Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
једно питање у вези терена,ако има неко упућен да ми одговори
зашто су јуче пре почетка утакмице опет цревом поливали терен,зар нису уграђене прскалице ?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ovi koji konstatuju da Babović juče nije odigrao loše, debelo maše poentu kada je ovaj igrač u pitanju.

Kada se pogleda sastav tima, jasno je da u ofanzivnom delu Babović igra umesto Lazovića. Pošto oni nisu igrači istog profila, logično je da nam se menja napadačka fizionomija. Babović nikada ne može igrati ono što je Danko bio, drugi lažni špic, koji preko krila širi odbranu i ostavlja prostor napadaču kao što je to bio Škuletić. Babović igra nekog pleja, za kojeg nema kvalitet jednog Ilića ili Vukića, pa samim tim nema ni tih lucidnih pasova koji se očekuju od igrača na tom mestu.
S obzirom da smo na jučerašnjoj utakmici postigli tri gola taj detalj da Babović nije bio krucijalan igrač kod tih akcija ne deluje strašno, i tako sve dok ne dođemo u situaciju gde će nam jedan gol, ili lucidan potez biti potreban za pobedu, (naravno pod uslovom da nam se odbrana dovede u red), Babović tu neće moći nadomsetiti Lazovića, koji je zbog toga i napravio zavidnu internacionalnu karijeru, za razliku od jučerašnjeg kapitena.

Omča koja nam stoji oko vrata će bti posebno zategnuta na tim tvrdim utakmicama, gledajući ovaj sastav tu jedino na Ninkovića i Saleta Ilića možemo računati, a znamo sa kakvom glavom raspolaže Džigi i kolike su fizičke mogućnosti našeg pravog kapitena...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Читам неке коментаре који кажу како Бабовић није био тако лош, чак добар?! Ако је то зато јер није направио ништа нарочито лоше онда могу и да разумем, а ако је зато јер је урадио нешто посебно добро, нисам сигуран да сам то успео да видим.
Чини ми се да у неким размишљањима испада да ће он свакако одрадити своје, али да од тога неће бити никакве посебне користи јер је Којић лош.
Мислим да је Двоглави лепо описао како је то Бабовић одиграо јуче и ако на то додамо генералну квалификацију коју је дао ЛазарП пар постова изнад, јасно је да ту нема баш ничега што може бити од користи у неком континуитету. Када урачунамо и искуство које имамо и карактер који нам је добро познат онда тешко да се чему имамо и надати.
Мени лично, без обзира на то шта мислим о њему, ни мало не би сметало, Партизана ради, да испадне потпуно другачије и да се врло изненадим, али бојим се да би оно што се као од њега очекује могло бити само скупо плаћена заблуда.
И та прича о квалитету који поседује, а који је респектабилан за ЈСЛ услове, зависи из које перспективе се посматра. Ако је то из перспективе неког Вождовца, онда вероватно и јесте тако, ако је из позиције Партизана, онда можда и не, јер имамо потпуно различите циљеве и задатке које треба да обављамо и решавамо на терену.
Пар тачних лопти су далеко од избацивања саиграча у обећавајуће позиције и држања наше игре напред у таквом стању да постоји латентна опасност по противника. О дефанзиви се нема шта ни рећи, јер њега ту и нема, а један Сале и један Данко су још како обављали тај део посла. Најзад и начин на који смо стигли до јучерашњих голова говори како они немају никакве везе са његовом игром, а није да је било нарочито пуно добрих прилика да постигнемо још који, а да су биле из неких израђених акција које су потекле од њега.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Boli me kurac kako je Babović igrao... i da je dao pet golova, on je za mene ljiga i ne želim da ga vidim u Partizanu. Upitajte se zašto većina navijača više voli KK od FK. Izbor igrača je jedan razlog. U KKP osoba kao što je Babović nikada ne bi mogla da igra, a pogotovo da se vraća po treći put u klub.

Nikolić ima debeli minus jer je dao kapitensku traku Baboviću!
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Професоре, слажем се да нисмо имали претеране користи од пар Бабовићевих додавања. Проблем је што у екипи немамо другог играча који може да направи шансу саиграчима. Изузетак су капитен, који има снаге за полувреме, и Нинковић, који се није баш изнамештао голова током своје каријере. Е сад, жалосно је да нам је он такав какав је, једини ослонац у нападу. Или бар један од важнијих. А када се каже да је за потребе и услове јсл солидан, пре свега се мисли на конкуренцију коју има у другим екипама.
За мене је јуче највећа грешка била неувођење капитена на полувремену.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Za prskalice ne znam sta im je ali trava izgleda kao da je stara 10 godina..
Uprava nam je odradila ovih mesec-dva kao da se napusila trave !!
Marka i ekipu podrzati jer sami su protiv svih..
saveza koji je Kokeza uzeo pod svoje,sudija koje ce nam Terza podmetati,mediji nas cerece ,od drzave koja sponzore i narodne pare usmerava u rupu..
Nama ostaje da podrzimo ekipu i sportski sektor ne samo u fudbalu nego u svakom sportu..
Sale kapiten ce doneti ovu titulu Grobarima !!
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Наравно, то се ни не доводи у питање. Сале, по мом мишљењу, мора да одигра на свакој нашој утакмици колико он може. А то је, опет по мом скромном мишљењу, једно полувреме.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ја призивам Џигија. Не знам шта ће му Марко наменити, али не само што би могао, него је и крајње време да одигра једну ваљану полусезону. Прво полувреме је неки показатељ како би то отприлике могло да изгледа. Неко је јуче написао како би требало да буде плеј, али тешко да ће то проћи поред Бабовића. Мени се чини да би у свакој варијанти могао да одради неку причу налик оној Јојићевој .
Важно је да буде непрекидно у игри, а не да нестаје као у другом полувремену. И ваљда ће са главом бити све у реду.
За кашњење са уласком Капитена немам никакво разумно објашњење. Ситуација код 2:1 је просто подразумевала његово присуство.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.154
Reaction score
18.229
Локација
U Kinšasi
Tim koji je juce istrcao na teren je tim bez karaktera. To nam je uprava ostavila. Bez Sase Ilica tu nema ko da povuce kad je potrebno. Verujem da cemo igrati dosta neizvesnih zavrsnica, a zlo mi je kad pomislim kako sa Babovicem, Ninkovicem, Volkovim i ostalim neuracunljivim likovima jurimo da damo gol u zadjnih 10 min.

Inace, broj 20 cini mi se iz Vozdovca, ne znam da li je to nas bivsi klinac koji je prebegao u mahalu onomad, e taj je sad bolji igrac od Babonje deset puta.

Cekajuci Andriju da se konacno sabere, samo da kazem da Bandalovski na terenu izgleda kao da je pao sa Marsa.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Daj onda samo da neko javi Marku da je resenje svih problema izostavljanje Babovica iz tima, ja sam za ako ce to doneti boljitak Partizanu.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
I pored katastrofalne odbrambene linije, nesigurnog Lukača i smešnog Kojića mi bi dobili ovu utakmicu da nisu zakasnile izmene. Nedugo posle našeg drugog gola igra u veznom redu se totalno raspala u tom trenutku je kapiten morao ući u igru, a Šaponjić čim je Kojić omašio ono što bih i ja dao.
Ako nastavimo sa Kojićem kao starterom do 5 kola prosipamo svu bodovnu prednost.
Mnogi kritikuju (sa razlogom) Ćirkovića, Babovića, Živkovića itd, a najgori na terenu je bio Kojić. Ni jedan duel nije dobio, prijem lopte je blago rečeno žalostan, u duelu padavičar, igrač manje a pritom jedini napadač na terenu.

UPRAVA NAPOLJE!!!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Napad nije problem golove cemo davati i sa bekovima i sta ti ja znam s kim. Nas najveci problem je neuigrana i nespremna odbrana koja nas moze kostati titule. Ovo je toliko ocigledno da mi je blam i pisati o tome.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Da su nam Škuletić i Lazović u timu odbrana bi imala duplo manje posla. Protivničke ekipe bi morale mnogo više da vode računa o odbrani svog gola i manje bi vremena provodile na našoj polovini. Sa Balažićem u 11 odbrana će biti mnogo sigunija.
A da se brinem ko će davati golove, mnogo se brinem. Ni jedan gol nismo dali iz izrađene akcije. Nadam se da grešim ali ofanzivno smo jako tanki.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Daj boze da je odbrana problem ...jer tu imamo i Balazica ...

meni je veci problem sto mi igramo sa jednim spicem,koji ne moze da pipne loptu..
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Zabrinjavajuća je ovolika opsednutost Babovićem. Da je on najveći problem ovog tima, bilo bi fenomenalno. Ali ,nije, ni blizu. To što smo ostali bez 2 napadača dovelo je do toga da nam je ceo vezni red dodatno pomeren napred da bi kompenzovao Kojićevu nesposobnost da napravi bilo šta u špicu. To logično ostavlja puno prostora između odbrane i veznog reda. Kada se na to dodaju problemi koji su postojali sa kasnim dolaskom pojačanja u odbrani, imamo ovakav rezultat. Potrebno je vreme.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Nisam pametan gdje su ove rijeci koje cu reci prikladnije, ali nek budu ovdje a urednici nek premjestaju na Upravu ako misle da je blize tamo.

Najveci utisak i prije utakmice, za koji sam se bojao da ce nas kostati, pored stvari na koje ne mozemo da uticemo, je to da se niko nije ni oglasio povodom eventualnog pomjeranja termina odigravanja nase utakmice juce. Tribine su bile spremne da budu veliki vjetar juce, a nisu. Iako...

I ja koliko sam cuo ljude oko mene,skandiralo se Pavlovic Stefan

Ma skandiralo se Babovicu. Dosao lik, popeo se na ogradu, i onako iz vedra neba, "e aj jednom, vratio se". Sreca pa nisu svi, ali ovo je bilo dno. Pa Skuleticu koji se lomio citave polusezone se koliko dugo nije skandiralo kad mu nije islo da se podrzi, a ovom se skandira iako je tek dosao, i nakon svega (Nine i ostali).

p.s mnogo veci problem od toga su batinasi na zapadnoj tribini koji su pretili svakome ko je bio protiv uprave. Sa kog racuna ce njima biti placeno?

Nasao sam ovo negdje

Skandirao je i zapad. Tu obično sede ljudi u ozbiljnijim godinama, koji nisu ni kriminalci ni plaćenici. Skadiralo bi se još više i jače da se posle nekoliko minuta nisu ispod svečane lože pojavili likovi koji su počeli da prete ljudima koji su to vikali. Uz obilje psovki i odgurivanja uspeli su da zaplaše ljude. Predstavili su se kao vođe sa juga, ali su više podsećali na policajce u civilu i stranačko obezbeđenje partije na vlasti.

Moze li neko malo vise o ovom? Zar je dotle doslo?

Ovom prilikom zelim samo da se najebem majke upravi i agentima sa juga zbog onoga pre tekme! Crknite sve, u inat svima po titulu!

Sta je ovdje bilo?

I to sto se tice navijanja. Ne udostoje se da vode bilo sta ono dok su bili, pa ni jedan bubnjar da bude, a onda dodje i kaze, kad su svi skandirali protiv uprave tamo neke bajke za djecu.

Sto se tice utakmice, meni je najzalosniji utisak da onoliki covjek (Kojic) moze imati onako slab duel i skok igru. Druze, po dva sata nakon treninga da molis Vargu i da mu platis, a ako nece on zovi Oditu, i treniraj posto je ono bilo bas jadno. Onaj promasaj je plod mozda i te isfrustriranosti. Ovo ne pisem zbog bilo kakvog pljuvanja jer boljeg, a niti ikakvog, nemamo. Mislim, mozda bude igrao i Saponjic, ali ne vjerujem da ce igrati po 90 minuta.

A Lukac i Cirko sa dodavanjima su mogli srediti da primimo jos koji.

Ostale ne bih jer vec jeste, a i ne znam. Jedino sto se mora podhitno je ono sto kazu kako odbrana krece od napada, a juce je to bilo slabo.

Upravi pozdravljamo mame.

Zanimljivo, šef struke Marko Nikolić, koji zbog suspenzije FSS neće moći da predvodi ekipu u prve tri utakmice prolećnog dela prvenstva, utakmicu prati iz lože na istočnoj tribini. Dakle, ne sa upravom na zapadu, nego na istoku do novinarske. Dok se peo ka njoj, navijači su mu skandirali ime i prezime, što je jasan znak podrške u borbi protiv sumanutih poteza rukovodstva, koje je htelo i da ga smeni, krajem 2014. godine.

Bravo Marko.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ja bih ipak da neko Marku javi tvoje stručne sugestije, od viška znanja glava ne boli.

Marko je izveo sastav koji sam ja napisao jos posle Djera izuzev Andrije, jer sam ja ipak ocekivao da pocne Kapiten, tako da ne bi ja imao tu mnogo stosta da dodajem.

Mislim da je bitnije da se prenese vas strucni stav o mogucnostima Babovica, posto mislim da on to ne zna, a plus ima mnogo napadackih opcija pa mu nece biti problem da vas stav prenese u delo.

Uostalom kolega Firestarter objasnio sve u par recenica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top