Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Za mene je nebitno kako cemo odigrati, jer se na kraju pamti samo rezultat! Znaci, ako odigramo ko picke, a pobedimo, srecan sam! Ako odigramo najbolju tekmu u zadnji par godina, a izgubimo, sta nam vredi?
Znaci najbitnije je pobediti. E sad, kako to ostvariti? Nemam pojma. Iskreno verujem da Cika Crni zna najbolje. Nisam verovao da cu ovo ikada napisati :D
Nadam se pobedi bilo kakvoj! Da li je 0:1, ili 1:2 ili 2:3 apsolutno nebitno, bitno je da pobedimo!
Srecno momci! :napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gamad se opasno mobiliše, ali džaba njima sva mobilizacija sveta ako smo mi pravi i odigramo kako znamo.

Praviće sranja na tribinama, sudije će navlačiti za njih, mediji će ih glorifikovati... znači, ništa novo i neviđeno. Sve smo ovo prošli ko zna koliko puta.

Što se derbi sve više približava to više dobijam utisak da oni neće pobediti, čak ako i povedu. Jednostavno izgoreće, a naši će to kasnije naplatiti.

1:2, možda i 2:2.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Ja sam ubedjen da ce biti goleada ,4+,5+ sve mi na to mirise.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mi tamo sa Vermezom nemamo šanse. Krstajić možda nije Ajnštajn,ali je u odnosu na Tumbicu preplašenog ko stvoren za ove utakmice. Stanoje je svakako mnogo bolji trener od Vermeza, ali Vermez je toliki kompleksaš da će da upropasti i ono što niko drugi ne bi...Igračima trebaju instrukcije šta i kako da rade, a autistična uprava i preplašen stručni deo im to ne mogu pružiti. Cigani će da naprave Bejrut 83.godine i na terenu i na tribinama i naši će da se pogube. Očekujem 3 :1 ili 3 : 0 za Ciganku. I da, treba da neko kaže Vermezu da ostavi Ostoju na klupi i upari Šujicu sa Ivanovom, da nas načisto ne nakantaju...Sreten je spor, ali ima muda u odnosu na Ostoju...Nama tamo treba štoper koji ima muda i koji je došao da se kurči i bije a ne da igra fudbal. Kao Srđa Knežević, kao Krstajić Mladen...
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Нису већ неко време проблем њихови играчи, они јадни да нешто знају не би играли у Црвеној з. за нула евра месечно. Проблем је у нашем приступу, поставци, реакцији на цигански вашар у рупетини. Проблем је у томе што смо тај вашар добили прилику и да гледамо на ЈНА, где им је дозвољено у 2012. да раде шта им падне на памет. Наравно - проблем је онај који им је то дозволио, онај који се целивао са лулетом, а сада ће са џајком.

Sve to stoji ali ne treba da idemo u rupcagu poluspustenih gaca.
Ne smemo (i ne treba) da se plasimo.
Da li ce Djura da proda, bradica, sudija da navuce...
Pa valjda nismo ni mi mutavi k'o Djura i sami k'o sirocici?
Sta god bradica da kaze igracima, valjda se i oni pitaju kad istrce na teren?
Sta ima ko dodatno da motivise za garagane Saleta, Dzigija, Lolu i ostale?
Jedna su od gorih odbrana u ligi, ako ne mozemo bar 1 da im zavucemo onda jbg, da prodamo odmah sve napadace. :D
Fizicki smo jaci od njih, spremniji, ne znam u kom segmentu igre su oni bar blizu nas(a bolji nisu sigurno)?
Pisemo ovde da su vise od pola utakmica dobili uz penale i crvene i u 90 i nekom minutu, i to timove iz nase lige, a sad neki polupesimizam provejava ovde?
Ako im uvalimo prvi gol, izduvace se kao probusen balon i to ce biti kraj utakmice.
Da je kod njih iole zdrava atmosfera pa i da se pribojavam ali to je sve na vestackim nogama i plucima i nije za duze staze da potraje.
Presing, trcanje, cekalica i cao zdravo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.874
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bas suprotno, Vermez ce znati postaviti mec, u to ne sumnjam uopste, ako izgubimo krivci ce biti samo igraci i niko vise, ako oni protiv Intera mogu da trce ceo mec i da stvore bar 3 zicera, onda ne postoji opravdanje za njih da to isto minimum ne urade protiv zvezde.

Scepovicu svakako treba meceva i mnogo bi bilo dobro za njega da igra vcrs,a i za Partizan naravno, jer on jos nije ni senka onog igraca od pre povrede, Mitar mora da razvali derbi.

Слажем се с овим.
Не бојим се ја Вермеза и припреме утакмице, тактички ми изгледамо сасвим озбиљно и он је за класу бољи тренер од муриња, међутим питање је како ће играчи реаговати.
После свега што се догађа био бих задовољан нерешеним, мада неки теоретичар завере у мени се више боји неког позитивног резултата за нас који би био узрокован неком судијском одлуком на њихову штету, и да се онда покрене читава машинерија, мада сумњам да ће толику жртву да поднесу, нису још изгубили титулу.
Биће јако тешко играчима да се изборе с притиском и постоји озбиљна могућност да засеру неку чисту ствар, да промаше зицер и слично.
Уосталом ми смо практично све озбиљне мечеве сјебали управо киксом неког играча почевши од аксентијевића па закључно с Миљконом и Медом.
Треба одржати максимално концетрацију, држати средину и чекати их, њима треба а не нама, и када се пружи прилика, искористити је.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.099
Reaction score
26.500
Локација
ante portas
Gamad se opasno mobiliše, ali džaba njima sva mobilizacija sveta ako smo mi pravi i odigramo kako znamo.

Praviće sranja na tribinama, sudije će navlačiti za njih, mediji će ih glorifikovati... znači, ništa novo i neviđeno. Sve smo ovo prošli ko zna koliko puta.

Što se derbi sve više približava to više dobijam utisak da oni neće pobediti, čak ako i povedu. Jednostavno izgoreće, a naši će to kasnije naplatiti.

1:2, možda i 2:2.

1.Bold under ... I ja imam neke informacije za ovo .

2.Bold... Ne znam ko sudi derbi i kojeg ce nam specijalca sada poslati , ali svejedno nije nam prvi put da nas gamad krade .

3.Bold Italic -Mediji su ih vec digli , i psiholoski su smirili Cigane/mislim na navijace/ . Ekipa je dobila vetar u ledja ovim satro promenama i sada su u drasticno boljem stanju psiholoski , ali su timski jedna velika kur**na.
Hladna glava nasih igraca ovo dobija . Kad tad ce puleni srpskog Muvinja iskazati svoje slabosti , a tada na scenu moraju stupiti nasi igraci !
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ Partizan Style
Ja mrtav ozbiljan, a ti mi se podsmevas.
Da li je to lepo?
Sad bez šale, umece vv da skocka ekipu, ne sumnjam. Mislim da ce znati da odgovori na svaki njihov scenario. I na njihov uragansko-jajarski pocetak, pa i na povuceniju varijantu.
Kod njega me plasi priprema ekipe za njihov tunel, udarac laktom, polu-kretene iza gola, potpune kretene oko njihove i nase klupe, sudijsko govno koje ne vidi mavasi tehnike nad nasim fudbalerima.
Utakmica tamo nikada se nije dobijala igrom, nego glavom.
A cim je otisao psiho sa nase klupe koji je znao da spremi momke, niz je izgledao beskonacan...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
U principu me uopste ne zanima kako cemo igrati ,samo me interesuje povoljan rezultat, sve ostalo me bas briga jer se na kraju gleda samo sta kaze semafor.

Inace Tumba najavio da ni on nece u rupu, pa ko ce ici da bude sa ekipom #@&*^!%& vam ja. Nije valjda da ce samo Vermez i igraci biti tamo ,pa to je skandal, lincovat ce ih tamo pogotovo ako budemo vodili ili tako nesto.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja sam ubedjen da ce biti goleada ,4+,5+ sve mi na to mirise.

Ajde ne preteruj. Nećemo stvoriti toliko šansi, a i sam znaš da nam treba 3 stopostotne da bi dali jedan. Prema tome, ako damo, najviše će biti 2.

Mi tamo sa Vermezom nemamo šanse. ... Očekujem 3 :1 ili 3 : 0 za Ciganku.

Ti kontra preteruješ. Oni ne mogu običnim srpskoligašima da daju tri gola, a daće nama. Nema šanse. Ako daju daće 1, najviše 2. Jedino potanje je koliko ćemo mi dati.

Da ponovim, meni se sve nešto čini da će oni da izgore u toj želji da nas dobiju. Jedino pitanje je šta će naši da urade i koliko ćemo dati. U subotu ćemo znati kolika im je muda!
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Ajde ne preteruj. Nećemo stvoriti toliko šansi, a i sam znaš da nam treba 3 stopostotne da bi dali jedan. Prema tome, ako damo, najviše će biti 2.

Mislio sam na ukupan broj golova. Njihova odbrana, komicna, 2 dana pred derbi ni sami ne znaju koja cetvorica ce da igraju u liniji, ni nasa nije za neku pohvalu, tako da saberi oduzmi golova mora biti.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Jeste derbi nezahvalan za prognoziranje jer tu nema pravila ali činjenica da cigani nisu bili mrtviji odavno. Oni nisu jednom nogom u grobu, već leže u grobu.

Ako ih sad ne zatrpamo, što nam je i posao, treba da se popišamo na sebe same.

Vermezoviću ovo je tvoj trenerski ispit. Najveći do sad.
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Tako je, oni vec leze u grobu. Ako krenu da izlaze iz groba, omlaticemo ih lopatom!


Ne daj kucki da se povampiri! :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mislio sam na ukupan broj golova. Njihova odbrana, komicna, 2 dana pred derbi ni sami ne znaju koja cetvorica ce da igraju u liniji, ni nasa nije za neku pohvalu, tako da saberi oduzmi golova mora biti.

4 ukupno, to je već moguće mada ne sećam se kad je palo toliko golova na derbiju. OK, OK znam, ali neću stoki ime da kažem :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
E neka bude kao i tad :D i da cujemo Lolu na konferenciji posle :D hahahahaha
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ево шта кажу кладионице...

До вечитог дербија је остало још три дана. Навијачи оба тима одбројавају сате до почетка светковине нашег фудбала, а кладионице су већ изашле са својом понудом.

Према њиховом мишљењу у наредном окршају Црвене звезде и Партизана фаворита нема! Квота на победу црвено-белих идентична је као и она на победу црно-белих и износи 2,5. Нерешен исход „плаћа“ 3,3.

У појединим кладионицама постоје и дугорочне опкладе на игру „ко ће бити шампион Србије“ и „ко ће освојити национални Куп“.

После два везана првенствена пораза Црвене звезде Партизан је постао апсолутни фаворит, о чему сведочи квота 1,10. Иза петоструког узастопног шампиона Србије котирају се Црвена звезда (6), Јагодина (26), Војводина (51), Рад (67), Спартак ЗВ (101), Слобода Поинт (151) и Раднички Ниш (251).

После елиминације Партизана из Купа, Црвена звезда је велики фаворит у овом такмичењу. Квота да ће црвено-бели одбранити Куп износи 1,50. Следе Војводина (6), Спартак ЗВ (8), Јагодина (10), ОФК Београд (21), Борац, Јавор и Рад (34).
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Jedino pitanje je šta će naši da urade i koliko ćemo dati. U subotu ćemo znati kolika im je muda!

Зато, што каже Моррел, Вермезовић полаже свој велики тренерски испит у суботу! Он сада ако их не добије, може да пакује кофере и да иде, јер их онда неће добити никада! Он мора да припреми психички екипу за оно што ће се дешавати у суботу, затим и тактички, као и на сваком другом плану! Не буде ли то успео, поред тога што ћемо спасти на +5, морали би да останемо без тренера!
Наравно да бих ја волео да одеремо циганку, да не зна шта је снашло, али за то морамо да будемо максимални, да дамо све од себе, и што је најбитније да у глави будемо јачи него икада. Шта смо од тога урадили, а шта не, знаћемо у суботу вече.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.502
Локација
Žrnov
Po mom mišljenju, izvesna su dva scenarija:

1. Mi dobijamo - rešili su da oteraju Muvinja, titulu su generalno izgubili i to je to...

2. Oni dobijaju - nisu valjda 3 dana pred derbi džabe dovodili džajku?

Bojim se da je ova solucija realnija ... jedina mi je uteha, nada i spas da će Lola da zatvori onaj stadion i sve ono tamo... :wink:
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ma da, sad ce oni da vrate Vidica, Bastu, Lukovica, Zigica, Pantelica, Jankovica, Djuricica + Krasic, Jovanovic, Stepanov.
I bomba prelaznog roka Radisa Ilic.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
@ Partizan Style
Ja mrtav ozbiljan, a ti mi se podsmevas.
Da li je to lepo?

Moj komentar je bio krajnje pozitivan, stvarno sam se nasmejao zbog zahteva za prijateljstvo, nikakvo podsmevanje, bas suprotno, bas mi je drago sto si poceo da uvidjas da nisam budala koja pise gluposti, kvari svaku temu i kontrira svima.

A sve to sto kazes za Stanoja i psihologiju je apsolutno tacno i to je ono zbog cega ga i ja veoma cenim i ono sto ga cini boljim trenerom od Vermeza, dok kad bi gledali samo fudbalsko znanje tu je mozda Vermez i ispred Stanoja sto je i normalno s obzirom da je iskusniji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top