Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Cilj je ispunjen - idemo na fmp u polufinalu. O onakvoj utakmici veceras nema sta mnogo da se komentarise.
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Cekaj jel mene neko zeza ili hoce da kaze da smo zbog sudjenja izgubili?! Sudije su gresile na obe strane, kolko god su pogresile kod diranja mrezice ustase toliko su i pogresili u predhodnom napadu kada je Edo faulirao bas Planinica pri kucanju, cist faul nisu dosudili. Da ne duzim o sudjenju, bilo je dosta sumnjivih situacija na obe strane, budimo realni.

Ovu utakmicu je izgubio niko drugi do D.V. Ne trazis time-out na seriju protivnika, das igracu koji je juce dosao da resava mec, rotacija katastrofa, nemam reci, a vrhunac svega je cetvrtak. Igracima svaka cast! Pokidali su svi do jednog!

O atmosferi u hali i incidentima ne vredi pricati. Ocigledno za nas vaze jedna pravila a za sve druga.
Onoj komplexaskoj bagri sto je sisla sa planine porucujem da skupe muda i jednom dodju u BG... ili da barem prate svoj tim a ne nas i cigane.


Svi ste zeleli mutiranu kurvu, evo prilike da ih izbacimo. Ja nisam zeleo njih jer su nikad jaci ali dobro, navikli smo da mora uvek na tezi nacin.

Nije uvek lako ali je uvek lepo.

Sve u svemu dugo se nisam ovako smorio posto smo izgubili dobijenu utakmicu...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja sam ubedjen da bi teze igrali s Cedevitom, cini mi se da su bolje popunjeni na svim pozicijama nego limeni, plus Repesa koji je za mrcu- Dule Vujosevic. Mada sam ja subjektivan, volim da potcenjujem, nekad kurvu, a sad limenu kurvu.:D
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Samo za moderatore upozorenje : obratite paznju na kosarkaskom delu,imamo dosta gostiju registrovanih.Tomi,da nisi jedan od njih mozda?

Elem,cudna utakmica,kao kad ste pricali za Zadar sto je skoro izgubio da je cudno popustio na kraju.JeNeA terao Vujosevica da izgubi,hoce da izbaci FMP iz EL.
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Samo za moderatore upozorenje : obratite paznju na kosarkaskom delu,imamo dosta gostiju registrovanih.Tomi,da nisi jedan od njih mozda?

.

jeste jbg ja ne volim dovoljno Partizan, ne primam dovoljno para kao neki pa u skladu sa tim i miniram ovde ,,,,a i kad dodjem u pionir jedan sam od one manjine koja ne vice "Dule Vujosevic sha la la la ! "

Daj bre dokle vise sudije?! jesu one gresile vise na nasu stetu nego na njihovu, nisu svirali par faulova nad macvanom pred kraj ali jel sudija kriv sto 3min nismo dali kos?! jel sudija kriv sto ovaj ne trazi time-out... Jel sudija kriv sto je rotacija bila takva kakva je bila...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Daj bre dokle vise sudije?! jesu one gresile vise na nasu stetu nego na njihovu, nisu svirali par faulova nad macvanom pred kraj ali jel sudija kriv sto 3min nismo dali kos?! jel sudija kriv sto ovaj ne trazi time-out... Jel sudija kriv sto je rotacija bila takva kakva je bila...
Je li sudije trebaju da dele pravdu, ili da kažnjavaju greške naših igrača?
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Samo bi voleo da vidim reekciju javnosti da nas champy iz prvog reda onako zagrli sehovica ili blazica
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Malo vise od par odluka. Totalno neujednacnen kriterijum pri tolerisanju kontakata u odbrani. Na - 10 su ih vracali, drzali u egalu, a na kraju pustili tucu nad nasim igracima. Na -6 kad smo imali napad cist faul nije sviran, a u kontri daju trojku. Tako se lome mecevi. Cini mi se da je Draganu razbijena glava pri bloku gde nije sviran faul, kada ga je njihov centar odneo ramenom, i tu je pala trojka. Napunili su nad faulovima, dok su oni na 1,26 do kraja usli u bonus. Ne mogu da se otmem utisku da je DV namerno izgubio, ma koliko ja voleo da KKP uvek ide na pobedu, pogotovo kada igramo protiv onakvog polusveta, poraz ovaj moze da nam donese mnogo. Imali smo ih i pored sudjenja, ali svako ko kaze da nas nisu sakatili, razume se u basket kao Marica u kriv kurac.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Kradja je ljudi

Nismo dali kos 3 minuta cinjenica! Medutim ono nije diranje mrezice ono je povlacenje mrezice a to se svakako sankcionise. Nije on nehotice rukom ovlas pipnuo mrezicu nego je otvoreno povukao! A to mora da bude sankcionisano!
Makar da je samo tim "hvatanjem" mrezice umirio vibraciju kosa mora da bude sankcionicano. Kradja cista kao sunce.


https://www.youtube.com/watch?v=ePHYSXJe2E8

EDIT: Svakako kos pocinje da evidentno vibrira nakon kontakta igraca sa mrezicom, nije mi jasno gde je sudija gledao...
EDIT2: A sve i da nije kos zavibrirao svaki kontakt sa bilo kojim delom kosa dok je lopta na obrucu je nedozvoljen
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
EDIT

nema potrebe da se sad raspravljamo, svi smo tu zbog jednog cilja. Mozda sam i ja previse iznerviran zbog poraza pisao komentar ;)

Generalno je sudjenje bilo lose za nas! Po meni to nije bio razlog poraza ali ok i ja vrv gresim

NUSKNVP
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Neujednačen kriterijum od početka, nama su svirali svaki kontakt na PLaniniću, njima mnogo jače kontakte na ulazima Pavlovića i Mačvana nisu. Sramotne tehničke greške igračima koje su to bile treće, zbog koje je Pavlović ranije morao da napusti utakmicu.
Na kraju dva faula nad Akojonom nisu svirana, faul nad Planinićem na zakucavanju je isto koliko i na Pavloviću kada je hteo da zakuca.Pored onakve odbrane sa rukama oni su imali šest ličnih grešaka manje, u zadnjoj četvrtini pri kraju bukvalno nisu hteli ništa da im sviraju, dozvolili su im hokejašku odbranu i onda šlag na tortu sa ovim cimanjem mrežice i obruča kod šuta za tri koji je definitivno odlučio pobednika. Šta još?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kriterijum sudjenja nije bio ujednacen. Planinic je zasticen kao beli medved. Natackaki su nas penalima u prvom delu. Ti si naveo samo par situacija, a bilo ih je 20 minimum. Pocevsi od tehnicke Sasi, preko Gagijevog drugog penala, pa nadalje...
Ipak, imali smo dobijenu utakmicu. Po meni Akojon je morao da odigra mnogo mudrije.
Ipak, ovaj ishod me raduje, koliko god bilo neprijatno izgubiti...
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Neujednačen kriterijum od početka, nama su svirali svaki kontakt na PLaniniću, njima mnogo jače kontakte na ulazima Pavlovića i Mačvana nisu. Sramotne tehničke greške igračima koje su to bile treće, zbog koje je Pavlović ranije morao da napusti utakmicu.
Na kraju dva faula nad Akojonom nisu svirana, faul nad Planinićem na zakucavanju je isto koliko i na Pavloviću kada je hteo da zakuca.Pored onakve odbrane sa rukama oni su imali šest ličnih grešaka manje, u zadnjoj četvrtini pri kraju bukvalno nisu hteli ništa da im sviraju, dozvolili su im hokejašku odbranu i onda šlag na tortu sa ovim cimanjem mrežice i obruča kod šuta za tri koji je definitivno odlučio pobednika. Šta još?

slazem se sa tobom i sve sto si napisao stoji ali sam ja iznerviran jer smo i pored ocigledne kradje imali stvar u svojim rukama. Mislim da smo sami sebe veceras pobedili, trebalo je mnogo ranije da prelomimo utakmicu sa preko 10 razlike ali jbg... Jbg bas mi je tesko pao ovaj poraz u onoj smrdljivoj dvorani punoj milove stoke.

:ziveli
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
...

Ja ne znam zasto se ovde ljudi uopste cimaju oko ove utakmice sa mrcama, ja sam zadovoljan! Kladio sam se opusteno sa drugom koji je takodje Grobar ali je teski pesimista :D da ce Partizan da ocepi kuravelu u polufinalu, jednostavno ja sam to cak i prizeljkivao... Hoce jos neko da se kladi sa mnom? :BB:D:
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Ако треба да идемо овим путем, нека... Можда ћемо на крају ипак бити задовољни што је испало овако.

Није толико болан сам пораз, већ начин на који нам се десио... судије су евиденто навлачиле за домаћина, критеријум сигурно није био уједначен како неки овде пишу, али смо и ми себи дозволили превише, да на +7 три и по минута до краја не постигнемо више нити један поен, уз серију Футуре од 13:0, невероватно. То не личи на Партизан.

Мада, Дуле је био скроз смирен, као да је искалкулисао оно што су многи прижељкивали и преломио да се иде на ФМП у полуфиналу. Ма ништа ме не би зачудило.

Скренућу мало с теме.

Што се Будућности тиче... јако иритантан клуб, са веома искомплексираним навијачима, сиромашног духа и плитке памети. Иначе, тај мафијашки КК је дуги низ година у функцији промовисања про-дукљанских "вредности" и њихове националне политике.

Од свих спортских субјеката у Црној Гори, они су (уз ЖРК Будућност) најважнија полуга у том затрованом систему ширења ноторних и гнусних лажи, манипулација и превара на којима им и почива комплетна национална "доктрина", која вуче корене још из прве половине XX века, од болесника као што су Савић Марковић Штедимлија и Секула Дрљевић... уз наравно савремене идеологе црногорске нације и тог квази-идентитета. Дакле, у случају КК Будућност, спорт је у великој мери полигон и за учвршћивање анти-српског распложења на коме је заправо и базиран читав дукљански концепт.

Надам се да ће бити прилике за реванш у финалу.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Polako ljudi, sve te svinjarije koje smo dozivljavali od cigana bile su u "domacim" takmicenjima.Ako gledamo iz ugla ABA lige, FMP deluje kao najozbiljniji tim i kao tim koji potencijalno preti da se izdvoji od ostalih.Stvarno mislite da Hrvati i Slovenci to zele?Ako vec nece da nas guraju, nemaju vala ni razlog da nas ostete protiv njih.A ako govna nesto pokusaju u svojoj reziji, samo neka izvole.Sumnjam da bi drmanje koseva proslo u ABA ligi gde se pickousti i pudlica ne pitaju.


Ako je nesto dobro iz svega ovoga od prethodne veceri, mislim da je to definitivno ujedinilo ekipu i resilo sve probleme unutar svlacionice, ako ih je uopste i bilo.Svesni su protiv cega se bore i svesni su da im predstoji, bar iz navijackog ugla, najvaznija serija u novijoj istoriji kluba.Jednostavno, ako (kad) udjemo u finale, to ce biti njihov kraj, tacka na sve njihove zalopojke i zelje da nas skinu.

Videcete, ponovo cemo se zahvaliti Nolanu Smitu na ovakvoj sezoni, a bogami i Rejnoldsu na onoj trojci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top