Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Pobedu smo upisali i to je najbitnije. Moj lični utisak je da nismo mi bili toliko dobri, koliko su oni loši, ali pobedi se u zube ne gleda. Procenti šuta govore da je ekipa vratila samopouzdanje što raduje pred kup. A i naučili smo nekoliko stvari...

Prva je svakako ta da Magdevski definitivno nije za ovaj nivo košarke ma koliko ga mi prizivali. Druga je da Koprivica i nije toliko odsečen od košarke koliko smo mi mislili, barem ne ulazi brzo u penale.

Nadam se da se Cvetković nije povredio na duže, nisam ispratio šta se sa njim desilo.

Liči mi da ćemo za KLS morati da se isprsimo za jednu trojku, pošto verujem da zbog povrede Đumića Vilijams ostaje da imamo kakvu takvu rotaciju, a da će Vrabac out. Ili Vilijams out, a nova petica sa srpskim pasošem na teren, a ni to nije nerealno sa obzirom na tržište.
 

stojadinx

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
79
Reaction score
3
Jel ima nekih novih informacija oko polozaja kluba u sukobu fiba-uleb?
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Čestitke igračima i Džiletu na pobedi! :clap

Druga se pesma peva sad, podseća me na stare dane. :D

Edo poludeo otkad ga je Džile uzeo pod svoje. Samo neka nastavi tako.

Idemo u Niš po kup!

:napred Partizan
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Mnogo se radujem baš ovoj pobedi. Hvala ti Džiksteru!
Dođe čovek i donese sistem, odmah !

:napred Partizan
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nisam gledao, ali cim je ubedljiva pobeda, ni ukupan utisak ne moze biti los. Tim pre sto smo igrali bez do sada dva bitna igraca.
U kupu realno nemamo Bog zna kakve sanse, ali treba dati sve od sebe i izmoriti cigane maksimalno, pa sta bude.
Protiv Cedevite sam siguran da nece biti pustanja, iako bih ja to zarko zeleo.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Svako od ovih momaka ima neki svoj kvalitet, Dzile je zbućkao to i napravio TIM.
Sve pršti baš onako kako treba.
Prvi put opušteno gledao i uživao...zato mogu i da ih kritikujem sada.

Stojanče je u pravu što se tiče Jonsa i odbrane, ne znam koji moj mu treba da uvek izbacuje desnu nogu na iskakanju ili gubi vreme zabacivanjem leve noge kada hoće da blokira šut?
On i Vrabac u isto vreme - desinhronizacija totalitares,ili se međusobno sudaraju jer ne znaju ko će koga preuzeti,ili iskaču obojica te ostaje Marinković najbliži Bolčini koji nam kampuje u reketu.
Vrabac po građi bi trebalo da bude pravi sastojak za ovaj tim,duša me boli što svoju krakatost nije oplemenjivao da bude "čuvar obruča" i radio na odrazu.
Ovako se izbućkao u nešto neartikulisamo što samo može da šteti timu.
Doduše nikad nije kasno.
Vilijamsova putanja za vreme odbrane i napada je :buhaha ...Dečku još uvek treba vreme da "pohvata sve konce" i to je razumljivo, raduje me što može biti prilično moćno oružije za piken rol. Magdevski,Vitkovac više puta nisu iskoristili priliku za dobar napad sa njim iako je crnja dobro odradio njegov deo.
Kada bi nas to usralo da uvežbaju kako treba bilo bi svašta.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.437
Reaction score
11.938
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Sto je vise pobeda to je manje komentara , tako da posle najubedljivijee pobede u prvenstvi ima desetak komentara od kojih 2-3 potpuno van teme...
Dajte malo da osvezimo ona pitanja o odgovornosti i to..

Hajde da osvežimo:

Ko je odgovoran što Džile nije bio pogodan za saradnju pred sezonu, pa je u smrt poslao Peru?

Ko je zaslužan za promenu tog stava, koja je dovela do toga da Džile sedne na klupu i sledstveno da KK Partizan ipak sačuva obraz na terenu?

I zašto taj (ili ti) nije otišao iz kluba, kada je na terenu pokazano da je odluka o postavljanju trenera generisana iz sujete ili neznanja i najveći je razlog zbog koga nećemo biti u plejofu?
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Svaka cast momcima na pobedi i zalaganju. Da li je Dzile na poluvremenu malo podviknuo pa su se momci uozbiljili i razbili ove ili smo bolji fizicki pripremljeni od njih?
Edo izdominirao sa sutom i nadam se da ce ponoviti ovakvo izdanje vec u polufunalu KRK-a.
Ceda nam mnogo znaci i bas puno doprinosi ekipi. Vrabac je po mom skromnom misljenju zalutao kod nas. Daj Boze da gresim, ali on mi nekako ne uliva poverenje...
Sve u svemu, bitno je da smo pobedili i da napredujemo i rastemo kao ekipa. Kako smo samo dobru odbranu igrali u trecoj cetvrtini!

Ocekujem prolaz u polufinale i ravnopravnu borbu u istom. Mislim da necemo proci (ali se potajno nadam), jer i da budemo nadomak pobede sudije ce odraditi svoje.

Svi znamo ko je kriv, ali ne treba to sada potencirati. Ljudi smo, a ljudi grese. Bitno je da je greska ispravljena i da je sada klub i tim na stabilnim nogama. Ja ocekujem samo bolje, sto se i vidi od kada je Dzile trener.
 
Последња измена:

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Sto je vise pobeda to je manje komentara , tako da posle najubedljivijee pobede u prvenstvi ima desetak komentara od kojih 2-3 potpuno van teme...
Dajte malo da osvezimo ona pitanja o odgovornosti i to..


Bas me interesuje sa koliko ispisanih stranica bi bio zadovoljan posle pobede nad klubom za koji nisam ni znao da postoji, iz opstine Sentjur?! Dal da slavimo ovaj velicanstveni opstanak dva kola pred kraj?

I mene zivo interesuje ta odgovornost, bolje je ne spominji, poznati smo po to tome da sve zaboravljamo.

Ko je to klimno glavicicom i postavio Bozica? Gazda kaze probalo se, ja kazem odozgo je indirektno naredjeno zarad par evrica, a neko je samo klimno glavicicom. Nema tu sta da se proba sa trenerom BEZ dana trenerskog staza. Valjda je Vlada J. bio dovoljan primer za to. Ajde da imamo Lebrone u ekipi, nego vecina igraca amateri pa mu na to jos dodas amaterskog trenera. Zarad srbske kosarke i dobri odnosi...

Jos koliko dugo ce Dzile biti pogodan?
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Nema tu sta da se proba sa trenerom BEZ dana trenerskog staza.

Željko Obradović je sa najmlađim timom u takmičenju, BEZ dana trenerskog staža seo na klupu Partizana i uzeo titulu prvaka Evrope :)

Božić nije bio bez dana trenerskog staža kao što je bio Obradović. Učio je godinama na parketu, a zatim seo i na klupu kao pomoćnik čoveku od koga je imao šta da nauči. To što nije naučio je stvar loše procene a ne zle namere.
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Obradovic je jedan jedini, on i niko vise. Po tom principu, svaki igrac koga Dule ili Zeljko treniraju mogu da budu kao oni??

Moze mene evo sad da treniraju svi treneri sveta od Duleta do Amerike cemerike ja opet necu biti kosarkas.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Koje poredjenje... Ako cemo realno Obradovic je iza sebe imao dr. Nikolica.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dajte malo da osvezimo ona pitanja o odgovornosti i to..
Da , ovo sam tek sad video da se na ovakav način slavi pobeda Partizana.

Ne znam koja te emocija pokreće da napišeš ovakvu stvar ali nemoj srati po sebi samom.
Pitanja na koje treba da tražiš odgovor su samo tvoja , ljudi koji su pitali "kuda plovi ovakav brod"su dobili odgovor 5.januara kada su odradili ono što su ti ljudi koje prozivaš pričali.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Poeni podeljeni, jer se opet vraćate na staru temu i otvarate nove rane!

Vi zaista ne možete ili jednostavno ne želite da se radujete Partizanovim pobedama, nego bitnije vam je da kenjate o prošlosti. Bilo, ne ponovilo se! Napravili su debelu grešku, ispravili je...

NIKO ne može da garantuje da bi i sa Džiletom bili u plejofu, mada i ja sam jedan od onih koji misli da bi, ako ne bili u plejofu, onda bar bili tu negde, utakmicu dve od plejofa.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Posle sile osvojenih trofeja jeste jedan jedini, ali te 92. je bio početnik i niko nije znao šta će biti od njega.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
825
Reaction score
2.846
To je glupo poredjenje.Isto tako je i Vesna Vulovic prezivela pad sa 10.000 metara, kao sto je i Zeljko bez dana trenerskog staza osvojio KES.Postoji razlog zasto su te price postale poznate, a to sigurno nije zbog toga sto se desavaju svakodnevno.Ja necu da kritikujem potez uprave jer sam prvi podrzao Peru.Pamtim ga kao inteligentnog igraca i smatrao sam ga za nekoga ko ce moci brzo da se snadje kao trener.Da sam se ja pitao, Dzikic bi bio prvi izbor, a Pera Bozic odmah iza njega.Svi smo mi ubedjeni da bismo igrali plejof da je Dzikic bio tu od pocetka, ali u to smo ubedjeni SADA, a ne TADA.Niko nije na pocetku sezone rekao "E ako dodje Dzikic, idemo u plejof sa Vrapcima i Vitkovcima".Bar smo se pored Duleta naslusali definicija pojma "naknadna pamet" koji je cesto imao obicaj da koristi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top