Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Cestitke svim nasim navijacima,igracima,strucnom stabu i najvise Marku za osvojenu duplu krunu.Bas sam sad razgovrao sa ocem i bratom,ovo mi je nadraza sezona posle one kad smo pobedili Zelju 4-0.Zgazili smo ih kao boraniju,jedino mi je zao sto im nismo dali 5 komada.Nisu se poklopile kockice,na njihovu veliku srecu.PS Kakve su pizde cigani,pokazali su.Bosko se nije pojavio na pres konferenciji.Cigani SMRDE i to je to.NUSKNVP.
PS Da nisu nasi igraci u napadu bili toliko sebicni,mi bi danas dali 5 komada.Mnogo mi je zao sto se to nije desilo.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Čestitke na stopostotnom učinku u najgrotesknijoj sezoni ikada u domaćem fudbalu.

Čestitke igračima, stručnom štabu, navijačima i forumašima. Hvala na ovolikoj radosti i preintezivnom zadovoljstvu.

Ne smem da zaboravim da poželim najkancerogenije želje kompletnoj ciganiji, našoj malicioznoj upravi i medijima u državi.

:pfc::D::pfc: !!! HVALA NA 6. DUPLOJ KRUNI !!! :D: :pfc::D:
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
"Izdominirali smo svih 90 mimuta od prvog do 90. I nemoguće je poentirati kada protiv sebe imate presednika FSS Slavišu Kokezu."

"Izdominirali smo", Hahaha vrištim! :D P.S. Opet allmighty Kokeza :D
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Saopštenje FK No 2. prenosimo u celosti: Partizan namerno pobedio u finalnoj utakmici

Bravo crno beli ... dupla kruna dupla sreca
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.065
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Samo jedno ime znam Slavisa Kokeza :D
Ovo ce valjda znaciti da Bole ostaje i za sledecu sezonu, tako da Grobarijo srecna i 28.:pfc:
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
U svoj ovoj radosti i nasem slavlju,ne smemo zaboraviti nase najvece konkurente,nase komsije...Treba im cestitati srebrnu medalju u Kupu i onaj malecni pehar,borili su se koliko su mogli,ipak je 0-1 fantastican rezultat za njih.Pa i u prvenstvu su osvojili 2 mesto,ipak su vicesampioni.Namestanjem-da,ali ajde,svako gresi...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Bravo bre!
Treca pobeda u 4 derbija a i tu 4.su nam oteli.
Umobolnici neka seru koliko hoce, u 4 utakmice nisi bili ni blizu da nas dobiju!
Nikolic svesno igrao ovako jer je shvatio koliko je ekipa ispraznjena i psihicki i fizicki!

Mozda sam ja lud jer je mszic navlacio za cigane, ali ja sam ubedjen da je bilo koji sudija veceras bio umesto njega glavni, svirao bi 100% penal kad je Munir startovao a 90% bi ono u 94.minutu uvukao u 16m i dunuo penal.
Jedino mazic ima muda da ne dune to... sto ne znaci da nije kraduckao svih 90 min.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
"Mi smo pojeli Partizan, oni su se branili kao nizerazredni klub koji dodje i postavi autobus. Postave bunker, eto to je Partizan...":buhaha:buhaha:buhaha
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.065
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
"Čestitam igračima Partizana na borbenoj igri i treneru Partizana koji je shvatio da je Zvezda bolji tim. Shvatio je da je Zvezda bolji tim i igrao je na kontre i bunker.

Ajde u picku materinu umrijet cu od smijeha :buhaha :buhaha
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Aaaaaaaa
Nase crno belo cigance spasilo 2 gola, ko macka hahaha, jos ljubio grb hahaha, jos jedan za prastanje ruzne proslosti...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.065
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Poruka je jasna

18765882_1136424836503067_5687436974268354769_n.jpg
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.534
Uzivam u njihovoj patnji...patite skotovi, patite...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.743
Reaction score
6.244
To stanje koje trenutno oni pokazuju na konferenciji za stampu u medicini nije izmisljeno:buhaha:pop

I ja bih pohvalio mazica... Nije nas krao mnogo a one smesne ciganske pokusaje penala jedino je on mogao da ne svira.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
"Mi smo pojeli Partizan, oni su se branili kao nizerazredni klub koji dodje i postavi autobus. Postave bunker, eto to je Partizan...":buhaha:buhaha:buhaha
Verovatno je mislio na posed lopte jer to se jedino racuna, a ne sanse i golovi :pop

Od nasih 6 suteva u okvir 5 je bila zicer pozicija, a od njihovih 9 suteva u okvir samo je onaj sut Bilmezijasa namucio Stevanovica ostalo je bila laganica...
A od nasih 7 suteva izvan okvira secam se najmanje tri:
Prvi pokusaj Leonarda kad je zavrteo tri picke ciganske i lopta otisla tik preko gola
Drugi put sutirao nakon dodavanja Djurdjevica opet blizu gola,
Treci kad je glavom promasio ono sto ni Grubjesic ne bi promasio
Njihovih 7 suteva izvan okvira je usrecilo nekog redara ispred stadiona....

fHvQ9Pk.png
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Kakvi su umobolnici boško i terzić, nek zove neko dežurnog lekara:banghead
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Sjajno, fantasticno iliti PARTIZAN! Meni je ovo draze nego da smo govna odrali nekom nenormalnom razlikom; bagra se ponadala da ce se na sampionu vaditi za krah? Svi nasi manje vise sjajni pa cak i nas Nojer mada sam se krstio i ljevom i desnom kod svakog centarsuta, jbg moram da kazem kako je :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top