Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Исрала се деца по фмп-у! МИЛОСАВЉЕВИЋ покидао !!! ООООО ЈЕБИ фмп оооооо ЈЕБИ фмп !
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Bravo sampioni karajte cigane!Odlicna partija Luce i Milosavljevica.Verujem da mozemo do 3:0.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Како си га блајвао, псето ћораво мафијашко, а још ћеш га блајвати два пута. Јебали смо вам мајку умоболну, је ли ни ову победу не признајете?

Скоро нисам видео овакву одбрану на једној утакмици, овакву доминацију, овакву партију као Милосављевића...:respect

Јако је битно што смо вечерас овај мутант клуб - не победили, већ згазили, силовали, уништили. Не видим како могу да нас добију три пута, са оваквим играчким кадром, са Ракочевићем који ће до треће утакмице бити у ваздушној бањи на опоравку...
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
SA GANFERSKOG FORUMA, JAO KOLIKO MI JE LEPO OKO SRCA. CITAJTE I UZIVAJTE

Срамотна игра наших кошаркаша. 28 разлике није било ни када смо имали много гори тим, а они много бољи.

Neverovatno kako njih u tim finalima hoce, kako ulaze najbitniji sutevi iz najtezih pozicija i tu i najbitnijim trenucima... mi takodje kao i uvek kad imamo sansu za prikljucak pravimo nerezonske poteze, ispada lopta, srljamo, promasimo otvorenu trojku kojom bi se vratili, bacanja itd... ruku na srce u boljoj su formi, daj Boze da gresim ali tesko da cemo do pehara ( sto za mene zaista nije bog zna kakav neuspeh jer smo primarni cilj ostvarili... )

Od kada igramo ova finala protiv Partizana ne sećam se da je Partitan jednom bio ovoliko bolji od nas. Pritom je ovo najgora ekipa Partizana od svih tih. Ako osvojimo titulu evo banujte me večno sa foruma. Dobili nas 30 razlike a da im sudine nisu ni najmanje pomogle.

Ne verujem da su ovoliko popravili formu. Bas nas ubise.
Pa kad smo bili u najgoroj formi nismo ovako igrali, bas sam se razocarao.

Prihvatam takođe trajni ban ako dobijemo Partizan u finalu serije.

Ово је криминал од њихвог погађања и нашег НЕ погађања.Онај Милосављевић да је бацио било шта,ја мислим да би прошло кроз

На страну наметнута туча, по пет фаулова у једном нападу, дервишка предигра са стварањем добро знане атмосфере блата у свињцу, али за ово данас само једна једина реч.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Јеботе а ово боље и од секса!!! :D

Ja веће силовање над мутантом нисам видео! Говна нису знала где се налазе!

а ДРАГАН МИЛОСАВЉЕВИЋ :respect :respect :respect

него много је био занимљив играч са бројем 8 код њих :D... гњида се није саставила с лоптом!

углавном, била је уживанција гледати ово вечерас! нек се само тако настави

:napred Partizan
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
Bogdan veceras bas los pa je Zivotinja morala da igra preko 34minuta. Nadam se da mu to nece mnogo smetati da i u sledecoj preore parket :D.

Pokidali smo idiote, ne secam se nijedne sumnjive situacije da je odsvirana za nas, ali ni to im nije bilo dovoljno, mamu im jebem cigansku.

Ono sto mi se najvise svidelo kod njih jeste trenutak u 4-oj cetvrtini kada su bukvalno stali, svi. Dusa u nosu. I to je bio kraj. Jebi STOKO!!!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Tako je bre..Dragance burazeru,u kurac te ljubi forum partizan.net..:D:respect:respect:respect Luca maestralan,brutalno zakucavanje na pocetku,sa zadrskom da poplasi mutante,pa na kraju ona trojka iz auta..:respectCovek ima toliko samopouzdanja,to je tako ocigledno,samouvereno igra..Musli,odlicno je bilo,ja sve pominjem neki kontinuitet kod njega,ima naznaka tome..Berta malo uspavano na pocetku,posle pokazao sta znaci klasa..Lovernj imao zapazenu rolu,koja golim okom nije bas vidljiva ali svaka mu cast..Steta samo sto Dragance nestvarnu partiju nije zacinio sa 30 poena...Predivno vece,a kao slag kucanje Djekne...:clap Ovo jos veceras zaboraviti,bez letenja,posao nas tek ceka...Idemo :napred Partizan
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Da ne pricamo o DRAGANU I KAPITENU :respect:respect:respect meni se mnogo svidela Muslijeva partija protiv Surle...ne koliko u napadu koliko u odbrani da ovaj u 4 cetvrtini nije vise moga da dise
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Bravo momci,Fmp ce biti jos umorniji u petak,moramo to da iskoristimo i da u trecu utakmicu udjemo sa 2:0.
Probijen je led,to je najvaznije.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Svaki dalji komentar je suvišan :respect:
jesi-kar-o-zvezdu.jpg
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
GANFERSKI JADI VOL 2

Гледам на крају овог мајмуна Муслија, Гагића, Бертанса и компанију, славе 1 0 у серији тако што певајуо Човићу и Вучићу значи тако су задојени, нахушкани да је то зло.

Stidim se što navijam za ove anemične plaćenike. Pa imate li vi srca? Znate li za koga igrate? Zar je ovo igra za finale i titulu? Stvarno se ne nadam ničemu, jer ne znam na osnovu čega da se nadam. Prognoziram 3:0 za glodare, i njihovu titulu, kao i obično. Već sam se navikao tu odavno, a u fudbalu ima 2 godine sam se takođe navikao, pa i ne boli. MANEKENI, MARŠ IZ ZVEZDE

Све бих дао да ови наши имају то у себи,и да видим оне гримасе одвратне после сваког коша,куцања ако код њих.Али не ми смо господа.Лучић и тај Мусли су после сваки кош славили,као гол.
На плус 26,они желе још и долазе до украдене лопте и куцања,зато су нас и развалили зато ће и да узму титулу.Јер сем Рашка,Нелсона и Лазића ми немамо играча са карактером.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
Ja sam znao da su studenti uvek željni seksa ali ovako kao naš "student" Dragan, pa to odavno nisam video.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Gagi polako staje rame uz rame s legendama kluba...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Сад ће да размишљају и о нама и о себи паралелно.
Браво момци! Све сте урадили што сам тражио. :D :napred Partizan


348602_czpart050613-rasfoto-marko-metlas11_f.jpg

Не иде му тенис, ал иде на баскет :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top