Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne ja, daleko bilo. Ja sam desni centar. Kao i Andreja Mladenović što je bio...
Kažem uopšteno...
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Čekajući skupštinu..

U nedelju je održan skup Fondacije "Grobari za nas" u Novom Sadu.

U prelepom ambijentu sale "Master centra " na sajmu ( koji su uredili NS Grobari ) 260 ljudi je dočekalo Duleta ovacijama koje su izazvale vidne emocije i na Duletovom obično hladnom licu..

Bila je aukcija 5 dresova ( Gagi Milosavljević, Saša Pavlović, Edo Murić , Sale Ilić ,Andrija Živković ) a novčanim prilozioma na samoj večeri , kao i uplatama preko računa u narednih par dana , očekuje se da se skupi oko 1,5 -2.000.000 dinara .

Čista ljubav je okupila ljude kojima je crno-bela boja u srcu ali je kod svih bio prisutan strah šta će biti sa našim klubom, što je danima otežavalo organizaciju..

Ono šta novi ljudi u klubu moraju povesti računa to je da nikakve podele ne smeju se desiti..

Neka sede zaključani 3 dana ali moraju izaći sa zajedničkim stavom sa kojim ljudima KK Partizan nastavlja borbu dalje..

Baš borbu jer nas med i mleko nikad nisu zapadali a sad pogotovo..

Ako se naprave podele unutar kluba, unutar Partizanske javnosti, sve će to ostaviti velike ožiljke i usporiti oporavak kluba..

PARTIZAN IZNAD SVEGA :napred Partizan:D::napred Partizan
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa bravo za vas :clap svaka cast, za jedno vece 15000 e
Posto ce biti u novom UO predstavnika te organizacije nadam se da ce u buducnosti ta sredstva koja se skupljaju ici direktno u klub i vise nam koristiti. Kao i da ce klub vise da se angazuje i podigne to na neki visi nivo!
 

Qwertyx

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2009
Порука
18
Reaction score
3
Zar nije malo čudno kako u klub dolaze novi ljudi,sve se menja a jedan čovek ostaje na istom mestu? Otišao Danilović,Duleta će da smene,umesto Šilobada dolazi V.G. Nedićev čovek iz SNS a Todoriću mesto u novom Partizanu nije uzdrmano. Pritom ljudi koji su upućeni znaju da Todorić duguje pare na sve strane!!

Nisam razumeo poentu tvog posta ali sam odlucio da te banujem!
 
Последња измена од уредника:

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Ono sto niko, cini mi se, ne spori je da ce KK Partizan danas posle podne ponovo biti klub koji ima glavu i rep i da ce u organizacionom i finansijskom smislu neke stvari doci na svoje mjesto. Jasno je i to da je glava - Pekovic kao da ce mu desna ruka biti Mica Beric. Ako jos lijeva bude Todoric -odlicno. Nije ni bitno ko ce u tom slucaju biti rep, ali jeste bitno sta ce se desiti sa srcem, jer bez srca...ende. Zadnjih par godina svi organi naseg kluba su bili na aparatima ili uopste nisu funkcionisali ali je srce kucalo....stekalo je pomalo ali je kucalo...preglasno i nerviralo sve okolo cak i ove organe koji su tu bez ikakve funkcije ali su dio cjeline samo zahvaljujuci srcu. Ovde se vodila rasprava da li izvrsiti transplantaciji i ugraditi tudje, ko zna cije je ili gurati sa ovim pa dokle stignemo. Na srecu, pojavila se opcija koja je, po svemu sudeci, u stanju oporaviti i ostale organe, tako da je logicno bilo da je srce u cijeloj toj prici najmanje upitno. Na zalost izgleda da je srce opet najveci problem, bilo bi ok samo da ne kuca jbg.
Ulazak Pekovica je ogroman vjetar u ledja i bukvalni spas u zadnji cas, i ne znam da li postoji navijac Partizana koji ga ne podrzava. Nadam se da ce se naci rjesenje i da ce Dule ostati u klubu jer, ko sto rece kolega iznad, Dule je daleko vise od trenera. On je ogledalo danasnjeg Grobarstva, sa svim svojim propustima i manama koje nisu male.
 
Последња измена:

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Nikola-Pekovic-foto-Marko-Todorovic-3-620x350.jpg

Nikola-Pekovic-foto-Marko-Todorovic-4.jpg

Nikola-Pekovic-foto-Marko-Todorovic-2.jpg

Dusko-Vujosevic-2-copy.jpg
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
ODmah moram da zamerim Pekovicu, prekrio je tetovazu, nije dostojan predsednicke funkcije! :banghead
Zajebavam se. Samo da danas sve prodje kako treba, pa cemo dalje kako nalaze... Zajednickim snagama, bez prevelikih trzavica
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Svi koji misle da bi Dule, Todoric ili Danilovic prodali Partizan ili su cigani u navijackom opredeljenju ili su losi ljudi koji bi sami prodali svoje d*pe za nekakvu funkciju.

Niko od gore navedenog trojca ne misli zlo Partizanu. Samo se razlikuju metode kojima bi se sluzili da ucine dobro. Sasin postupak razumem, imao je drugacije misljenje, nadjacali su ga pritisci (pre svega Dule) i on nije zeleo da pravi prepreku. Tosa ili Dule, ili Tosa i Dule videcemo danas popodne. Ali nazivati bilo koga izdajicom, optuzivati da je za neke dugove (za koje niko ne moze da garantuje da postoje) prodao svoj Partizan, je cista provokacija i nemoral spojeni u jednu misao.

Iako sam najblizi Vujosevicevom razmisljanju, koje se mozda razlikuje od Tosinog, ne mogu da ostanem imun na ovakva prozivanja coveka koji je dao doprinos osvajanju SVIH trofeja KK Partizan.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Та партија није могла да пребаци 1% гласова на изборима, а ови су на власти. У томе је разлика.

To najbolje govori o nama (Srbima) kao narodu!

Naravno da treba, ta stranka je skup najveceg olosa i sljama u Srbiji.
Svaka druga stranka ma kolika se ja ne slagao sa vecinom njih ima bar neki procenat ljudi koji su tu iz ideala ili uverenja, pa makar bilo i pogresno.
Ovde su svi iz istog razloga, da se uhlebe da se ubace u neke mutne poslove....

Sve je to tačno i slažem se. Niste razumeli šta sam hteo da kažem... ako posmatramo samo Partizan, nije cela SNS partija protiv njega, nego samo nekoliko porodica. Ako posmatramo Srbiju, e to je druga priča! SNS je bez ikakve diskusije najgora politička partija koja je ikada uzjahala Srbijom. Nije to ni politička partija, to je fašizam i najobičnija diktatura!

Znam da ne verujete ali i u SNS ima onih koji su Partizanovci. Kao što u svakom žitu ima kukolja, tako i u ovoj njivi punoj kukolja ima i malo žita. Bilo kako bilo, ni to žito ne bih voleo da vidim u KKP!

Skupština je pred nama, a šta će se desiti... ...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Neka si ti nama rekao...
I za tebe jedno
"Slažem se"
Elem
Stigao pekmen zajedno sa mićom,pa posle i dv ulazi i priča telefonom"...a kojom tehnikom je radjena slika..."
:D
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Drago mi je zbog JeNeA...nece morati vise da cuci u ormanu...:D
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.537
Локација
Beograd
Hahahaha sad kad krene nagadjanje aha znaci cim kupuje opet slike znaci da ce da ga isplate i najure,a druga strana ce,ma potpisuje novi ugovor pa ce imati pare za slike ... :D
Ja sam za tehniku svetlost(Partizan) i senka(ćoravi).
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Ahahhaa, joj kada se toga sjetim... To bese ona skupstina u FK?
Nego, oko koliko sati bi se nesto konkretnije trebali znati? Znam da pitanje nije na mestu, ali opet, da znam da li da ostajem u drugoj smjeni :D
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Ma ne verujem... Tj i da jeste, kad su pre saznali kad je skupstina tek pocela
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Uh pera. Ne znam sta da mislim.

Ima li istine u pisanju monda ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top