Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Peković ako je predsednik sada će istupiti i poručiti Beriću:

"Nećeš ti niđe!"

Ali to samo ako je predsednik, tj. najveće mudo u klubu... Ako nije, onda bolje da mu ne poručuje ništa!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.968
Reaction score
25.955
Локација
ante portas
Nedic sad kad je izduvao u FK, sad bi malo da jaše po KK.
Ovo je savršeno kordinisani udar na naše SD od derbija pa do gostovanja psiha na TV Bastilja.
Sad imamo to da je stradao ni kriv ni dužan jedan častan i moralan čovek.
Tužno.
Mico sve najbolje legendo!
Zasijace sunce nekad ovde u ovom pašaluku pod dahijama.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Saopštenje u ime kluba je samo pokazatelj da rukovodeći funkcioneri u KKP, odlučuju o klubu isto koliko i premijer i njegova stranka o Srbiji. Mićina reakcija je jedan normalan refleks čoveka koji voli Partizan isto kao i mi ovde, jasno je da je taj čovek od početka tu zato što je mislio da nešto može ućiniti za klub, ali, ali, ali...
Kao što PROFESOR napisa jasno je da psihopata nije napao Partizan zbog Berića, nego obrnuto, isto kao što je i ranije Dule bio meta žvalavog, a nekako sam siguran da se ovakvo saopštenje ni u ludilu ne bi pojavilo u javnosti sa prethodnim rukovodstvom KKP.

Svi mi znamo koliko ovaj fantom što je napisao saopštenje ima uticaja na SD Partizan, sam Gazda je pisao kako je urgirao kod novog rukovodstva da se Dule otera iz kluba, aktuelni predsednik mora sačuvati čast i ugled KKP, koji su mnogi njegovi prethodnici stvarali i gradili, i to je najmanje što može i mora da učini, a ima još mnogo toga, jer kao što znamo Grobari su najveća gospoda!
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Mići svaka čast za ovaj potez, probao je da uradi nešto za Partizan međutim shvatio je sam posle ovoga da je on samo paravan za razne nediće koji se za sve pitaju. Obraz mu je važniji od fotelje što je zaista retko za ovu zemlju. Samo u KK-u koliko ima takvih koji ne rade ništa, krckaju platice i spajaju staž. Fotelju naravno ne bi dali ni po koju cenu taman da im nedić zatraži oralno zadovoljavanje uz jutarnju kaficu.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ja i dalje ne razumijem kako ovaj, u najmanju ruku kukavicki, potez Mice Berica moze naici na odobravanje na forumu na kojem se apstinenti i bijeli listici boldovanim slovima pozivaju na izbore...

Po meni, Mica Beric = Dragan Ciric. Ni vise ni manje.

E sad, ostaje da vidmo obraz i muda u sokola...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ne, bre, zašto nisu krenuli u otvoreni rat sa Psihom? TAKAV čovek nam treba... Čekaj, pa takvog čoveka smo oterali. Baš zbog toga, je l tako beše?

:banghead

Ali ako Ministarstvo istine tako kaže, bolje da se što pre čuju sa onim najvernijim i najplaćenijim i promene kalendar na 1984:

Istina je laž.
Mića je ološ.
Dule je bolestan.
Nađ je car.
Grbo, uzmi nas.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Da, postupili su casno, nisu ukaljali obraz.
Ipak, nisu bas spremni javno pricati o problemima zbog kojih je SD Partizan u ovakvoj situaciji, a jos manje su spremni boriti se protiv toga.

I Cira i Mica imaju moje postovanje, ali velicanje zbog nemustog podvijanja repa i prepustanja kluba vazurama i grkovicima je ipak malo previse.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Cestitam administraciji foruma na zauzetom stavu povodom izbora. Da im jebemo majku zajedno, tek ce videti ko su grobari.


Inace za buduce utakmice kk bice guzve na tribinama. Spremaju da zaustave skandiranje pomocu govana sa juga, tucice i pretice narodu. Bice ih na svim stranama hale.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da, postupili su casno, nisu ukaljali obraz.
Ipak, nisu bas spremni javno pricati o problemima zbog kojih je SD Partizan u ovakvoj situaciji, a jos manje su spremni boriti se protiv toga.

I Cira i Mica imaju moje postovanje, ali velicanje zbog nemustog podvijanja repa i prepustanja kluba vazurama i grkovicima je ipak malo previse.
Ovde trebaju ostale legende kluba da dignu glas i stanu u zaštitu Berića, oni su ti koji treba da daju podršku Mići i da ga pozovu da ostane u klubu, jer oni stoje iza njega. To je suština priče, a ne da se Berić sam bori protiv vetrenjača, u borbi u kojoj se unapred zna epilog, jer tu pobeđuje onaj ko obezbeđuje novac, pošto se Nedić i ekipa ponašaju kao vlasnici Srbije, a samim tim i Partizana, jer smo mi državni klub.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ne razumijem kako ostale legende treba da dignu glas, a Mica i Pekovic ne trebaju?
Mica bjezeci pise neko debilno saopstenje, Pekovicu ne pada na pamet da se javi, Silobad ceka penziju, a ostale legende treba da ih zastite? Od cega?
Naravno da su i bivsi igraci zbog svoje pasivnosti odgovorni za stanje u kojem se nalazimo, ali je bezveze pozivati njih da skupe hrabrost, a pravdati one koji napustaju klub, a nemaju hrabrosti ni da javno kazu zasto odlaze.

Jos uvijek nije kasno za tako nesto, samo ako se ima volje. Nije bas komotno pricati stvari koje vodja ne zeli da cuje, ali nije ni bas toliko nezivodljivo koliko se pokusava predstaviti. Eno, Dusko Vujosevic i Vladan tegeltija, na primjer - zivi i zdravi.
U poslednje vrijeme je sve vise ljudi koji javno ustaju protiv diktatora i siguran sam da bi Mica dobio jako veliku podrsku. I bivsih igraca, i navijaca i ljudi van sporta.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.500
Reaction score
23.260
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mislim da je i otisao bas zato sto je ta podrska izostala. Pa onaj ga je javno prozvao, a niko nista nije rekao u njegovu odbranu, ni ispred kluba, ni neke nase 'legende'.

A imao je primer kako prodje covek koji se suprostavi, a ne dobije podrsku prijatelja, mada on je ludi seceras.

Bolje sto je otisao nego da igra po taktovima kojekakvih stranackih poltrona.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Bolje sto je otisao nego da igra po taktovima kojekakvih stranackih poltrona.

a ko ce ga igra ???

ovde ljudi pisu kao da su juce pali sa marsa, pa ne znaju gde zivimo i kako zivimo... sve je to lepo suprostavi se, pokazi zube, odjebi bagru ALI sta onda ?! jel ce neko da saspe koju milku evra da klub moze kako tako da funkcionise, ja bi bas voleo da cujem ko ce to da bude :confused...

nemojte da se ponasate kao deca, jel treba da nam u upravi sede "ljudi" kao sto su u fk-u?!!!!!!

AJDE DA SAD I PEKMAN PODNESE OSTAVKU PA DA NAS PREUZME NEKI SVINJAR !!! pamet u glavu, ova bitka se dobija polako, hladne glave jer se nalazimo izmedju cekica i nakovanja, svaki potez treba biti dobro isplaniran i dobro izvagan...

MENI JE BILA MUKA STA SAM SVE CITO POSLE SAOPSTENJA kao da ne znate da je moralo da se izda... mica mora da ostane :pfc:

manite me price o postenom gasenju i ostale pi..e materine ja hoce da na utakmice kkp vodim svoju decu, unuke .... treba preziveti, i ovo ce se jednom lane zvati!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.500
Reaction score
23.260
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@ Kiza Srbija

Ponavljas nesto, sto si cuo pre nekoliko meseci, ali uopste ne razmisljas o tome.

Moralo je da se napise? Pa je li onda i Beric hteo da ugasi klub kad je bio protiv toga? Je li sad ispao picka sto ide, ili je i on pa s marsa, pa ne zna da trebaju nekakvi nedici da pisu hvalospeve, kako bi mi preziveli? Znas li o cemu pises?
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
mene je pogodila reakcija jednog dela (reko bi veceg) navijaca koji su na noz docekali to saopstenje... ja sam iskreno saopstenje ocekivao odmah posle utakmice da ce se klub ograditi od skandiranja i reci kako nam je pickousti pomogao al ga nije bilo, medjutim posle one predstave na rts-u bilo je jasno da je neko saopstenje neophodno...

ne znam sta je bilo sa bericem ali znam da nam je neophodan, mislim da mu je svega vise preko glave... sta cemo ako pekman ne daj boze ode, jel treba neki svinjar da nas vodi

imas vlast koja zeli da te ugasi a od te vlasti zavisis :banghead

nama je istekao ugovor sa nis-om valda, sa mts - om istice u junu i ?! sta ces za sledecu sezonu, opet bez dinara... ako se ne varam (nije ovo nikakva insajderska informacija daleko sam ja od toga) ali koliko je meni poznato mi smo upravo preko tog nedica i dobili ovu bedu sto smo dobili, kad zatreba opet lova ko ce ici u nase ime da moli za pare, todoric ?!?! daleko od toga da branim nekog meni je muka od raznih nedica i zecevica al tu smo gde smo, izgleda da mora i neko takav da bude u upravi, bolje i to nego da takvi svi budu kao u fk-u...

pekman i beric moraju da dobiju apsolutnu podrsku jer su pokazali da rade u korist partizana a ne neko da ih naziva sns botovima, ima tu stvari koje se ni meni ne svidjaju al jbg... po meni i preko ovog saopstenja se trebalo preci jer je bilo jasno da je neophodno mislim da je saopstenje nista u poredjenu sa gubitkom berica i uoste takvih ljudi...

kao sto rekoh treba biti pametan, hladne glave balansirati izmedju psihopate i kluba, jer taj klub zavisi od te psihopate, sta cemo u junu i julu ako opet sve zavrne, ako i pekmenu sve dosadi....

ps: kako god bilo, nama je mesto u hali !!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne, bre, zašto nisu krenuli u otvoreni rat sa Psihom? TAKAV čovek nam treba... Čekaj, pa takvog čoveka smo oterali. Baš zbog toga, je l tako beše?

Nije se išlo jer u KKP ipak ima neko ko razmišlja glavom i ne ide grlom u jagode!

Vujošević, jeste bio u pravu, ali se vodio suvim emocijama. Uopšte nije obraćao pažnju da iza sebe nema nikoga. OK, imao je navijače! A koliko ste vi bili spremni da pomognete "finansijski"! Bez novca nema ni Partizana!

Shvatite već jednom da Partizan igra u zemlji Srbiji i državi Smrdiji, koju vodi govno i kompleksaš koji bi najradije da nas ugasi, ali da ga u isto vreme svi mi volimo.

I ja smatram da je saopštenje bilo nepotrebno, ali razumem zašto je napisano. Ono što i meni smeta je, ne zašto je napisano, nego "šta je napisano". Jasno je kao dan da to nisu uradili Mića i Toša nego ona podguzna muva iz SNS. Po svemu sudeći, izgubio je bitku u FK, pa sada pokušava da opstane bar u KK.

Biće interesantno videti da li su Nedićevi batinaši sugerisali Mići da je za njega bolje da podnese ostavku i ode iz Partizana, kao što su to uradili Jokanu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top