Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Secam se reci Todorica koje je preneo jedan forumas ovde.

"Spasio sam Partizan, sad mogu u penziju."

E hvala ti Toso sto si nas ovako spasio, ode spasitelj iz KKP a ti jos nisi u penziji.

Sta bi tek bilo da nista nisi radio, ah da pa i nisi, zar ne ?

Izigrali su nas kao majmune.

Ovo je Je-Ne-A napisao, a istog su ovde mnogi doživljavali kao nekog velikog borca za Partizan. Isto je pisao i za upravu FK Partizan...

Euforija. Prejake reči. Stranci. Ulaganja. A, da. I jebanje keve ciganima. To je bio vokabular dotičnog.

Samo da se ne zaboravi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nismo se makeli sa one tacke gdje smo bili prije dvije godine. Cak sta vise, protracili smo te dvije godine dragocjenog vremena.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Ovo je Je-Ne-A napisao, a istog su ovde mnogi doživljavali kao nekog velikog borca za Partizan. Isto je pisao i za upravu FK Partizan...

Euforija. Prejake reči. Stranci. Ulaganja. A, da. I jebanje keve ciganima. To je bio vokabular dotičnog.

Samo da se ne zaboravi.

To je bio Crni Bombarder ,oon je kljuvni covek pranja Todorica od krivice na ovom forumu.
On je pisao emotivne delove biografije o Duletu koji je odlepio i Tosi i Sasi koji ne mogu da ga urazume !

Je-Ne-A je bio zaduzen za fudbalski deo sekcije !
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Da, da... Kad se sjetim ,,kamioni,avioni...iz cska,reala i NBA nam dolazi STRASNA petorka'' :buhaha
I ovo ce se lane zvati...


:napred Partizan
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Klupu nam sigurno preuzima dvojac Canak - Kecman iz jednog prostog razloga
novoj upravi bice unapred potreban alibi
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ovo je Je-Ne-A napisao, a istog su ovde mnogi doživljavali kao nekog velikog borca za Partizan. Isto je pisao i za upravu FK Partizan...

Euforija. Prejake reči. Stranci. Ulaganja. A, da. I jebanje keve ciganima. To je bio vokabular dotičnog.

Samo da se ne zaboravi.

Ja se sa setom secam svi njegovih postova o INSTiTUCIJI KKP.
Godinama je sve sto je napisao bilo tacno. Pogotovu o zlostavljanju cigana koje je na kraju svake godine bilo zagarantovano. Dok je on pisao te postove mi smo pisali po svima.

Posle kad je nastao onaj opsti sizofreni sukob unutar kluba Dule, tosa ,psd i ostali tad je pocelo i ovde da se pise svasta. Ja ne verujem da je ovde neko lose mislio KKP a ponajmanje JeNea ili Crni bombarder. Verujem da su i oni razocarani onim smradom pekovicem koji da je hteo i mimo DVa je mogao da napravi respektabilni ekipu. Umesto sto je pusio psihu konstantno ko zna zarad kakvih kombinacija.

Mene vise interesuje gde su ostali vesnici tog puca protiv ludog duska tipa dirigentica, kecman ili AR ( mada je u poslednje vreme promenio misljenje ali bese kasno).
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Kecman ako bude trener, treba nas ugasit
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Kako smo dosli do toga da covek koji nam je svojom igrom resavao desetine utakmica kad zagusti, legenda navijacima I saigracima, covek koji nas je odveo na f4 svojom simultankom u Telavivu I na kraju covek koji je u Zagrebu dao poseban znacaj delicu sekunde....do toga da je gori od uppra? A I moram da te pitam , da li mozes da objasnis sta je uppr? Cisto da uporedim sta je gore uppr ili Kecman?
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Sam uppr nije sporan i ja tu ne bih imao nista protiv.

UPPR - unapred pripremljen plan reorganizacije.

Skupiš sve poverioce, daš im plan kad ćeš im sve platiti i na koliko rata ,a drzava ti veći deo oprosti.

Cigani su morali da postanu FMP ,jer nisu svi hteli da prihvate taj plan ,pa da bi izbegli BAT ,čović ,vesić i djilas su napravili plan da FMP bude zvezda sve dok se dugovi ne saniraju. To naravno u košarci može,a u fudbalu je to zabranjeno ,jer bi te UEFA ODMAH IZBACILA IZ SVIH TAKMIČENJA.

Znači , ne treba mi da se plašimo uppr-a ,dokle god smo KK Partizan sa istom adresom i PIB-om.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ispljuvali ste Peru Božića, Tošu, Pekovića, Džikića, Kecmana... za košarkaše da i ne pričam. Pljujete po članovima koji su više uradili za taj KKP nego vi za dva života što ćete uraditi.

Sramota!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
@natam navam
On je i dalje igracka svetinja, covek koji je ispisao posebnu stranu u istoriju KKP.
Ali tu je i ona druga strana, ljudska, koja nije bas lepa.

Da bi bio kompletna legenda kluba, moras da posedujes obe stvari!

edit:

Gazda gresis, mozda su kritikovani i dosta njih se protive njihovom nacinu rada, ali da su vredjani i pljuvani, nisu.
 
Последња измена:

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Tako je Igore, sve tacno. Jebo uppr, to je sjajna stvar o kojoj ljudi nemaju pojma. Dok kkcz bio u uppru panteri su igrali kosarku, to je podvala, a uppr je dobra stvar za pravna lica u problemu, koja svojim poslovanjem I restrukturiranjem obaveza mogu da se povade iz govana na odredjeni period. Da su nasi invalidi iz kluba usli u uppr, za pocetak bi dug verovatno bio prepolovljen, a ostatak odlozen na rate od 5_10 god.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ispljuvali ste Peru Božića, Tošu, Pekovića, Džikića, Kecmana... za košarkaše da i ne pričam. Pljujete po članovima koji su više uradili za taj KKP nego vi za dva života što ćete uraditi.

Sramota!

Gazda uz ogromno poštovanje, ovo nije tačno.
Ako Pera Božić nije bio za trenera u tom trenutku to nije pljuvanje. Stvarno čovek nije za trenera, bar u ovom trenutku kao i Ivan Tomić.

Dali po tebi Toša ne zaslužuje pljuvanje? Čovek koji slaže kada zine? Njega neću ni da komentarišem.

Peković on je doveden kao spasilac a otišao je tako jer je posle pet meseci ne dolaženja u klub došao da da ostavku. Dovoljno koliko mu je klub bio u srcu i mislima

Džikić ako je pljuvanje kada čovek kaže da je zadrt kao mazga, kada vidi da je doveo dva invalida Robinsona i Gordona, i neće da ih opusti nego ih drži ne znam zašta jer poene nisu davali. Mislim da nije pljuvanje.

Od svih njih pljuvan je samo Toša koji je to zaslužio.

Uz svo poštovanje prema tebi ovde nisi u pravu
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Uppr je metafora za ono sto je uradio fmp.
Kecman je tuzio klub za sitne pare kad smo bili u velikoj buli i nagradjen je mjestom pomocnika trenera, jer je bio dobar sa Pekovicem. Zato sto je tuzio klub i jos da se nagradi, nije u redu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top