Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.286
Reaction score
18.419
Локација
Kej Republika
Peković je pri preuzimanju kluba obećao povratak u EL za 2 godine. Kako će do toga doći i sa kojim timom videćemo već ove godine. Nadam se da će ovo zahvaljivanje bolesniku doneti bar nešto korisno.

Dzile je sprečio verovatno najgoru sezonu u poslednjih x godina. Uprava i mi navijači treba u bulju da ga ljubimo.

JSD je na udaru sekte koja vlada Srbijom. Zato Partizanovci moraju biti složni. Bar oko osnovnih stvari. Daj da uzimamo trofeje pa da se onda svađamo oko nekih banalnih stvari :)
:ziveli
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovde niko ne priča o celom izveštaju. Na kraju krajeva, oni imaju obavezu po zakonu da objave delimični izveštaj.

Ono što nas zanima jeste koliko je stanje duga, jer želimo da znamo šta nam je donela ova godina "stabilizacije"...

To je ono što ću i ja od njih da tražim. Sitni detalji me ne interesuju.

...
Mislim, znam ja sa koje strane vetar duva i koje govno je insistiralo na javno pokazivanje tih dugovanja pre pocetka ove sezone i u KK i u FK, ali kad su ga tako slusali tada i nasladjivali cigansku rasu, onda nek udovolje sada nama i pokazu da nismo dzaba krecili i gutali zahvaljivanja.

Onda bi ti sve trebalo da bude jasno... da ne idem u detalje.

I samo jos jedna stvar:
Apsolutno se slazem sa je DV trebalo sa se bavi trenerskim poslom, a ne i poslovima koji su u domenu predsednika i/ili sprtskog i poslovnog direktora. I slazem se da je pinekad i preterivao.

Evo sada imamo trenera koji gleda iskljucivo teren i ekipu i cak ni sudijske kradje ne komentarise.

Ali zasto se sada ti koji treba da se bave tim "drugim" stvarima istima i ne bave? Do ove Tosine izjave danas, rekao bi covek da nam teku med i mleko.

Samo zato što ne kenjaju po raznim medijima i ne odgovaraju na otrovne strelice koje odapinje otrovni patuljak ne znači i da se ne bave sa tim stvarima. Pametnije je jebati mu Vesnu u mraku, van očiju javnosti, nego na sred trga. Opet, neću da ulazim u detalje.


Dobro se zna da si odbio ulazak u klub, ali zato ti koji su te zvali i koji su pričali o katastrofalnom stanju u klubu, o velikom dugu, sada o tome ćute. Jasno je da bi veoma glasno pisali o tome da je dug smanjen. Evo gorim od želje da me neko od njih demantuje.

A ako običnim navijačima ne treba da bude bitno kakvo je finansijsko stanje, onda što se tiče rezultata ne može biti zadovoljan, jer uprava nije obezbedila adekvatan tim koji bi se borio za trofeje, i kao što napisao PROFESOR najbitnije je kakvi su planovi za narednu sezonu, ako se ne jure trofeji, onda nam takva uprava ne treba!

Odakle da obezbede konkurentan tim kad bukvalno su sve sklepali u poslednjoj sekundi.

Ovo je upravo ono o čemu sam pisao u prethodnom postu, kad sam rekao da bi većina okrenula leđa klubu kad bi počeli od beton lige. Tražite trofeje i jak tim, a ujedno pričate i o beton ligi.

Možda sam bio malo grub kad sam rekao da nemate pravo da bilo šta tražite od kluba ako mu niste pomogli, ali stvari zaista tako i stoje. Razumem da se interesujete kako klub stoji finansijski, verujem iz dobre namere. Ipak, klub nije dužan da vama podnese celokupan izveštaj, ali svakako jeste da kaže bar osnovne stvari. Sitni detalji su za ljude u klubu.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Niko i ne trazi sitna crevca. Neka kazu, stanje u klubu kada smo dosli je bilo ovakvo, a sada je ovakvo... Sasvim dovoljno.
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
A ja mislio napadamo titulu... necu nista da kazem, pojacanje za pozicije 6,7 ili 8?
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ne lozite se ljudi previse da cemo dovesti Bog zna kakve igrace. Sve sto valja oticice u strane timove. Evo cigani su izgleda izduvali za Pulena jer ce on izgleda u Tursku za 750 000. Tako da samo opusteno. Neka ulete White i Armsted od stranaca i da pevamo.
Al ne mozes ljudima ugoditi,ne valja Bircevic ne valja ovaj ne valja onaj...sve kosarkaski strucnjaci.

Bircevicu dobro dosao!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Ja ne znam šta pojedinci očekuju . . .
Dobrodošlica Birčeviću!:napred Partizan
Smatram da će nam doneti mnogo u sledećoj sezoni.
Ne sumnjam da će Džile iskopati dobre strance , ali raduje što će biti oformljen kostur tima pre priprema.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Duga je sezona I dobro je da imamo igrace kao Bircevic.

Lose je ako je planiran da bude prva opcija na toj poziciji.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Birčević odličan da bude igrač u rotaciji, igrao u Estudijantesu za oko 100k, ovde kod nas vrv i za manje pare tako da ----> dobrodosao!

:partizan_fan:
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Na finansijskom polju, situacija je i dalje jako teška uz određene pomake.

“Problemi su veliki i njima se svakodnevno bavimo uz veliku zahvalnost koju dugujemo gotovo svim poveriocima na razumevanju koje iskazuju. Radimo na očuvanju i osnaživanju sponzorskog pula u čemu kao klub slavne tradicije i velikog značaja za državu imamo pomoć državnog vrha i samog premijera aleksandra vučića aka ciganskog smrada. U procesu smo obnove sponzorskih ugovora sa NIS-om i Telekomom a istovremeno radimo na animiranju privatnih kompanija za koje smatramo da bi mogle da pronađu svoj interes u saradnji sa brendom kakav je KK Partizan. Radimo i na redovnom izmirenju poreskih obaveza na način koji je održiv za nas u ovom trenutku.” – istakao je Peković.

Atmosfera u završnici domaće Superlige, ponovo je bila vrela a Partizan je izvukao najdeblji kraj kada su u pitanju kazne od strane KLS.

“Moramo sa jedne strane razumeti emocije, ali i konstantno apelovati na zdrav razum navijača da se takve stvari ne dešavaju. Kazne su drakonske, o nekim iznosima i kriterijumima bi imali i argumenata za diskusiju, ali više od toga brine što pirotehnička sredstva mogu da nekoga povrede ili učine nešto još tragičnije. O nemirima ne treba trošiti reči. Dogodio se incident pre meča sa FMP-om kada su povređeni čak i ljudi sa decom. Taj klub barem na papiru nema organizovane navijače, ali su se neke grupe pojavile i ja se nadam da će nadležni organi nedvosmisleno utvrditi ko je to bio. Takvi incidenti su stvari protiv kojih se svim silama moramo boriti. Apeli navijačima pre utakmice su jedno, ali oni nemaju puno odjeka ako svi klubovi u svojim istupima tokom čitave godine ne rade konstantno na smirivanju tenzija. Mi smo se ove godine držali tog principa, odgovarali retko i što kraće samo koliko da pokažemo da smo tu da štitimo dostojanstvo kluba. Kada bi se i drugi ponašali na isti način, verujem da bi kroz koju godinu u dvoranama i oko njih ostalo samo ono najlepše od navijačke atmosfrere. Srce, ruke i glas za svoj klub.” – rekao je predsednik Partizana uz još jedan osvrt na način kako su navijači pozdravili nastup crno-belih u finalnoj seriji.
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Brace youself, pomenuo je pickoustog u jednoj recenici. Ostatak intervjua nista nije rekao, mozak cita samo ime Aleksandra Vucica.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.184
Reaction score
18.500
Локација
U Kinšasi
U sustini, rekao je: "Hvala Dzikicu, igracima, Vucicu i navijacima. Samo sportska prica."

Nista novo, sve sto je do sada i izgovoreno milion puta od strane uprave.

O planovima i ciljevima za narednu sezonu ni rec. Voleo bih da vidim neki ozbiljan intervju sa njim, a ne ove price za "svoje novine".

E da, cisto u jednoj recenici da istaknem da se licno zahvaljujem premijeru. Posto je jedna, to se ne racuna.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Kakvo slihtanje u intervjuu...zahvaljivanje opet na snazi,sad je poceo i Covica da brani sto ga vredjamo...napolje iz kluba svi sarlatani :banghead
I dobro je sto je Dule otisao,da ne deli vazduh sa ovim ulizicama sto slave 2.mesto
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
puno slovnih mesta, a malo misli...

Nista sto vec x-puta ove sezone nije rekao... imam utisak da je neko uzeo iz svih njegovih dosadasnjih intervjua I "isekao" delove I sklepao ih.

Jedino sto je "provuceno", ili sam ja tako shvatila, da smo ipak neku vrstu reprograma za porez dobili... hvala premijeru:respect
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jbg Pekovicu niko te nije skapirao da se zajebajes..mozda je to i dobro
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top