Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Vujošević i Milosavljević: Ne dajte se pasjim sinovima (FOTO)
Kapiten Partizana Dragan Milosavljević i trener Duško Vujošević spremni su za drugu utakmicu finalne serije plej-ofa protiv Crvene zvezde, a imali su i zanimljivu poruku za javnost.

Interesantno, obojica pojavili su se u majicama na kojim je stajao natpis sadržine:
"Borise Davidoviču, ne dajte se pasjim sinovima", što je citat iz poznatog dela Danila Kiša - "Grobnica za gospodina Davidoviča".

Postavlja se pitanje - kome je ovo upućeno, a odgovor možete da naslutite...

Crveno-beli su u prvom meču finalne serije u petak slavili sa 78:64, a druga utakmica zakazana je za ponedeljak u 21 sat, kada će Partizan biti domaćin.
http://www.mozzartsport.com/vesti/vujosevic-i-milosavljevic-ne-dajte-se-pasjim-sinovima-foto/108150
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ne stigoh da pogledam prvi mec finalne serije a citajuci komentare pavlovic ispada kriv za sve...
I mi pred odlucujucu utakmicu u ovoj seriji za nas raspravljamo jel legenda ili nije, umjesto da se na sve nacine vrsi mobilizacija kako bi dobili najvazniji mec u ovoj seriji.mec koji nas dijeli od metle ali ne ide...
Procitao sam malopre na twiteru duletovu konferenciju,rekao je pametnih stvari ali da kaze da profesionalni sportista ide da namjerno povrijedi drugog profesionalnog sportistu je meni dno.svi oni znaju sta su povrijede i da od stepena istih im zivotni hljeb zavisi...
Isto je to radio iza murica, kod prve povrede gdje nema govora o namjeri da se muric povrijedi od strane odvratnog blazica treba li napominjati da mu je to cimer iz slo reprezentacije.(pripreme,mecevi,takmicenja itd)
Sad da ne seciramo i ostale faule koji su doveli do povrijeda mislim da ste shvatili sta pokusavam reci.
Nas problem je sto nemamo dovoljan br kvalitetnih igraca da ih dobijemo i po meni tu lezi kljuc svih poraza.
Nema ko da odgovori jakom odbranom nije dule birao ovaj tim vec je sastavljen tako kako je sastavljen.
Trinaest godina osvajamo dajte malo realnosti pa to ni makabiju nije poslo za rukom koji uvjek ima bar 2x jacu ekipu od konkurencije pa nema taj niz.
Okanite se pavlovica i ostalih pojedinacnih ucinaka, budite uz tim a kad serija zavrsi onda moze da se diskutuje ukupan doprinos pojedinaca,a sprdanje nakon meca sa nasim igracima nam nista nece donijeti.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Bravo za majicu :clap Konačno i Dule da se dohvati fmp-czv odnosa. Bukvalno je ovaj put rekao sve, ali apsolutno sve, što i mi mislimo i kako jeste. :clap
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ne daj te se pasjim sinovima.
bice to sve na svome pokidace ih pavlovic sutra, a i nd ide bas da kapiten ode bez trofeja
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Gde li se setiše ove rečenice...
Pokazaće im Dule, po ko zna koji put, svoje čelične zube...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Fenomenalna konferencija za stampu.
Nikad bolja i direktnija.
Jbt izgleda da je samo Dule opozicija u ovoj zemlji, pickoustom psihopati!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Vujosevic pravo u meso. Treba poslusati ovo i ponovo pogledati utakmica, jer kad je direktan prenos verujem da retko ko trezveno donosi zakljucke o sudijskim odlukama. Odbrana igraca fmp-a je kriminalna, pogotovo nad Sasom i Nikolom. Belosevica i ostalu gamad treba da bude sramota. Nemojte da pljujete igrace ako povrsno gledate igru i iskljucivo kroz rezultat. Mi smo egal sa njima, odlucuju nijanse, ali utakmica ne moze da se dobije uz ovakvo sudjenje, nema sanse. Da se nesto pitam, poceo bih utakmicu sa Bezbradicom, Daloom i Bozom, i od starta gadjao samo kolena i ledja igraca fmp-a. Posle dva minuta pozvao bih sudije i Mrcu i rekao ili ce ovo da se zavrsi sportski, ili nece da se zavrsi. Znam da od ovoga nema nista, ali sa olosima ne moze da se bori gospodski.
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Лепа рекапитулација на конференцији. Мали интермецо у нашој насушној потреби да будемо "праведни и строги" према мангупима у сопственим редовима.
Крајње једноставна математика. Толико једноставна да смо склони да је заборавимо очас посла. У таквој једначини нема непознатих. Све је јасно и очигледно и не захтева баш никакав напор да би се сагледао крајњи резултат и све оно што из њега проистиче. Што је најинтересантније спомињани Павловић уопште није нужан да би се до тог резултата дошло, а још мање да би се разумео. Коме је Саша неопходан за разумевање, тај онда мора да крене испочетка. Толико је убедљиво да претпостављам како никоме неће требати више од два пута.
Пре свега је важно знати шта је прво, а шта друго. Одбрана нам је слаба, напад мутав, Павловићу недостаје бар 15 поена и три банане, клупа танка, а квалитет мршав, али све је то друго. Да није оног што је прво имали би барем једнаку шансу, ценим да би били и бољи. Док тако размишљате о првом клоните се бар пасјих синова...то ће ваљда бити довољно....има тамо и финих, васпитаних момака.
А ти Павловићу...бре...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Fenomenalna konferencija Duletova mozda najbolja ikada...

Pitanje za drugu utakmicu...jel vaze kao za prosli derbi karte protiv metalca
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
To je to, unleash... nema nazad! Upozoreni ste, mamu vam jebem gadnu.

Kaki kurac povlacenje ekipe, kome se to do sada isplatilo na kraju? Samo u meso, otkidaj govna (da, i igraci su im govna, kad biju namerno, povredjuju nase i povinuju se toj taktici).
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Steta sto ovako celu konferenciju pogleda maksimalno 200 ljudi. Ostali Partizanovci citaju prigodne i iscenirane isecke sa portala. Ti rezimski portali nazalost formiraju misljenje vecine ljudi. Dule kao i uvek u metu, u meso. Pitanje je samo koliko ce covek izdrzati, SAM.

Jun mesec, a na kalendaru KK-a Sasa u prodoru. Ne prodje ni 15 minuta da ne bacim pogled i zamolim ga za kantanje pantera. Ajde bre Sale...
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
@Magelan Niko nije rekao da je on legenda.

Evo ja cu reci da je Sasa Pavlovic legenda Partizana. Isto kao sto su legende Partizana I Dragan Milosavljevic, Milenko Tepic I Milan Macvan. Ovo sto oni igraju u uslovima u kojim igraju ce ih sigurno svrstati medju besmrtne u ocima navijaca Partizana. Tu spada I Zofri I mozda jos par njih. Odnos prema dresu u uslovima kada svi "politicki korektni" smatraju da je taj dres predodredjen da ga nose ikebane I vjeciti drugi, je nesto sto zasluzuje status legende, bar u mojim ocima.
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Partizan ne postoji 3 godine. Ti koje si nabrojao zasluzuju dodatno postovanje i divljenje koje ce ih barem za nivo vise uzdignuti iznad desetina onih koji su prosli sa manje zapazenim rolama. Pa onda nivo vise od njih su Petar Bozic, Dusan Kecman, Bogdan Bogdanovic i tako dalje i dalje do onih najvecih legendi kojih imamo nezna im se broj. Sve ima svoje mesto. Ne mogu Danilovic i Pavlovic da budu rame uz rame.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Svako ima pravo da definise pojam legende po svom ukusu. Ja legende ne mjerim po indexu korisnosti nego po nekim drugim parametrima Ali opet to je moje misljenje. Bajro Zupic je legenda Partizana, po mojim parametrima. Ako mu pogledas statistiku, mogao bi ga nazvati mesarom I drvosjecom. Ako si ga ikad gledao ili cup price od ljudi koji su ga gledali vjerujem da ces ga nazvati legendom Partizana. Navijaci jednog kluba iz komsiluka naziva svog novog gazdu legendom, jer je oteo te im donio trofej(e) koje nisu vidjeli decenijama. Doduse, ne shvataju da trofej nije njihov, vec gazdin Ali je dovoljno za status legende.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Mislim da je majica sa KZS promasaj, ili je ja ne razumem.

Onome ko zeli da vidi i ko ne kreira stav na osnovu medijske masinerije perfektno je jasno sta se desava. Drzava nas ubija, savez nas ubija, ligom se upravlja iz zeleznika... Tesko mi ovo mozemo da dobijemo, jaci su ove sezone, jaci su na terenu, a jaci su i van njega i to dosta.

Opet - ne treba ih sve stavljati u isti kos, ne treba mesati sportski deo (jer i kod njih stvarno ima momaka kojima se nema sta zameriti) i politicko-propagandni koji je stvorio taj klub. Namerno povredjivanje, meni je to jednostavno neverovatno. Takve javne optuzbe bez debele potvrde/dokaza jednostavno ne idu.. Izjaviti i ponavljati da povrede u sportu nikad nisu slucajne... Da li se razmislja kad se tako nesto izgovori? :confused

Ja Duleta izuzetno cenim kao trenera i iskrenog borca za Partizan. I zato me ovakav razvoj i ovakvi nasi poteze cine izuzetno nervoznim. Sve mi ovo lici na poteze ocajnika, bez cilja, smisla.

Prezivecemo mi govnara na vlasti, poklace se oni izmedju sebe... Doci ce i taj dan i vratice se sve na svoje. Da ponovim po 100ti put - mi ne smemo u trku sa njima po cenu dugova i trosenja para koje nemamo - SACUVATI KLUB po svaku cenu, obasjace sunce kad tad.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top