Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Kojic i Mitrovic razgrcu odbrane...to je ta udarna sila u napadu koju smo cekali....sa njima smo dobili agresiviji napad ma kao stvoreni su za igru protiv bunkera....mogli su da daju vise golova da su bili manje sebicni i vise koncetrisani ali dobro dobili smo 1-0 to je najvaznije i samo da se ne opustamo i bice to sve bole i bolje....
Takodje velika je steta sto nema dovoljno tih centarsuteva za Kojica i Mitrovica jer mislim da bi tek tad cepali mreze jer dva tako jaka igraca je tesko cuvati...od Miljkovica to definitivno vise ne mozemo da ocekujemo ali bi ostali mogli malo da porade na tome....vezni red odlicno odigrao Brasanac sve vise napreduje i samo tako neka nastavi i bez opustanja tek nas cekaju iskusenja hvatamo zalet.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.656
Jos jedna pobeda i jos jedan korak blizi novoj tituli. Zadovoljan sam na kraju mada smo stvarno mogli da resimo mec ranije jer smo propustili par odlcnih sansi, posebno se to odnosi na jedinog strelca Kojica. Prvo poluvreme smo nekako bolje odigrali i trebali smo otici sa minimum 2 gola razlike. I u drugom smo imali sanse, Kojic je bio sebican kod jedne prilike a kod druge nije imao ni srece jer je lopta pogodila stativu. Ipak covek radi ono sto treba, daje golove i neka samo tako nastavi.

Ono je smesno bilo svirati penal na kraju, to je posle i komentator potvrdio da nema govora o penaltiku. Lola ga nije ni dotakao, ovaj se o travu sapleo. Sve je jasno.

Atmosfera dobra, Grobara u velikom broju ali nekako mi se cini da je moglo i "jace" navijanje biti u drugom poluvremenu.

Idemo dalje, sledeca je Ofk-a na nasem stadionu !!!
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Mnogo bitna pobeda prvo poluvreme sasvim korektno , drugo takticki dobro osim poslednjih desetak min,ali dobro je !!!ne slazem se da Mitar i Kojic ne saradjuju videlo se to u situaciji kad je Mitar mogao da raznese mrezu u prvom na fino ostavljanje lopte od stane ovog drugog....ali onako biti sebican je za svaku osudu toga ne sme biti.Brasanac ce vremenom postati mozak ove ekipe zivi bili pa videli,sta ste zapeli za te kornere ko blesavi,sto rece Stojance mozda su to i takticke zamisli na prvu stativu , to ne znamo....jos jednom cestitke ekipi dobro odradjeno !
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ja mrzim Aleksandra Miljkovića. Sledeća utakmica sa njim u timu, neću gledati. Ono je ponižavanje svakoga ko prati fudbal!

Čestitke na pobedi. Kojić bi da da 100 golova, ako može. Batice, opusti se, dokazao si da si dobar igrač.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Vrlo vazna pobeda na jednom od najtezih gostovanja u prolecom delu ! Svaka cast momci !
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Луки чини ми се фали фудбалске интелигенције.
Itetako mu ovo fali! Ali zato decko ima dva srca, juri na terenu. Dobro je uvek imati ovakvog igraca u ekipi. Mislim da imamo dosta razlicitih tipova igraca trenutno u sastavu i kad zatreba uvek imamo neke koristi.

Ninkovic treba da se kali u Chelziju ili Manchesteru gdje ga vec zovu..
Cemu ovo :confused?? Sta je sad decko uradio?? Ne razumem zasto ga ljudi ne vole.

PS:
Od 75min culo se jasno i glasno UPRAVA NAPOLJE :clap :clap :clap
PPS:
Jagodinci su govna (bar njihova publika na stadionu).
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Stigao sam da gledam samo drugo poluvrema i po onome što sam video igramo mnogo brže nego jesenas.Nije bilo neke slabe tačke u timu,Koja:clap,jeste promašio zicer,ali ljudi,čovek ne staje celu utakmicu,barem ono što sam ja video,Brašanac me iznenađuje sve više i više iako sam bio skeptičan po pitanju njegovih kvaliteta.Sve u svemu bravo momci,po meni najteže gostovanje.Već od sledećeg kola biće lakše,idemo na +10!!!:pfc::pfc::pfc:
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Koja 3 utakmice i 3 gola (na 2 je bio strelac). Ubojita devetka! :D Moracu da spremim kasiku s obzirom da iskreno nisam bio srecan njegovim dolaskom u Partizan na pocetku.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Uz odlicnih prvih 25 minuta, koliko mi je strim radio, i ono isjeckano drugo poluvrijeme posto je drugi i jedini preostali strim kidao zivce, uz cestitke Kojicu na golu, moram poslati mnogo vise kritika. Prvo, kad je Mitrovic uklizao golmanu, on masi prazan gol. Poslije toga ima na drugoj strani samog Mitrovica i jos jednog a on nesto izvodi. Mislim da je bilo jos nesto, ali brate, nemoj biti toliko skrt. Da smo tad dali gol, ne bismo morali strepiti da li ce nam slucajno neka lopta zalutati u gol. Brasanac mnogo dobar, iako nije bas morao svaki korner na prvu, ali ajde. A cini mi se i da se Smiljanic popravio.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Izuzetno važna pobeda na teškom gostovanju. Ja sam zadovoljan manje više igrom, mada moralo je to da se reši ranije a ne da se nerviramo do samog kraja. U svakom slučaju smo za još jedno kolo bliži tituli :D:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Брашанац за мене дефинитивно најпозитивнији утисак пролећа.
Интелигентан играч технички поткован, плус није физички инфериоран.

Još kad jednog lepog dana, a možda i pre, nauči da centrira i izvodi kornere, gde će mu biti kraj! Suvi prosek JSL, ni više ni manje! Fudbaler koji ne zna da šutne loptu preko tri igrača će uvek ostati "domaći potencijal"!

Što se same utakmice tiče, upravo ovo sam i očekivao... 3-4 šanse i bar jedan naš kiks. Na kraju sasvim očekivanih 0:1. Ladimo jaja kući do Beograda i uživajmo na +8. Proleće stiže, titula sve bliže!!!

Penal :banghead neverovatno zbog čega oni jure sudiju... to nije ni za diskusiju kamoli za najstrožu kaznu.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ау јако добра утакмица и важна победа. Могли смо много раније да решимо , овако сам стрепео до самог краја али нема везе још је слађе . Лука гине по терену , Којић јако добар али је био превише себичан код оне ситуације имао је два слободна играча а он би да трпа голове сам . Све у свему јако важна три бода и још један корак ближе ка новој титули. БРАВО ЦРНО БЕЛИ !!!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Brasanac odlican potencijal. Mene cak nekim potezima vise podseca na DR MO-a,ali mora jos da nabaci snage. Ima dobar pregled,dobru tehniku,zna fudbal. Definitivno kod nas kornere treba da izvodi neko ko ima snage da dobaci loptu. Makar to bio i pajovic. :D
Mislim da Miljko igra mnogo bolju odbranu od Pauljevica koji konstantno ispada,ne drzi liniju,kasni na presing. Miljko sve to dosta solidno radi(u nasoj JSL),ali ostale fudbalske kvalitete je smesno komentarisati...
Sale kao vino. Cak i vise trci nego dok je bio mladji. :D
Pajovic Ivanov...dosta solidni ali pravo merilo odbrane se tek vidi u evropskim utakmicama.
Luka jako limitiran igrac,ali ne mogu mu nista zameriti dok se bori kako se bori.
Eliomar po meni kao pao s marsa ali i mislim da mu pozicija levog veznog ne odgovara. On po meni najbolje moze na AMC.
Lazevski,igrac vrlo zahvalan za nasu ligu. Ali mislim da je to maksimum od njega.
Za nasu ligu super ekipa ,za evropu mislim pretanko.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Svaka čast momci veoma bitna pobjeda, iz utakmice u utakmicu sve smo boljo. Opet Stoje nesavladan, a napadu smo definitivno morali vise... Čini mi se da su i grobari noćas bili veoma raspoloženi....

Jos bi dodao par stvari ne znam da li sam ih samo ja primijetio:
1. Laseri koji su se primjećivali nekoliko puta u toku prenosa, ili mi se ucinjelo...
2. Kojić gol koji duguje Brasancu i sjajan šut glavom. E sad ona sebičnost nije smjela da mu se dogodi, neko mu mora skrenuti pažnju. I ona neodlučnost kad je Mitrović uklizao, a Kojić nije pogodio gotovo prazan gol nije smjela da mu se dogodi....
3. Da li je sve ok na relaciji Mitrović - Kojić van terena?
4. Katastrofalno izvođenje kornera
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Dobrih 60-70 minuta stvarno...Ponekad cak izgledamo kao i da znamo sta cemo sa loptom i kao da trcimo. Sokantno za nase uslove. Ne znam da li je u pitanju neuigranost ili sebicnost pri samoj zavrsnici, ali to mora malo da se popravi...Razumem da kao centarfor treba prvo da razmisljas o golu pa onda o svemu ostalom, ali malo ga preterasmo u par situacija.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Brasanac je izuzetno inteligentan fudbaler, stvarno vidim u njemu dostojnog naslednika Sase , ima neverovatan pregled igre, uvek je smiren , retko kad pogresi u predaji lopte , a i uspesno odradjuje defanzivne zadatke. Njegovo vreme tek dolazi , polako , i kornere ce poboljsati. Odavno me neki fudbaler iz naseg podmlatka nije odusevio za tako kratko vreme kao Brasanac. E sad , kad bi nekim cudom uspeo da se zadrzi u klubu koliko i Sasa, gde bi nam bio kraj. Nadam se da se Kojicu onakva sebicnost nece vise ponavljati. Luka opet maksimalno uporan, ali stvarno preteruje sa tim nabacajima , ako se ono moze nazvati nabacajima. Dosta puta ima solidnih resenja na raspolaganju , a on zafrljokne loptu napamet prema 16 , pa sta bude. Stojkovic iskusno krade vreme. Miljkovic moze se reci da je pristojno odigrao , s obzirom kako zna da odigra. Lazevski takodje. Veoma bitna 3 boda , sledeci je OFK. Idemo do DVADESET PETE titule !
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ako se neko radvoao golu Kojica onda je to Mitrovic tako da mislim da je van terena sve ok. Ne treba sad stvarati veliku polemiku oko te situacije. I Kojic je bio u dobro situaciji. Da je lose dodao bilo bi zasto ne sutira on je "9"... J
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Brasanac je igrac koga ili volis ili ne, nema sredine. Ja sam licno blize ovoj drugoj opciji. Ne vidim zbog cega tolika odusevljenost njime. Posebno sto se ne istice u odnosu na Zeku i Ninka, mada sve su to 'ista oca deca' :D svejedno je koji igra. Ali Brasanca proglasiti za Ilica je bogohuljenje!

Mnogo me brine Pajovic, decko nije bas bistar, mislim igracki, ne zivotno. Mnogo se zalece, ima lose povratne golmanu, ima gradju za stopera savrsenu, ali nesto mi tu ne stima. Druga stvar - Keba, ne zna se sta donosi buducnost, ali u ovom trenutku po kvalitetu on je nas treci spic bez sumnje. Za pokusaj glavom svaka cast, ali ono majmunisanje u prvom kad zalama umesto da bocne loptu u prazan gol...

Sve u svemu zadovoljan sam.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Сад се после једне добре партије свршава на Брашанца а чим буде одиграо неку лошу партију биће разапнут на крст. Нешто слично као са Нинковићем. Пустите дечка да игра. Чуј наследник Саше Илића, па мора он да једе још много путер кифли да би могао да брише копачке једној величини какав је Сале
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Cestitke Partizanu na zasluzenoj pobedi. Utakmica rutinska sto se rezultata tice. Za Brasanca se slazem da je na momente delovalo zaista sjajno ali ovo sto kaze Gazda upada u oci. On ne ume da centrira...on ne ume da prebaci igraca...jel ume on da podigne loptu? Smesno! Neka me demantuje u nastavku prvenstva, priznacu gresku nije problem ali cini mi se da bas mora da radi na ovom segmentu da bi me demantovao

A za ona govna...alo jagodinci seljacine(ne mislim na jagodince kao ljude vec na klub i fudbalere) koji vam je 'moj' da se onako tucete. Ubise nas bre. Sve vreme konstantno biju i biju...ne vidim cemu takav pristup osim da je u pitanju klasicno seljacenje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top