Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Taj isti Askovski nam je doneo titulu pre par sezona kada je dao gol za pobedu ciganima dok je igrao za Donji Srem.
Nema potrebe ga kriviti sto nam je dao dva gola i iznudio 2 penala jer realno to mu nije bilo tesko da uradi jer odbrana koja je igrala ovaj mec ne bi mogla da igra ni na amaterskom nivou.
I dalje sam sokiran sa kakvim sastavom smo izasli na ovu utakmicu...

Milinkovic je uspeo da sjebe atmosferu u ekipi za nepunih 2 sata i svaka mu cast na tome. Kakva neznalica. Eventualno ispadanje od rumuna nema sanse da bi me vise iznerviralo od ovoga danas. Cak mi je i svejedno sta ce biti, jer ti eventualni milioni za prolaz svakako nece zavrsiti u klubu...

Ovim porazom, tj. ne porazom vec izvedenim sastavom je poklonjena titula ciganima, bez obzira sto ce se igrati jos preko 35 meceva.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Steta za ovo. Bezveze se rusi atmosfera. Diletantski deluje... :cry:
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Ja se nadam da je sve pod kontrolom, da je ovakva postava izvedena da bi bilo sto vise spremnih igraca za sredu i da se vidi na koga moze da se racuna. Naravno da bi igrao Saponjic da je Bozinov spreman, ovako verovatno bez Bugarina u sredu... Ipak je to samo 1,5 bod, najbolji momenat za kiks, malo smo se spustili na zemlju a opet ne boli toliko. Ne bi cigani bili otpisani ni na +4 jer to bi bilo +2. Samo skoncentrisano u sredu, posle cemo videti kako dalje. Komentarisati Ostojica, Kojica, Grbica i slicne je bespotrebno. Oni su tu samo sticajem okolnosti.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Пораз увијек боли, али поставите се ви на мјесто тренера, ми немамо играче коју могу замијенити Жилета или Абуа рецимо, а да не помињемо штопере. У овом првенству има још 34 кола, а меч у сриједу је меч који може много донијети а још више однијети. Ако се прође у групе наравно да неће бити одмарања играча итд. А питање били добили и да су најјачи сви били ту јер су главе у сриједу.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Niti bi otisli na plus 4 niti sada imamo plus jedan.

Trebao je da odmara vecinu igraca,ali mogao je npr. Sapica od pocetka,i nije trebao da vadi Grbica i Trujica jer ipak nije ovo prijateljska utakmica.

O Ninkovicu je zaista izlisno trositi reci a tek o vitezu....

Na kraju je Ninkovic uspeo da iznervira i kapitena kod onog zadnjeg slobodnjaka.

Sale izdominirao al ne moze se protiv viteza koji igra u oba pravca,i to u oba na nasu stetu.
Vidi i uprava i Kiza ko nije za Partizan,ali ne znam kako mislite da raskinu ugovore a da ne plate vecinu danasnjih startera?

Askovski pokazao pravo lice kada je izlazio i skoro pa poljubio turski grb.
Sto se mene tice klasicna poturica bas me boli kurac sto je makedonac.
Vecina igraca se ne raduje kada da gol bivsem klubu,a ne maticnom koji ga je poslao na pozajmicu.
Vidi se da je ispekao zanat u skendiji.
Msm da ga je on dao cergarima kada je igrao za DS ali sto se mene tice to uopste ne menja situaciju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.731
Reaction score
29.505
Локација
Beograd
Ашковски добро одиграо утакмицу, нема шта...

Што се тиче Партизана, некад мора да се изгуби, али некад мора и да се победи.

Што се мене тиче, нек ми победимо у среду, и ја ћу бити задовољан.

Немојте претерано да мрачите, да се неко од првотимаца којим случајем данас повредио, мрачили бисте још много више... Ово је било, иако не тако пријатно, ипак значајано искуство за неке наше нове клинце, уосталом, првенство је тек, такорећи почело, има мнооооооого још да се игра, и још по том, измењеном систему...
Дакле, идемо даље, напред Партизан!

:napred Partizan
 
Последња измена:

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Jos jednom apelujem, gledajte malo siru sliku. Sezona je duga, bodovi su prepolovljeni, ceka nas utakmica DECENIJE, sprecavaju se povrede, proveravaju se igraci u pravoj takmicarskoj utakmici ko sta moze, rizikuje se jebeni 1.5 bod a pritom znamo da su cigani vec pukli 5 tj 2.5 boda. Genijalan potez Kize. I jos nesto, da bog pozivi ovaj sistem, jer on na pravi nacin forsira klince iz omladinskih skola za razliku od one gluposti sa strancima, a u tim okolnostima smo mi jedini klub koji ima iole ozbiljniji omladinski sistem. Cigani ne mogu da zatvore svih 40 mil rupa, trude se ali sistem je kljuc sve ostalo je go kurac. I ako su svi terali Zeku, ja imam ogromno postovanje prema coveku koji je u lopovskom sistemu uspeo da napravi osnovu da zivimo od sopstvenog rada i talenta. Da li cemo to da iskoristimo , zavisi od ljudi koji vode klub i od navijaca koji prave atmosferu oko kluba i tima. jos jednom kazeM, PODRSKA MOMCIMA U SREDU IZ PETNIH ZILA SVIH 90 MINUTA.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.618
Ovo je prvi i poslednji put da ce igrati rezervni sastav pred neku utakmicu u Evropi jel kapirate to ??? Jel kapirate kakva je utakmica u sredu ??? Jel kapirate da je to neuporedivo veca utakmica za nas nego d aigramo osminu finala LS ?? Ovo nije utakmica sezone vec utakmica sezone svih sezona !!! Jel kapirate da ako prodjemo u sredu posle mozemo u prvenstvu da igramo sa najjacim sastavom, a Evropu sa rezervistima ??? Normalno nece biti tako ali poenta price je da nije smeo da se dozvoli rizik (ni 2%) da se neki igrac povredi pred utakmicu sezone svih sezonacak verujem da je Kiza izvadio Trujica samo da bi ovome ostalo vise snage za sredu ako bude ulazio sa klupe, a Grbic i Kojic su izasli po drugom osnovu. Jbt kakvi smo ne mogu da verujem...jel vi znate da se ove godine igra 30 utakmica + 7 u play-ofu i jel znate pravila ??
Da je Milinkovic danas izveo (umesto onih koji su bili najgori danas) Balazica, Fabricia, Zivkovica i Saponjica mozda i Oumarua i da se neko od njih povredio sta bi ste tad rekli ?? Kleli bi prokletu sudbinu ??? Od ove utakmice danas mozemo samo da dobijemo!! Ako pokvari atmosferu jedna utakmica (za koju su i igraci znali da ce biti tesko nesto uraditi u drugom sastavu i za koju svi igraci znaju da je zrtvovana zarad utakmcie u sredu, za koju igraci znaju da su mnogi rezervisti dobili sansu da se pokazu??) onda kakva smo mi ekipa ?? Ja sma video da smo mi mnoog jaci od toga i da ova utakmica moze samo da utice na raspolzenje nekih polusvesnih ili nesvesnih navijaca ali nikako nece da utice negativno na ekipu !! Cak ce svi biti jos motivisaniji u sredu da se potrude da prodjemo dalje jer su svesni zrtve koju smo podneli u pazaru !!
Sezona je preeeduuugaaa !! Pogotov za nas evropski Partizan !!
Idemo dalje u sredu smoriste vise sa mracenjem !! :D
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Nevjerovatni ste!
Nije ovo bilo nikakvo odmaranje igrača nego PREVENCIJA!
Mi sad imamo isto povrijeđenih igrača koliko smo imali i po završetku utakmice sa Rumunima. Ne više. A šta bi bilo da je neko govedo uklizalo, recimo, Andriji danas? Ili da je neki od jedina dva stopera koja imamo razbio glavu u nekom bezazlenom duelu? Ionako imamo Balažica sa dva evro kartona i ako popije jedan u srijedu - play off će da igra neko od ove dvojice što su igrali danas. Budibogsnama.
I to tjeranje Kizita ako se ispadne od Rumuna. Pa valjda i ako se ispadne ima još jedna šansa za LE? Ne branim ga ič, ali ne sjećam se da smo nešto slično govorili o Nikoliću.
I to što govorite o nekoj poremećenoj atmosferi. Možda na forumu jeste, ne vjerujem da je i u klubu. Jer kurac bi moj debitovao Kiza dva igrača pri negativnom rezultatu da su bodovi ovdje bili u planu.
A evo vam i jedna predikcija: sličan tim će igrati i za vikend koji će biti između dvije utakmice play off-a. I treba.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Добре ствари, за сада, су те што дефинитивно видимо који играчи нису за Партизан.

А до сада заиста нисмо могли ни да претпоставимо који то играчи нису за Партизан?
Тек сада смо видели њихове врлине и мане, (не)залагање?

Не могу да схватим да неки од вас пишу као да се малтене ништа није десило, испаде да имамо 14 бодова испред Звезде а после овога пораза 11, "кога јебе, велика је залиха" :buhaha
Да ли је могуће да сте већ заборавили меч на Врачару и резултат 2:6?!
Да ли је могуће да сте већ заборавили оно што се синоћ дешавало у Рајковој рупи?!
И нема везе ово данас, ма какви, све је у реду?! :puke
Курац је све у реду.
Демонстрирали су већ шта ће да раде, боли их кита, они намештају да дају 6 комада за полувреме, јебе им се ко ће шта да каже.

Шта нам то гарантује да ћемо да избацимо Румуне?!
Па наши се већ пичкарају у аутобусу, могу мислити шта је Сале све изговорио Нинковићу кад му је јебо матер у преносу, сигурно се враћају за Београд у "до јаја" атмосфери.
Овај пораз ништа не гарантује за среду, само смо засрали и то дебело.
Имаћемо сада 4 дана циганске медијске машинерије, јебаће нам мајку.
Ништа ово не ваља.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Jos jednom apelujem, gledajte malo siru sliku. Sezona je duga, bodovi su prepolovljeni, ceka nas utakmica DECENIJE, . Genijalan potez Kize.
Zasto bi 3 kolo LS bila "utakmica decenije"?Svake godine igramo to 3-ce kolo,uglavnom ispadamo,nekad prolazimo.Zasto je ova utakmica bitnija od proslegodisnje protiv Ludogoreca...ili Genka?Pa jos "genijalan potez"???Niti je ovo utakmica Decenije,niti je ovaj "genije".Pre bih rekao da nema veze s'mozgom i da ga (njega licno) zanima SAMO ta Steaua.Zanima ga samo ON,ne zanima ga Partizan toliko...Da prodjemo u sredu i da se ovaj genije istera iz Partizana.Odavno pratim Partizan,vakvog "genijalca" stvarno ne mogu da se setim.

@Centurion
Bas tako_Odlicno si opisao situaciju.Ovaj Kiza je uspeo da zasere atmosferu pre srede,nista taj pametno nije napravio.Samo nas je zajebao.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
@Sale SK
ako kazes da pratis Partizan toliko dugo, sto podrazumeva i da kapiras kakav nam je bodovni saldo u Evropi kako klupski tako i nacionalni i ako uzmes u obzir rezultat iz Bukuresta i ako kapiras kakva je sansa da se obezbedi grupa i 8 utakmica I 5 MILONA EVRA i bodovi za neredne sezone i status nosioca a sa druge strane nam preti status Malteskog predstavnika ako ne igramo grupe i jos me pitas sto je utakmica DECENIJE :pop

Ozbiljno kao nikad do sada nam treba 90 minuta podrske bez i jednog zvizduka ( osim #10 ali malo). Ovo je prilika da ostavimo konkurenciju da se davi u nasoj prasini u svakom smislu.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Krajnje je vrijeme bilo da Kapiten ispičkara #11 i da vidi sa tenerom da se to udalji iz prvih 18. Ima tu i njegove odgovornosti što to nije učinjeno i ranije.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Zivko nas spasao katastrofe. U momentima su Pazarci pravili volove od ovih nasih ne znam kako da ih nazovem. Kojic je fenomen, pokloniti ga nekom pod hiitno. Ninkovic sebican za medalju. Bezvezan poraz u kome su ogoljene sve nase slabosti.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Bitnija je jer u slucaju ispadanja nismo nosioci u play-offu LE,a ujedno imamo i najaktivniji rezultat u prethodnih nekoliko godina.

A ako ne udjemo u grupnu fazu nijednog Evropskog takmicenja,tim ce nam na prolece izgledati otprilike kao danas u NP.

Da li je moguce da to nije jasno?
Naravno ne znaci da cemo zbog danasnjeg poraza sigurno proci Rumune,ali kao sto krme rece broj povredjenih igraca nam je isti kao i posle srede uvece.

Steaua je mec u prvenstvu pre srede odigrala sa jednim starterom isto kao i mi danas.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Da je Katai sinoc dao gol iz penala, cigani bi danas bili prvi na tabeli, ovako ocajni i mizerni.Sledeci put ce dati gol.A prolece nam tek predstoji....


Ne razumem ni price da kao nema veze sto kiksiramo jer se bodovi dele.Pa sta ako se dele?Polovina veceg broja ce uvek biti veca od polovine manjeg broja.Nije bas tako davno bila pretprosla sezona i svaki bod (ili polovina ako vam je lepse) moze da odluci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top