Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Postoje hiljade razloga zašto je primitivno,varvarski,protivzakonito i kurvinsko-cigansi jurišati na ljude koji žvizde na nešto što je razvratno i ne samo da urušava već razjeda kao gangrana ono što je Partizan.

A postoji samo jedan razlog smatrati to REALNIM stanjem :puke
Bravo momci na borbi.

Naravno, ali ako si spreman da stanes posle iza toga do kraja, a ne da zapalis pa da ovde jebes majke
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.944
Reaction score
26.929
Nijedna akcija protiv cigana, ali zato redovno biju Partizanovce, pravi "grobari" nema sta. Drago mi je zbog Dzileta i momaka, vidi se da i oni igraju pod utiskom desavanja na tribinama. Voditi decu na tekme Partizana postaje jako opasno, napadaju te "navijaci bez obelezja" i kvazigrobari. Svi vi koji podrzavate ovakav jug i one koji ga personifikuju trenutno, da se gonite u tri picke materine, ciganske marionete!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Dobro je, nemoj pisati ovakve stvari.
 
Последња измена од уредника:

Cascarino

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
39
Reaction score
4
Ma nije taj Max cigan nego produkt jf foruma gde se pisalo ovako pa ponavljali papagaji do danas...
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
Porodismo pobedu nekako. Previse glupih i nepotrebnih faulova pravimo,ali jedino sto se pamti je pobeda i skor 5-0.
Desavanja na tribini sramotna.Ne zameram igracima sto su obukli majice, sigurno da ni njima nije svejedno i da su u strahu,tako da ih sa te strane potpuno razumem.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Dobro da li ste vi normalni?
Velika sramota za uprave FK-a i KK-a za minut cutanja.
Maxi, lepo sam pre neki dan i onom napisao na FK temi, ovo nije JUG, ovo nije forum navijaca sa Juga. Kraj price.
Mislim da je sramota bilo kome zvizdati na minut cutanja, bez obzira sta je i ko je. Vi svi znate moj stav u vezi Juga, cigana na Jugu i slicno ali mislim da je bezveze zvizdati. Jos gore je ono zaletanje na ljude.
Sa druge strane pisati da vam je svejedno da li ce Partizan da izgubi ili nece je teska sizofrenija. Tema ce biti zatvorena dok se ne ispune uslovi za nekom normalnom raspravom, a ne da se ovde nekom jebe mater. Takodje poeni ce biti podeljeni.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kolega, otvorio sam temu, a vi članovi, slobodno paljba... zaslužili su i te kako!
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Svaka čast svim normalnim i savesnim ljudima koji su zviždali tokom minuta ćutanja mrtvom ciganskom psu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kolega, nisu jedini. I meni je danas bilo potpuno nebitno šta se dešava na utakmici. Gledao sam je bez trunke žara... pobedili, izgubili, nešto treće...

Slažem se da ne treba psovati, ali ovo danas je nešto sasvim vanredno i neviđeno.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Za mene je osoba koja kaze da mu je svejedno da li ce Partizan da pobedi ili da izgubi ekvivalentna doticnom zbog koga se digla frka.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Imaš pravo na svoje mišljenje, ovaj put ga ne delim s tobom.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Za mene je osoba koja kaze da mu je svejedno da li ce Partizan da pobedi ili da izgubi ekvivalentna doticnom zbog koga se digla frka.

Meni prvom je posle uvodne sramote bilo apsolutno svejedno sta se desava na terenu. Posle pisanja u usta svakom normalnom, savesnom coveku, sto od strane kluba, sto drzave, rezultat mi je bio u zadnjem planu.

Zbog cega me izjednacavas sa najobicnijem olosem od kriminalca?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
E vidis ovako, mene zabole da li je on kriminalac, mnogo je veca sramota sto je uprava dozvolila minut cutanja jednom ciganu.

Hoce li i sledecu utakmicu da vam bude svejedno? Gde je ta granica kada postaje svejedno da li Partizan dobija ili gubi? Da li to znaci da vise ne navijate za Partizan?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Daj Sensei, pa nismo mi (Partizanovci) smrdljivi cigani-ovce da nam je svejedno da li se na utakmici peva mrtvom kriminalcu Dunjicu i da kao ovce teramo dalje, jer su nam tako rekle vodje. Pa valjda se po tome razlikujemo od ovih iz rupe. I rodjeno dete ako te prca u mozak, ne slusa, druzi se sa olosem, postane ti svejedno sta radi i cime se bavi, a kamo li rezultat utakmice koja je u 16. planu posle svih ovih sranja.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ovo je vrhunac debakla države u kojoj živimo.
Minut cutanja i pomen najvećem šljamu ovog društva jasno oslikava koliko je sve otislo u kurac.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Daj Sensei, pa nismo mi (Partizanovci) smrdljivi cigani-ovce da nam je svejedno da li se na utakmici peva mrtvom kriminalcu Dunjicu i da kao ovce teramo dalje, jer su nam tako rekle vodje. Pa valjda se po tome razlikujemo od ovih iz rupe. I rodjeno dete ako te prca u mozak, ne slusa, druzi se sa olosem, postane ti svejedno sta radi i cime se bavi, a kamo li rezultat utakmice koja je u 16. planu posle svih ovih sranja.

Meni je skandalozno. I taj minut cutanja i ravnodusnost da li ce Partizan da pobedi.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Prva utakmica od kad sam ziva i pamtim da mi nece biti zao da KK izgubi...

Ja cas ovako, cas onako... na pocetku ogorcen i posramljen zbog ovakve bruke, bio sam siguran da gubimo, jer se videlo da je sve utacalo na igrace... Ali Dzile je izgurao ovo, i njemu je mnogo znacilo, videli smo na kraju... ulrao sam i ja od radosti, ne mogu da se ne radujem pobedi, jer kada bi izgibili to bi bilo bas zbog njih....
ali ova gorcina i ovakva bruka ne treba da ostane bez odgovornosti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top