Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ekskluzivno! Duško Vujošević, 18.06.2013.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
..........................
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
72
Локација
Beograd
Evo iznenađenja da začinimo sezonu :D

Još jedna odlična sezona je iza nas.Nikad mlađi tim Partizana, predvođen Duškom Vujoševićem, odgovorio je ambicijama postavljenim na početku sezone.
Duško Vujošević je u razgovoru za Partizan.NET napravio kratku retrospektivu završene sezone i odgovarao na pitanja navijača.

Uživajte u ovom intervju-u do naredne sezone kada će " Duletove bebe " starije godinu dana krenuti u novi pohod na trofeje.

Ekskluzivno za Partizan.net: Duško Vujošević
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Samo da se zahvalim svima koji su nam pomogli oko pitanja (osim VJ@NS-u, on zna zasto :D )

Cisto da se zna od ove sezone Dusko Vujosevic gotovo da ne daje video intervju-e (osim ako nije gostovanje na televiziji) tako da ovo daje odredjenu tezinu i rejting Partizan.net-u.

Posebna zahvalnost Miss MVP koja je najvise uradila da dobijemo ovaj video intervju.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bravo Team MVP! :clap

P.S. Najjači momenat je kad Dule usred priče krene da popravlja statuu na stolu :buhaha
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Jel to on Aliji Sirotanovicu oduzeo kramp, pa ga onda kasnije jedva vratio...:D

Tesko da je Alija on je imao onaj rudnicki slem, a ovaj ima neki sesir sto inplicira da je radio na otvrenom...:D

Sto se intervjua tice Dule je pricao realno sto se sportskih stvari tice.

I sam je napomenuo kako se uopste uslo u ovu sezonu, (podmladjivanje uzrokovano sa vise stvari, a najvise finansijskim aspektom) i sa kakvim planovima ,racunajuci na neki kredit iz proslosti i omogucavanje prostora za rad i ne potenciranje rezultata odmah i sad , rekao je da ni sam nije ocekivao odmah ove sezone ovakve rezultate i 2 titule, hvala bogu sto su ti rezultati dosli odmah.

Jedan svojevrsni prisilni rizik koji je hvala bogu dao rezultate odmah.

Malo ste zamrsili stvar sa 2 kriticna pitanja, ali dobro bar ste pokusali:D, pohvale za trud i pohvale zato sto se omogucili ovaj intervju, za moj ukus previse suvoparnih pitanja, moglo je to malo mastovitije, ubuduce kada budete sastavljali pitanja omogucite da do Duleta dodje barem jedno pitanje koje ce doneti malo zivosti i vedrine u razgovor...:D
 
Последња измена од уредника:

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Lep intervju, , bravo bravo i još jednom bravo. A kad vam Dule kaže da nemate pojma o košarci, onda stvarno nemate pojma ;) :p
A kad zaladi pravac biblioteka.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Prvo pohvale za intervju :clap
Druga stvar ovaj deo je bio vrhunac ,i treba stojati na početku svake teme KK Partizana:
___________________________________________________________
"...prossto ljudi neće da sagledaju kakva je situacija,oni očekuju da klub ima vrhunske rezultate,neće uopšte da participiraju osim bodrenja što nije mala stvar ali...Daj pošalji neku banku tu.
Ako toliko voliš Partizan ajde da organizujemo nešto da se...
Evo ja ove godine radim sa jednom platom...za godinu dana...dao sam nešto osećam to kao obavezu svoju prema onome što je Partizan dao do sad za mene"
___________________________________________________________


Eto,period dobronamernih kritika je prošao,svi smo zadovoljni svojom ulogom tokom sezone...Nazovi to "Mračenje zbog malera" "Glorifikovanje zbog ludizma" ....
Došao je period kad treba čovek da lupi šamar Vujoševiću i kaže "Jebem ti tvoju teoriju da je čovek sam kada nema uspeha"

Evo ja koji nisam ni u stalni radni odnos,i platu ispod 30h spreman dati 100e ako bar još 100 člana koji znaju očinski kritikovati to isto napišu i naravno urade.

A ne da nakon ejakulacije po svime i svačime nakon slasti titule resetuju,sklupčaju do početka naredne sezone kada su ponovo spremni deliti lekcije o radu KK Partizana
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Bas lepo iznenadjenje.

Sutra pravac biblioteka da se pokupe preporucene knjige ( koje do sad nisu procitane ) :D
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Prvo i osnovno - sve pohvale za obavljeni posao. Posebno imajući u vidu da Dule izbjegava ovakve stvari (ako nije direktan TV prenos).

Mislim da ste postavili par možda preagresivnih pitanja vezano za neke stvari, ali sve u svemu opet je ispala jedna vrlo lijepa priča.

Popravljanje figure je bilo nevjerovatno. OCD u punoj mjeri, kao kod svih perfekcionista. :D
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Dule ko Dule,obozavam da ga slusam :) Nikad u zivotu nisam nekog pazljivije slusao,svaku njegovu rec i misao..cak ni u skoli i fakultetu-tamo znaju da dave o nebitnim stvarima,a kod Duleta je svaka ko u Njegosa :) E sad,slazuli se svi sa svim onim sto on kaze ili ne..To je druga prica.
Moze li neko da napise sve ono sto je Dule preporucio,one pisce i knjige,sada,a i od ranije..
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ajd da vas pohvalim ,dobar intervju tu nema dileme , i nije mala stvar uraditi intervju sa Duletom :clap
Ujedno velika stvar i privilegija za Partizan.net :clap .
Nastavite tim putem .
Moram da priznam da sam juce ocekivao iznenadjenje drugacijeg tipa . Neki sponzor,igrac ili tako nesto ,neka vest tog tipa ,ali je i ovo veliki poklon .
Hvala vam :respect
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Svaka cast na trudu..

Najjaci utisak, kada Dule trazi da se ponovi dobro poznato pitanje oko finansiranja privatnog kluba drzavnim parama. Naravno da nije bio slucajno.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Све честитке, одличан интервју :clap
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Najjaci utisak, kada Dule trazi da se ponovi dobro poznato pitanje oko finansiranja privatnog kluba drzavnim parama. Naravno da nije bio slucajno.

To, to, taj rad... u prevodu, sto da ja pricam, kad je samo pitanje odgovor, a eto jos neko osim mene i Tegeltije ume da ga sroci.

Sve pohvale za dodatni legitimitet koji dajete partizan.net-u pomocu ovih 'trudova' :)
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Samo da kazem nesto ovoj sisici koja na youtube-u jede govna a ocigledno je clan foruma. Javi se pesko da vidim da li mogu da ti resim neki problem, govno malo. Pljujes po necijem trudu jer si nesposoban da ucestvujes u normalnoj raspravi. Da li su traume iz detinjstva, seksualno zlostavljanje ili si samo ljut jer ti je mala pisa. Posle takvih samo se povuce voda, kao sto je neko od nas moderatora verovatno vec jednom uradio.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ma ovo je neko odavde Sens, nema trika da neko ko je banovan ranije ili slučajni prolaznik naiđe na snimak pa krene da pljuje.

Ako je mod sa kanala gde je snimak u mogućnosti da pobriše i zabrani komentare to bi bilo najbolje.

Odličan posao PartizanNet ekipe sa trenerom Vujoševićem.

Svaka čast ljudi.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Svaka čast za intervju! :clap
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
@МВП
Има ли негде добра телетина под сачем тамо код вас ? :D

Честитке двојцу без кормилара на ангажману. :ziveli

Предлог.Ако успете да дођете до Грбе за следећи интервју, то би био хит. Али старији форумаши да спреме питања.
 
Top