Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Kad je u pitanju Fofana postoje dve solucije.
1) Teorija zavere: Ćelavi rasista :D i menadžeri koji ne stoje iza njega i naređuju ćelavom rasisti ko će da igra

2) Dečko je teški antitalenat ili jednostavno lošiji fudbaler od konkurenata

Šta mi znamo o Fofani? Gledali smo ga 180 minuta protiv Voje i Ostoje gde je protrčavao pored i preko njih zato što je jednostavno brži i okretniji mada otprilike i moja polupokretna baba je okretnija od našeg sjajnog štoperskog para. Ne mogu da se zakunem ali čini mi se da je na JNA promašio neku tešku šansu. Sem toga videli smo dečka pa jebo mater ukupno celo poluvreme protiv naših livadara gde opet može da koristi tu neku brzinu. Ja se ne sećam nekog strašnog poteza od njega...

Bojim se da sad svi od njega očekujemo da je neka zamena za Dijaru i da ćemo se razočarati teško u njega ako ikad dobije nekakvu priliku. Pa jebiga ljudi Nikolić je sa njim ceo dan valjda vidi šta ovaj može, a šta ne...

I nemojte sad kao daje golove na pripremama. Pa davala bi i moja gorepomenuta polupokretna baba golove ovim šabanima tipa Železnik i slični...

Naravno, ceo moj post pada u vodu ako je solucija 1 u pitanju :D
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Mi bismo bar 50% posto bili uspesniji kad bi svako odradjivao samo osnovne zadatke koje njegovo mesto u timu zahteva. Jebes polivaletnost, lepa rec za mazanje ociju pri krpljenju rupa u timu, svi sve mogu da igraju, a ne znaju ni svoju poziciju kako treba. Da su stvarno polivaletni, ne bi igrali po nasim njivama.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Fofana je jedini igrac u klubu koji moze istrcati kontru, laka konjica. Ako se budemo branili i kuci, kako Skuleta sidras koji trazi igru ledjima ka golu moze to da istrci. Zbog toga je u Razgradu delovao odseceno od ostatka tima.
Alternativa tome je vezni red koji bi umeo da odigra 10 brzih i tacnih pasova,zadrzi loptu dok se prikljuce krila i tako razbije presing..ali mi to nemamo.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da, Fofana moze da istrci kontru al ne moze da primi loptu kao najistureniji, obojica imaju svoje pluseve i minuse, samo Fofana izgleda ima vise minusa, bira se manje zlo
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Fudbal se malo promenio od 80ih godina prošlog veka..

Da, zato se bore timovi i daju astronomske sume za napadace.Ronaldo, Suarez, James Rodriguez, Diego Costa, Falcao, Levandovski, Chelsea vratio Drogbu...
Sad se sklapaju timovi sa sto vise napadaca, samo im se dele razni zadatci, da svako ko se nadje u situaciju da vidi gol, mora da ga da, a mi ne mozemo da ubodemo jednog napadaca. Proslo je vreme kad onaj ko nema pojma se gura na beka.

Samo da pomenem Skuleticevu stativu protiv Napredka, sansu u derbi, u Razgradu, covek nije ubica, nije bio ni Mitrovic. Mitrovic nekad mozda i bude, a Skuletic nikad. On je jedan od krivaca za titulu, dao je gol za Vojvodinu protiv nas, a nije iskoristio sanse za nas kad se lomila titula, a da, promasio je 2 stopostotne sanse protiv cigana za Vojvodinu.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Naprotiv, mi smo zadnjih godina sasvim dobro "ubadali" napadače, Jovančić excluded. :D Problem je što su Kleo i Mitar podigli neke standarde, pa Škuletić ne zadovoljava zahteve. Njegov posao jeste da daje golove, ali jednostavno nema kvalitet za 20-ak golova u sezoni. On radi neke dobre stvari u igri,ali problem sa efikasnošću ostaje. Zašto nemamo bolje, zna se koga treba kriviti.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
2) Dečko je teški antitalenat ili jednostavno lošiji fudbaler od konkurenata
Šta mi znamo o Fofani? Gledali smo ga 180 minuta protiv Voje i Ostoje gde je protrčavao pored i preko njih zato što je jednostavno brži i okretniji mada otprilike i moja polupokretna baba je okretnija od našeg sjajnog štoperskog para. Ne mogu da se zakunem ali čini mi se da je na JNA promašio neku tešku šansu. Sem toga videli smo dečka pa jebo mater ukupno celo poluvreme protiv naših livadara gde opet može da koristi tu neku brzinu. Ja se ne sećam nekog strašnog poteza od njega...

Bojim se da sad svi od njega očekujemo da je neka zamena za Dijaru i da ćemo se razočarati teško u njega ako ikad dobije nekakvu priliku. Pa jebiga ljudi Nikolić je sa njim ceo dan valjda vidi šta ovaj može, a šta ne...

I nemojte sad kao daje golove na pripremama. Pa davala bi i moja gorepomenuta polupokretna baba golove ovim šabanima tipa Železnik i slični...

Naravno, ceo moj post pada u vodu ako je solucija 1 u pitanju :D
ja koliko se secam igrao je kod Rasovica i dao nekoliko golova u prvom delu sezone...
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Ako u utorak uzmem onu potvrdu o kupovini sezonske u nekom Eventim objektu,da li je mogu podici odmah u sredu na blagajni?
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
@StefanM
I Čadigol i Jovančić su dali po neki gol pa znamo šta smo videli od njih. Ljudi hoću da kažem da je bar mene Marko Nikolić uspeo da uveri da mu drugi ne sastavljaju tim(nisam upućen skroz ali i ako ima mešanja sigurno manje nego ranije) i da on čovek zna koliko ko može i koliko ko zna. Možda je Fofana stvarno bomba, možda to nikad ne saznamo ali opet ponavljam šta sam rekao i u prošlom postu bojim se da dečko i dobije šansu i da nas totalno razočara i šta ćemo onda?
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
@dovla
ne kazem da je on sada klasa koja je pala u nemilost trenera nego jednostavno da je ipak dobijao sansu i da je nesto pokazao i da bi legao dobro za kontre za razliku od lazovica koji je izgubio brzinu i skuletica koji je "sidras"... i ne kazem da je bolji od skuletica ili losiji nego kazem da kada su nam vec krila ocaj boziji i kad nemamo proboj po bokovima protiv bugara odakle bi mogli da centriramo na skuletu i da ovaj dodje tu do izrazaja mogli bi da probamo sa fofanom i igrom na kontre... mada iako nisam ljubitelj tog igraca najvise mi se svidja kojic ali jbg kad je povredjen ili bolestan ne secam se sad tacno sta je sa njim bilo
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Nije mi jasno prozivanje Skuletica.
Kakvu je ulogu imao kasnije i sto je bio odsecen ni meni nije jasno, ali na samom pocetku izveo je dva fantasticna suta koje je golman sjajno zaustavio. Procenat losiji golman bi ono primio kroz ruke, ako ga ne bi i unela lopta.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Nije Skuleta prozivan, sam Marko je rekao posle utakmice da nismo imali tecan pas na sredini.
Ako nemas tecan pas na sredini, ne mozes razbiti presing, ne mozes se resiti protivnickih igraca i onda pocnu da te sabijaju na tvoju polovinu, mi nemamo igraca koji bi sa loptom mogao da istrci kontru.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Realno sa Fofanom mozemo da ih iznenadimo,jer tesko mogu doci do materijala dje je on igrao,kako bi ga studirali :)
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari
Ljudi, ne biH da pametujem ali bavite se nebitnim stvarima. "Sreca" pa se Danilo povredio, inace bi kukali zasto on ne igra umesto Darke (ili obrnuto). Uvjek kad zapocne rasprava o sastavu, prisetim se vremena kad nas je Stanoje vodio. Kukalo se uzasno zato sto "Tatin sin" igra umesto Jovanche-ubice (covek dao shiraku gol, ejjjj), na kraju smo dobili Jovanchu i svi znamo kako je ispalo! Zato pustite te price o igrackom kadru (pogotovo ako se radi o jednom jebenom igracu?!?!).
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jebiga, hiljadu navijača, hiljadu trenera i selektora. Nije to ništa novo.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ovo je poslednji put da sam tolerisao i prebacio postove koje ste svesno ostavili na ovoj temi a znate da pripadaju temi Srpski fudbal! Ako nemate dozvolu da pišete na tom delu foruma - žao mi je, ali takva je situacija, ne znači da urednici moraju po čitav dan da prebacuju postove.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Sportal javlja ( pozivajuci se na italijansku stampu) da nam Fiorentina jos nije uplatila 550.000,00 eur od transfera Ljajica u Romu.
Navodno nam uplacuju pola ove , a pola sledece sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top