Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Max svaki napadač iz naše lige bi uz Danka bio igraž i golgeter
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ma daj kakav Kleo...nemamo mi para za to...ili bolje receno ovi govnari nece da daju...verovatno je Delibasic u pitanju ako vec neko mora
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Ja sam da se proda Skuletic i dovede pristojna zamena.
Sve pod uslovom da ostaje Danko. Bilo koji napadac u proteklih 5 godina od Dijare i Klea do Mitra bi uz ovu postavku igre i Dankom pored sebe dao ovoliko golova.

Ja ne mogu, ali jebeno ne mogu da vjerujem da vas ima i to mnogo sa ovakvim mišljenjem. Ja lično mislim da smo ga najebali na proljeće ako sad ostanemo bez Škuletića. Čovjek je car, ali apsolutni car za JSL. Izuzetno snažan, jak, solidne tehnike i izuzetno brz za svoju konstituciju. Realizacija je mogla biti i za koji gol bolja zbog nekih zicera, li je čovjek dao 21 gol za polusezonu, ej...

Više bih volio njega da zadržimo nego Mitrovića sad da vratimo, a da ne govorimo o ne daj Bože Kleu, Delibašiću :prekrsti ili Orlandiću :banghead

Tek ćemo nažalost vidjeti koliko je Petar dobar kad ode.
I nemojte sad sa ovim pretjerivanjem oko Danka molim vas. Čovjek jeste klasa na neki način za ovu ligu, ali nemojmo dalje, ima tu masa stvari koja ne valja kod njega, od toga da trči kao baba do toga što je tempirana bomba u našem dvorištu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A Fofana, fudbaler godine na zvaničnom sajtu? Njega ste zaboravili :D

Dobar je Škuleta, sjajan je, ali on je igrač tipa, opamprči loptu, pa ako uđe uđe. Nije dao gol na derbijima, ni u jačim evropskim mečevima... Realno.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ne treba ići u krajnosti. Za Škuletića se može naći zamena, ali daleko od toga da to može da bude bilo ko. Ne znam odakle potreba da se toliko piša po našem najboljem strelcu. Ja bih Kleom, na primer, bio zadovoljan. A taj Orlandić veze nemam ko je pa ne bih da se izjašnjavam.

edit: Nikola, dao je Ludogorecu dva
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Mnogo se potcenjuje Skuntelar. Sad ispade da bi Jovancic dao 30 golova sa Dankom u tandemu, a treba imati u vidu da ko god zaigra umesta Skuletica, trebace mu vremena da se adaptira, da se poveze sa saigracima, pa da probije psihicku barijeru, nego on vas je navikao da daje i ovoliko golova koliko daje, ali ostaje zal sto promasuje ostalo.

Ovo su slatke muke doduse, kada imas Danka i Skuletica a pominje se dolazak Klea koji je realno ziva legenda Partizana s obzirom sta je sve uradio za kratko vreme, a onda se samo setim kada Vuk nije imao nijednog napadaca osim Saponjica, a igralo se sa laznom devetkom Lukom, koji je lazan u svakom smislu.

Videcemo sta ce biti, ali mislim da su nam pojacanja mnogo potrebnija na drugim mestima, jeste Kleo bomba, ali imamo mi gomilu tempiranih bombi u ekipi koje treba da se zamene pre svega.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.845
Aj sve to, ali otkud nama ideja da ce Danko ostati? Pa ako su prodali Skuletica, prodace svakog da maznu koji dinar za svaki slucaj...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A sta ce nam pojacanja kada ce Fofana konačno moci da zaigra. Sad nema ko da mu smeta vise i da mu zauzima mesto.
Konacno i Lazovic odlazi, tako da ce najbolji igrac sezone biti sam u spicu. Jedva cekam.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
U korist crno-belih i Klea ide i njegov ugovor sa klubom Atletiko Paranaenseom, koji ističe na kraju 2015. godine, pa ako Brazilci žele da zarade na njegovom transferu, moraju da ga prodaju.
Iz ovog pasusa se jasno vidi da od dovođenja Klea nema ništa i da se Đura po milioniti put sprda sa nama. Pazi, na nama će da zarade?! Važi...:pop
Realnije mi je da pojure Tejga jer je slobodan, o njemu se juče nagađalo u novinama...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
I to sve samo jer je ona budaletina najavila "bombu". Kao da mu je prvi put.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Više bih volio njega da zadržimo nego Mitrovića sad da vratimo, a da ne govorimo o ne daj Bože Kleu, Delibašiću :prekrsti ili Orlandiću :banghead

Da li da se smejem ili da placem:buhaha:banghead
Kleo je Ronaldo licno kada je 100% spreman za Skuntelara.

Za Dijaru i Klea bih dao i pravog Huntelara a ne tek ovog naseg:D

Mada jasno je da nas djura sve lozi, kao po obicaju...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Svaki put ista prica , a na kraju ce se prodati i Skuletic i Lazovic a od Klea naravno nece biti nista...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Neka mutava lopovcina kaze zasto nije hteo da zadrzi Klea umesto sto ga kao fol dovodi da bi se casno oprostio kao veliki radnik.....jedini uslov da Kleo tada ostane je bio taj da igra za džabe i to da ulazi sa klupe dosta često ne bi li ostalo vise mesta za menadzerske pijune.....zato o ozbiljnim pojacanjima nema ni govora....vecito seru o finansijskim problemima a prodavali su igrače za debelu lovu....i to su ih svesno i nesavesno prodavali menadzerima pa se posle zale i teraju demagogiju, a svake nedelje ganjaju kurve po hajatu sa parama koje su oteli od Partizana.....
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.270
Локација
ante portas
@PaokPartizan
Da,da upravo to.
Bace kosku navijačima da se lože na Klea,a ovamo u pozadini razjebu ceo tim prodajom Škuletića i Danka.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Kleo :banghead e pa majko moja mila
Čovjek je u ko zna kakvom stanju. Nije se ni kad je bio na vrhuncu odlikovao brzinom i snagom, a sad je penzos 1/1.

Ma koga briga, neka on onda bude zamjena za Danka, a Delibašić za Škuletića, pa da i mi malo doprinesemo "Terzinom proljeću" :banghead:banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top