Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Zf2ncz

..bez mracenja, centar nam kuca na vrata, crnac, dominantan :), samo da mu Ivco da ispisnicu I moze poceti trenirati sa ekipom, vec je placen :) mali problem je sto voli popit' voli zagalamit' :wink:
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Repriza Reprize

Nikad se ne umorim‚ istu priču vrtim
mjesecima evo već‚ tako ću do smrti
stalno isto ponavljam‚ a bana mi nema
možda neki moderator poene mi sprema

Ali ipak nastaviću sve opet po starom
vrtiću ja jedno isto k'o ploča sa kvarom
da li sam već rekao‚ ponavljaću stalno
jedna ista priča‚ to je meni idealno


Svrha ovog teksta nije omalovažavanje
niti vrijeđanje bilo koga‚
već isključivo humor i zabava.

Sadržaj teksta predstavlja umjetnički izraz autora.

 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
..bez mracenja, centar nam kuca na vrata, crnac, dominantan :), samo da mu Ivco da ispisnicu I moze poceti trenirati sa ekipom, vec je placen :) mali problem je sto voli popit' voli zagalamit' :wink:

Ako ti nije problem da malo smanjis ove cigansko-seljacke fore,na koje obicno svrsava prosecan gledalac Bajicevih serija.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Nadprosecnom grobaru smeta to sto pisem,
Ne razume poentu al' mrzi me da brisem,
Ovo malo sarkazma je posalica mala,
Nacin je da iskazem -premijeru hvala..
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Pa vidi i NIS i MTS su nam zajednicki sponzori. Jel mislis da smo u istom polozaju.

U ostatku sveta mislim da ista firma nigde nije sponzor bajvecih konkurenata... toga ima samo u autoritarnim rezimima kao sto je nas

Samo da te malo ispravim prijateljice Jasmina.

Seltik i Glazgov u Skotskoj uvek imaju istog sponzora(glavnog) i uvek je ista cifra u pitanju.E sad jebes rivalstvo kad nemozes da se svadzas oko procenta sponzorstva.

Long live the queen.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Pa sad nek neko objasni da ima razlike u upravama FK i KK Partizan.
Potpuna jednakost.
Obe služe kao ikebane u izrežiranoj prestavi.
Obe vode Alaksandar i Andrej Vučić sa ciganskim DB plaćenicima sa juga.

A treneri i igrači se kao bore.
Kažem kao jer prvo mesto je rezervisano.

Razlika je samo što Vučići u FK moraju da stave veća govna koja ćute i puše ali moraju i da kradu pare i daju Vučićima jer u fudbalu ima para barem od UEFA.
U KK je dovoljno da postave ove što ćute i puše jer pare mogu dobiti samo od Vučića.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Tačno i jasno kao dan na žalost.Umrli smo kao klub danas. Zavidim svakom ko nije bio u hali da gleda ono poniženje.Policije nigde,šamaraju se ljudi stariji,srednjih godina.....deca od 7 godina plaču ,dal od sreće što su izbegli stampedo ili od tuge zato što gledaju kako im neki balvani šamaraju tatu.....ovo je kraj.
UPRAVA NAPOLJE
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Duboko sam razočaran dešavanjima pre današnje utakmice. Mogu, donekle, i da razumem da su nosili smrdljive majice, ali "MINUT ĆUTANJA".

Uprava KK Partizan je danas izgubila moju podršku i poverenje! Ovo je bila kap koja je prelila čašu žuči!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Tačno i jasno kao dan na žalost.Umrli smo kao klub danas. Zavidim svakom ko nije bio u hali da gleda ono poniženje.Policije nigde,šamaraju se ljudi stariji,srednjih godina.....deca od 7 godina plaču ,dal od sreće što su izbegli stampedo ili od tuge zato što gledaju kako im neki balvani šamaraju tatu.....ovo je kraj.
UPRAVA NAPOLJE


Uprava napolje!!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne volim patetisanje, ali klub ako nije danas crko ko rahmetli cigan, onda je bar na aparatima.
Verovatno najveca sramota koja nas je zadesila, a to je samo kap u svemu sto su uradili.
Minut cutanja traziti, pa ne znam kako vise da nas osramote sem da umesto petokrake stave koks i utoku na grb.
Direktno pokazujes da si povezan za okorelim ciganskim kriminalcima...
Tolko su usrali ova dva trenutno sranja od kluba da me jedva zacka sta se dogadja na terenu, a to je i najgore, ravna linija je gora i od mrznje i besa.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Napokon da vam iz dupeta uđe u glavu ,razlika između fkp i kkp uprave skoro ne postoji ,to se znalo oduvek ali se ovde zbog nekih viših ciljeva gurala neka druga priča ..

Partizan je umro onog dana kada je sns ušao u njega ,sada smo veći cigani od samih cigana. Minut ćutanja za kriminalca ,narko dilera i db-ovca ? Jbt krv kakva napredna država..
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Kakav odvratan osjecaj...

Todoricu picko! Pekovicu picko!

Dzile, hvala i vidimo se, ne treba ti ovo...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Ajde Sensei zatvori i ovu temu, da se ne delimo. Grobar Maxi sa jedne, svi ostali sa druge strane.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pazite sta pisete, bez vredjanja i psovki. Kritika je dozvoljena.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ajde da ja vas pitam ko bi od vas smeo da se suprotstavi njima i da kaze necu? Lako je palamuditi iza tastature. Mislite da je i fudbalerima i kosarkasima bilo drago da nose majice doticnog? Ljudi ne zele probleme i to je sve, pisaju trenutno niz vetar i to je to...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ja sam drage volje zvizdao ovom olosu od coveka na minut cutanja, tokom svoje setnje prema izlazu jer je nedopustivo, nenormalno odavati pocast najobicnijem kriminalcu.

Evo, banujte me jer vredjam kriminalca
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
A sve sto se desavalo direktno se odrazilo na teren.. pa nisu ni ti momci od celika, izdrzi Dzile..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top