, znamo odakle dolazi...više puta je ponovio da ne bi da se meša u odnose kluba i bivšeg trenera nego što je ostalih reči izgovorio...

Biće veselo braćo i sestre...Završiće se ovo onako kako treba, nije Sunce tek tako juče iznenada obasjalo SS-a i sve nas u Humskoj ulici...Sunce se ne probija nikada onako iznenada, po onakvom vremenu...juče je bio izuzetak...samo juče...
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Da je ovo 19i vek pa da kazes ne zna gde je dosao...
Uz internet i google translate, da odvoji 3-5 sati, moze sasvim lepo da se upozna sa situacijom u klubu.
Par novina, par sajtova i sve se zna.
Zabole njega tuki, ima +10, maznuce koju stotinu hiljada, pasce Djura ode i on...

Mutavi se ulizuje navijacima uz pricu evropski Partizan. :puke
Jes od danas cemo da haramo Evropom, do sada nas Stanoje i Krle kocili, a vi cete da prodajete igrace kao na traci i dalje, a Avram je madjionicar pa ce sve rupe da pokrpi...:roll:

Inace posle ove nervoze mutavog, ne ocekujem ga na nekoj buducoj konferenciji dok ne bude najuren.
Mozda neko papirce da doturi Mondu, ali uzivo sumnjam.

Samo da se govna najure dok Kup i titulu ne dovedu u pitanje...
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Zaista mi nije jasno sto mesate Nacu-Macu u sve ovo zena je dosla da odradi posao jer je neko zvao, a nije primila platu 5 meseci i radi kod onog koji se ovde pominje kao druga strana. Sto se tice opstenja sa njom ja sam spreman da podnesem zrtvu ako je to u korist Partizana.:D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
frejm 13:30:
Mutavo govno ne da prevod pitanja jevreju i onda...i onda Top uskače da spasi situaciju "korektnim pitanjem"...jednim, pa drugim...e moj Tope...kako si se obrukao...Dubai, ide ti se, a?

Јбт, у том моменту он ладно командује овој његовој "Наци" - "немој да дајеш више..." :banghead

Северна Кореја је мама према овом олошу.

Шта је, ђубре мутаво? Не пријају ти питања? Добро је док одговараш новинарима, гадно је кад неки други органи крену да те испитују о много чему...

Капа доле за "Данас" и "Курир" а ти Топе...фуј.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Да, мислим... Није сигурно у потпуности необавештен, али верујем да ни приближно не зна какво је стварно стање!

И да није у потпуности обавештен, што је наравно могуће, господин није гадљив на то да преузме место човека који му је оставио титулу на тацни са 10 бодоба предности и отеран јер не да на свој клуб и спортски део клуба који представља?!
Који курац иде негде а да се не распитује о послу?
Море нек се тера у 3 пичке материне!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
da li ste obratili paznju na detalj kada na pitanje novinara na koje djura nesto mumla grant udara prevodioca u fazonu 'sta kaze,sta kaze....' :) ...covek je dosao posteno da radi...steta za njega...kazem ja, Djura mu prodao 'viziju' modernog Partizana i ovaj poverovao
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
nece sutra nista biti..djura vata maglu od novinara...a tako i ostali......bice otisli lopovi na neki biznis put..putovanja.....Albert ko kurac kad izadje iz tople vlazne neke rupe.....picko....tu si sedis ko najvece djubre....da si grobarima rekao na vreme svoje priobleme finaciske skupili bi pare za tebe..picko...znasli sta si sa ovim uradio...uzivaj jos malo......ps...svakako cu pokusati da ti dodjem do zene....pa cu malo slikica da objavim u javnost..da te boli..muski da te boli.
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Jedno veliko hvala novinarima,sad moramo biti jos organizovaniji i brojniji, dave se u svojim govnima pomozimo da budu sto efikasniji u tome, a da slazem se sa JNA Sunce ce tek sijati nad Humskom.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Капа доле за "Данас" и "Курир" а ти Топе...фуј.

Obrati paznju kako je Djura u tim trenucima docekao da vidi kako Top postavlja pitanje...da je mogao, izljubio bi ga. Tacno je znao da ce ovaj da 'legne'... Jbg, ne putuje se svaki dan za dzabaka medj one seike i veliki pesak. Dobro, bar je Top odredio svoju cenu...
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Јбт, у том моменту он ладно командује овој његовој "Наци" - "немој да дајеш више..." :banghead

Северна Кореја је мама према овом олошу.

A setite se kakva je samo fama bila oko onog snimka gde Fergi porucuje nekome od saradnika u bradu da mu ne pustaju "onog" vise na konferencije....
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Smena Stanojevića – zabranjena tema u Partizanu

15.01.2012. 17:50 | mozzartsport.com
Novinarima onemogućeno da čelnicima kluba postavljaju pitanja o dojučerašnjem treneru crno-belih
Dolazak Avrama Granta na mesto šefa struke Partizana gotovo momentalno je izbrisao sećanje na dojučerašnjeg trenera Aleksandra Stanojevića. Barem u glavama klupskih čelnika na čelu sa predsednikom Draganom Đurićem, koji su na promociji Izraelca odbijali da odgovaraju na pitanja o smeni Stanojevića.
“Intervenišite“, naredio je Đurić novoj portparolki Partizana Nataši Cvetković već posle prvog pitanja koje se odnosilo na odlazak Stanojevića i subotnje proteste navijača crno-belih ispred stadiona u Humskoj.
“Ovde pričamo o Avramu Grantu. Odgovore na sva druga pitanja dobićete na posebnoj konferenciji u ponedeljak“, najavio je Đurić, ali predstavnici medija, naviknuti na obmane klupskih funkcionera, nisu bili ubeđeni da će se to zaista i desiti.

Uostalom, mnogi od njih nisu dobili poziv na nedeljno predstavljanje Avrama Granta. Oni koji jesu su o svemu bili obavešteni samo par sati pre samog događaja.

Ubrzo je zato usledilo novo pitanje. Ovaj put upućeno Avramu Grantu, koji je zamoljen za komentar na proteste Grobara i njihov zahtev da Stanojević ostane na kormilu srpskog šampiona, pa i činjenicu da je i većina igrača bila za produženje saradnje sa dosadašnjim trenerom. Odgovor je prvo stigao od potpredsednika Partizana Ratomira Babića, koji je nedavno bio udarna vest zbog priznanja da je uprava kluba prekršila Statut (ali uz pitanje: ’Pa šta’).
“Vidi ga ovaj šta pita“, promrmljao je Babić sebi u bradu, ali dovoljno glasno da svi u sali čuju njegov komentar.

Odmah potom se oglasio i Đurić, koji je portparolki rekao: “Ne dajte mu više da postavlja pitanja“ i tako potvrdio da je Stanojević barem donekle bio u pravu kada je u subotu ocenio da novinarima nije omogućeno da se u Partizanu na uobičajen način bave svojim poslom.

Predstavnici medija su, inače, za razgovor sa trenerom Grantom imali svega 15 minuta, a takva odluka je obrazložena dugim letom i umorom Izraelca.

Novinari su, takođe, prvi put od kada je izgrađen sportski centar Teleoptik u Zemunu bili legitimisani na ulazu u sam objekat. Ispred zgrade je bio parkiran policijski kombi, takozvana marica.

(FOTO: MN Press)

http://www.mozzartsport.com/vesti/11139/smena-stanojevica-–-zabranjena-tema-u-partizanu/
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
A i jedan novinar je upitao Granta da li je svestan Srpskog mentaliteta ljudi,samim tim implicira na trenutno stanje u klubu i sta mu navijaci spremaju,tipa, kako ce to sve da podnese :D

E moj mutavi,ima da propevas kao zmaj
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
_MAR2515.jpg


Ne mogu da zamislim da se nađem u prisustvu ove 2 crkotine babića i jovičića i još da se keze ovako, teško bi se uzdržao da im ne polomim vilice lopovske ovako nekako http://www.youtube.com/watch?v=P2NmmLV8aq8

A Nađ jajara najobičnija ogadio mi se još prvi put kad je prihvatio posao kod mutavog govneta i počeo da sere nešto u fazonu mali Moreira ne mogu sad da se setim tačno, mislio sam da se opametio kad je došao sa Krstajićem na košarku ali njemu je izgleda važno samo da je na funkciji nekoj, novi raša babić :puke.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kad se ovo završi kako treba, ne smemo napraviti grešku koju je napravila Srbija - TOTALNA, ALI TOTALNA LUSTRACIJA DA BUDE SPROVEDENA U KLUBU!!!

Niko ko je u ovim danima i mesecima imao bilo kakve kombinacije sa mutavim govedom i njegovom bandom ne sme NIKADA VIŠE da priđe čak ni stadionu Partizana, a kamoli njegovim klupskim prostorijama!

Ja lično da se pitam bih to "u ovim danima i mesecima" proširio vremenski na mnogo duži period (jer mutavo govno već duže od 3 godine razara naš klub!), ali...neka bude u prvo vreme samo "u ovim danima i mesecima"...

To bi značilo da je naprimer ovaj nađ poželjan u blizini našeg stadiona otprilike koliko i bilo koji cigan. Posrao se sam sebi u usta i na celu svoju igračku karijeru vezanu za Partizan! Marš u tri pizde materine pizdurino izdajnička! Gde ćeš se sakriti, u koju rupu, kad mutavo govno pobegne glavom bez obzira. On se bar para nakrao, pa će pokušati sebi da kupi spas...a gde ćeš ti jado bez prebijene kinte i sa ženom koja je svačija?
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
"Novinari su, takođe, prvi put od kada je izgrađen sportski centar Teleoptik u Zemunu bili legitimisani na ulazu u sam objekat. Ispred zgrade je bio parkiran policijski kombi, takozvana marica." - pa ovi su dno dna
 

Vukancos

Banned
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
18
Reaction score
3
Локација
Uz Partizan, uvek i u svako doba!
Da li ste znali da igramo Premier ligu? A da je "nas predsednik" objasnio fudbalerskom treneru nasu diviziju? Ili mozda to da umesto igraca imamo oko 23 trenera? :D

Nisam ni ja, ali sad mi rekla, tj. reklo, ono sto nam je zamenilo Vjetrovica... ili kako rece Stinger "deckick sto nam je zamenio Vjetrovica" :buhaha

Eee... koja bagra, doslo mi da vristim od smeha i placem od besa u isto vreme, ali neka, doci ce i njima kraj uskoro, borba do kraja! Sto kaze Dule "Zmaj i kad je na zemlji, on udara repom".

Najsmesniji mi je bio trenutak kad Mutava Spodoba uzima flasicu one "gospodje" do njega, otvara je, sipa malo njoj i ostatak sipa kod sebe u casu!!? Navikla dzukela da otima od drugih... :buhaha :pop

Nece ti mutavi izaci na dobro ovaj NAvram nanos trener!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Samo da novinari nastave sa uništavanjem govana!
Imaju priliku da brišu pod sa njima kad god bude neka kzš!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Neka bude sramota svakoga ko ovome Grantu jednu ruznu rec uputi. Do malopre sam i ja mislio da mu treba jebati mater jevrejsku ali covek je prilicno korektno delovao. I ja bih dosao bilo gde za veliki novac da radim. Nista on covek nije kriv (nije upucen u situaciju) nego ova mutava spodobcina.

Burazeru, treba tebe da bude sramota što si ovo uopšte napisao. Boli me kurac za Granta. Da moj otac preuzme trenersku funkciju jebao bi mu sve po spisku! Baš me briga što je on "korektan i fini". Stao je na pogrešnu stranu!!!
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
posto nisam upucen sa Imenima domacih novinara, jel mi moze neko reci ko je taj Topalovic? Jel to onaj sa SOSa koji izvestava o Partizanu? Ako jeste, mislio sam da je on Partizanovac...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top