Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Jocker1987

Banned
Учлањен(а)
03.02.2014
Порука
11
Reaction score
3
Prvi post ,pa odmah u odbranu uprave ????!!!!!
Dobro si počeo !

Nema šta mene da bude sramota što Vazura ima neraščićene račune sa bivšim drugarima .

Mene je sramota što Partizan propada i što nam cigani beže 30 bodova ,a ko kome koliko duguje i zašto neko nekome oće da razbije glavu ,izvinte ,nije moje da se mešam.

I ko ti uopšte kaže da danšnji sukob ima veze sa izborima ???

Ako treba nekome da zelim batine, smrt, da bih bio na "tvojoj" strani onda to od mene neces docekati. Nisam zatrovan, ne zelim smrt nikome, pa ni ciganima (kao vecina ovde sto zeli), niti ovakve batine.

S druge strane, dal ima veze sa izborima ili ne uopste me ne zanima, jednostavno ne zelim ovakve ljude blizu Partizana, ko ce sutra Partizan da brani od ovakvih kad dodju na vlast umesto ovih sada?

Zelim sljam sto dalje od Partizana, bez obzira ciji je, uprave ili opozicije, ovo je bolesno.

Ako ti smeta moje misljenje, ne brini, neces ga vise citati. Pozdrav svima
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Posle odgledanog snimka, i procitanog saopstenja, stvarno mi nije jasno zasto ovi slepci iz ove uprave prozivaju Policiju da se pronadju vinovnici, kad se sve jasno vidi sa snimka da se zna ko je pocinioc!?

Toliki su poltroni da ne smeju ni svoga napadaca jasno da prozovu jer se boje velikog gazde.

Deca i unucici vam naopako hodali svima!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ko su ovi ljudi?
Ako ovi dolaze na stadion, sramota me da delim stadion i navijam zajedno
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jadno na sta je spao FK Partizan. Vise nema smisla bilo sta komentarisati. Dno dna od kluba, dno dna od navijaca.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!!!!

Ako treba nekome da zelim batine, smrt, da bih bio na "tvojoj" strani onda to od mene neces docekati. Nisam zatrovan, ne zelim smrt nikome, pa ni ciganima (kao vecina ovde sto zeli), niti ovakve batine.

S druge strane, dal ima veze sa izborima ili ne uopste me ne zanima, jednostavno ne zelim ovakve ljude blizu Partizana, ko ce sutra Partizan da brani od ovakvih kad dodju na vlast umesto ovih sada?

Zelim sljam sto dalje od Partizana, bez obzira ciji je, uprave ili opozicije, ovo je bolesno.

Ako ti smeta moje misljenje, ne brini, neces ga vise citati. Pozdrav svima

Smeta mi da neko godinama čita forum i prvo što ima da napiše je odbrana uprave.
Da li ti ikog ovde vidiš u Partizanovom dresu ? Odkud znaš ko su ljudi koji se vide na snimku ? Ili možda znaš ? To što se incident desio na parkingu Partizanovog stadiona ,to ništa ne dokazuje . Možda su napadači navijači komšinice ?
Slobodno ti piši, niko ti ne brani ,ali budi spreman i na kritiku .
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Deluje da je klasični sns stil,to jest samo bahato i bezobrazno jer zakon ne postoji..

Molim te nemojte ih nazivati navijačima .. :/
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Pa zasto ovaj lik ne bi bio zrtveni jarac Vazure. Kome dlaka na glavi ne fali, a na "njega je izvrsen napad".
Ili ovi naduvani pak nisu imali neophodnu brzinu da stignu Milosa Bolta Vazuru.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ima jedan što je najebao još više od lika u plavoj jakni.Lik se vidi na 0:50 kako trči unazad i kao diže gard.E kad je zamakao iza kamere onda su ga ovi stigli na 1:07 i tukli su ga sva trojica dvadeset sekundi.Taj je isto vozač.On je tek dobio strašnih batina i on je de fakto spasio Vazuru.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Kakve hijene, lesinari, seme im jebem. Smrtna kazna za svu trojicu.
Oduvek sam prezirao junake koji gaze bespomocne ljude. Jos trojica na jednog. Tacno mi se stomak okrece.

Znam samo da nijedan nece da robija zbog ovoga.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Nije mi jasno zašto uopšte napadaju vozača i gube vreme tu kad sigurno mogu da stignu punačkog nam direktora i odrade posao za koji su plaćeni.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ima jedan što je najebao još više od lika u plavoj jakni.Lik se vidi na 0:50 kako trči unazad i kao diže gard.E kad je zamakao iza kamere onda su ga ovi stigli na 1:07 i tukli su ga sva trojica dvadeset sekundi.Taj je isto vozač.On je tek dobio strašnih batina i on je de fakto spasio Vazuru.

Pa jel preziveo taj dečko? Ovo skakanje po glavi može da ubije čoveka, strašno
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Напад на Вазуру ово је смијешно заиста да су хтјели могли су пребити. Лично ми личи на намештаљку, али шта знам. Како год нека се багра између себе среди.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Čujem da su u pitanju majmuni iz najjače grupe sa juga.. U prevodu ljudi za prljave poslove pickoustog /DB.

Neka neko potvrdi da li je istina
 
Top