Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.178
Reaction score
2.435
Tako je. Posle utakmice ce izdati saopstenje u kom ce toboz napasti sudiju i cigane za kradju i to je to. Malo buke, malo talasanja i idemo dalje. Do titule. Ciganske. Mamu vam jebem u picku, svima koji ucestvujete u ovome.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.535
Локација
Македонија
Gmizavci iz uprave pod hitno da sostave novo soopstenje i da podrze sudiju ko je ljudski pogresio svakome moze da se desi :banghead :puke
Pa ovo i gazdini marsovci iz Marsa videli da je izaslo napolje samo ciganska gnida u zutom nije.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Sve najgore ovom narodu i pokolenjima sve dok vecinski navija za mrtvu zvezdu. Da Bog da se otcepila i Vojvodina i Sandzak i Sumadija i svi zivi i da Bog da nas Turci jebali narednih 5.000 godina.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Ironija je sto ovu Smrdiju samo Zvezdan moze da spasi-hebo ga kum....
Postoji li bre u ovoj zrmlji ono sto je General govorio,gradjanska neposlusnost?
Bez obzira na posledice licne prirode,pridjes polijes benzinom i upalis govno,recimo Maja Vujovica?Ne moze drugacije......
Da,gospodi iz odeljenja za visoko tehnoloski kriminal zelim da se naglodju ove moje grobarske kurcine.....
Seme vam se udbasko krcunovcko zatrlo!!!!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Jel sam ja blesav, ili je ovaj njihov crnac skinuo loptu rukom, pre nego je Djurdjevic sutirao??
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.940
Reaction score
3.068
Ma koji kurac se nerviramo,navuko terza ova naša govna iz uprave samo tako,ko mlade pavijane.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sve govori to sto su nama u 11 poluretardirani Alen i Kosović!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.940
Reaction score
3.068
Ma mogao di da imaš i 5 gatuza i 5 ronaldinja to ti je što ti je
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.526
Reaction score
4.841
Локација
Na vještičinoj sisi
Ima Boga pa kao da je miš. Svaka cast momcima, ovo je trebalo izdržati.
:napred Partizan
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Sva 4-i pomocna nas iskasapila,posebno ovaj u drugom samo mahao zastavom,a faul ne dize nikada. I ja serem ne znam ni sta da napisem koliko mi se od besa tresu ruke,ovi njihovi smesni do zla Boga,opet drugo kola maksimum u Evropi. Kod nas Kosovic dosta tanak,Mihajlovic neprimetan.

I da ovaj 4,5,6 ili koji vec sudija naguzio se i gleda tako da je morao da vidi da je izasla,govna mrtva koliko su odvratni i raspad ekipa
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.433
Reaction score
4.555
Konacno cigani imaju tim koji pomera granice...:puke
Sve im zivo jebem po spisku:banghead
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
I pored sveg otvorenog navlacenja, trebali smo ovde tri-cetiri gola da damo, a ne jedan. Crkucu od muke! Ne zbog rezultata, vec sta se radi, bez trunke srama.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.178
Reaction score
2.435
Kako smo igrali i kako smo pokradeni, rezultatom moram biti zadovoljan. Cak mu dodje vrlo slicno da li smo dobili ili ovako, gledano iz ugla razlike na kraju, jer se bodovi dele na pola, pa -2 ili -3 nema veci znacaj. Mi moramo da dobijamo sve do kraja, ukljucujuci i sledeci derbi, ali svakako ne ovako pickastom igrom u vrlo velikom delu utakmice.
Potpuno je druga prica sto ja ne verujem da ce nam biti dozvoljeno da budemo prvi, niti sam ubedjen da je nasoj upravi uopste stalo do toga.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Mržnja i želja da ih sve pojede rak je apsolutno jedina emocija koja mi se javi kada vidim ovu rajkovu jamu i ovu bolesnu kreaturu omiljenu u srpskom narodu koja se zove "crvena zvezda".

Fujjjjjjjjjjjjjj. :banghead:banghead:banghead


Momcima i Marku svaka čast!!!!! :respect
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
597
Reaction score
221
Локација
Dire
Kad ZNAŠ da će te pokradu za jedan gol igraš da im daš dva...

Nisam zadovoljan. Zašto bi bio? I niko ne treba da bude...

Ali dobro...nije lako ekipi kad izlaziš sa hednikepom -1 ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top