Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gazda uz ogromno poštovanje, ovo nije tačno.
Ako Pera Božić nije bio za trenera u tom trenutku to nije pljuvanje. Stvarno čovek nije za trenera, bar u ovom trenutku kao i Ivan Tomić.

Dali po tebi Toša ne zaslužuje pljuvanje? Čovek koji slaže kada zine? Njega neću ni da komentarišem.

Peković on je doveden kao spasilac a otišao je tako jer je posle pet meseci ne dolaženja u klub došao da da ostavku. Dovoljno koliko mu je klub bio u srcu i mislima

Džikić ako je pljuvanje kada čovek kaže da je zadrt kao mazga, kada vidi da je doveo dva invalida Robinsona i Gordona, i neće da ih opusti nego ih drži ne znam zašta jer poene nisu davali. Mislim da nije pljuvanje.

Od svih njih pljuvan je samo Toša koji je to zaslužio.

Uz svo poštovanje prema tebi ovde nisi u pravu

Vrati malo film i pročitaj kolika gomila pljuvačine je bačena po Peri, Kecmanu, sada po Džileti, Toši, Pekoviću. Za Jovanovića da i ne pričam. Pljuje se nego šta!

Problem je što Grobari veoma brzo zaborave sve dobro, a pamte samo ono loše! Osim kad je Dule u pitanju. Tu pamte samo dobro, a loše "slučajno" zaborave, a bilo ga je i te kako. Mada, bilo je mnogo više dobroga, i ja ću se i ovde uvek setiti svega dobroga što nam je Vujošević doneo, a ono loše, jebiga ko radi taj i greši. Ni Dule nije bezgrešan, a svejedno je, sasvim opravdano, legenda KKP.

Pera Božić - Nije on sam došao nego su ga drugi postavili. I pored toga, on je digao ekipu, bili smo nadomak top 4 i onda se desila ta čudna utakmica gde je sve krenulo nizbrdo, a on nije uspeo da podigne ekipu. Ja njega uopšte ne krivim, nego mu se klanjam za sve što je uradio u Partizanu. Nije uspeo kao trener, ali to ne umanjuje sve radosti koje nam je doneo i nikad ga neću pljuvati. Mnogi jesu!

Toša - čovek je u Partizanu ceo svoj život. Mnogo toga lepog nam je doneo (bio je tu za sve trofeje), a vi se uhvatili za poslednje dve godine, koje niko živi ne bi mogao da odradi bez bar jednog blama, ponajviše zato što je "kancelar" tu najviše doprineo. Ni ja nisam zadovoljan pojedinim stvarima kad je Toša u pitanju, ali dobro pamtim sve one druge godine, a pogotovo znam koji psihopata vodi "naprednu smrdiju".

Peković je preuzeo Partizan kad niko drugi nije hteo, bar ne zvanično, a to što se priča da je bila i druga struja, pa evo joj sada prilike da se pokaže i dokaže. Nadam se da će doći i preporoditi KKP. Nije Pekmen moj omiljeni košarkaš Partizana, ali kapa dole za to što je ušao u klub i, ma šta vi mislili, stabilizovao ga do neke mere. Za nešto više nije bio sposoban, a u ovoj nakaradnoj državi, malo je onih koji znaju da plivaju u tim govnima. Pekoviću hvala za sve što si uradio. Nije uradio mnogo, nego koliko je mogao i koliko je bilo dozvoljeno.

Džikić - većina navijača je svršavala ko mali kučići kad je Džile došao. Euforija je bila još veća kad je podigao tim pa smo počeli da se nadamo da je nemoguće u stvari moguće. Odjednom opšta pljuvačina i po njemu, jer Bože moj, nismo uzeli titulu.

Slobodno nastavite da pljujete te ljude (ne mislim ovde direktno na tebe), jer jebena demokratija vam to daje za pravo, ali bih vas posavetovao da pre nego što pljunete po nekome, prvo stanete ispred ogledala, pogledate sebe i upitate se "šta ste vi uradili za Partizan, i da li vam to što ste uradili daje za pravo da pljujete te ljude".

Hvala na razumevanju!
 
Последња измена:

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Gazda, da razdvojimo prvo ono sto se mora razdvojiti.

Prvo, niko ovde jednu jedinu rec nece reci protiv Bozica i Kecmana, u vezi sa njihovom igrackom karijerom. Oni jesu legende Partizana. Ali, ono sto su posle toga uradili, pogotovo ovaj drugi, je sramotno i nedostojno nekog ko jeste legenda kluba. Kecman je tuzio klub koji ga je stvorio. Ne u bukvalnom smislu, ali on je jedino u Partizanu pokazivao vrhunske partije. Klub mu je sredio da ode u PAO i obezbedi se za ceo zivot. A onda je on odlucio da tuzi taj isti klub, da dug ne bi zastario?! Fuj.

O Bozicu sam malopre napisao sta mislim. To sto kazes da nije sam dosao, nego da ga je neko postavio je tacno, ali, pobogu, pa da li neko treba da ga pistoljem otera posle onakvih rezultata?! Gde je odgovornost i osecaj sramote?

Sto se Todorica tice, niko njemu ne gleda prvenstveno poslednje dve godine, mada ima tu stosta da se "gleda". Ne, mi vidimo noz u necijim ledjima, sa njegovim otiscima na nozu. To je glavni problem.

Pekovic NIJE dosao u klub sa dobrom namerom. Ne mogu to da dokazem, ali stojim iza toga. Tacno je znao sta radi. Da li je dug smanjen ili nije i za koliko, to ce tek izaci na videlo.
Dzile je dobar trener, voli Partizan, ali je malo toga pokazao za vreme svog mandata. Ono cime sam ja razocaran je apsolutno odsustvo duha. Sve vreme je provejavala neka malodusnost i nipodastavanje igraca u njegovim izjavama, a vodjenje tima je bivalo sve gore. Na stranu to sto ja blago receno ne volim kosarku koju on preferira. Otisao je kako je otisao, sigurno ne onako kako bi trebalo.

Ako pokusam da zanemarim katastrofalnu situaciju u kojoj se klub nalazi, po meni, Partizanu ocajnicki treba trener motivator, a ne mrtvo puvalo. Neko ko ce na licnom primeru pokazivati zelju da Partizan pobedi. Da se Partizan suprotstavi. Neko kod koga ce igrac ici da kaki po potrebi, a komesar lige trljati ruke zbog kesa od tehnickih gresaka. Ne treba nam trener koji nece reagovati na kradje, koji nece reagovati na velike oscilacije u igri i u rezultatu. Od svih koji se ovih dana spominju, po meni je to Gagi Nikolic, ali vidim da je Muta taj koji ce naslediti Dzikica i koji ce mi dodatno ubijati volju da gledam nase utakmice.

Ja mislim da ovo nije pljuvanje, ves samo moje vidjenje i vidjenje mnogih drugih situacije u klubu, koja je takva da zahteva korenite i hitne promene.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.510
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Gazda mislim da Dule i ovi ostali ne mogu u isti kos, ni po jednom parametru.
Sto se tice kritikovanja ono sto su pojedini uradili, tu prije svega mislim na Dzikica i Kecmana, nekad mislim da su kritike bile i blage. Pere mi je zao, jer je pristao da bude zrtveno jagnje, ali sam pao, sam se ubio. Za Pekovica i Todorica govore njihova djela, a kakva su vidimo sada kad su se pitali za sve u klubu, klub je bukvalno postao razvalina, gdje bjeze svi koji mogu. I kad su ljudi ogorceni i kritikuju, ti pitas sta smo mi uradili za Partizan. Sto se mene tice nisam uradio nista, jer mislim da je dovoljno to sto navijam za Partizan, a kritikujem ga zato sto zelim da bude bolji.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Kecman, Bozic, Pekovic, todoric...Svi oni zajedno su na ovom forumu pljuvani 10 puta manje od Duska Vujosevica.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Dokle vise sa Duletom, samo Dule, Dule, Dule, Dule... zar stvarno mislite da ako dodje Dule, da ce imati od cega da placa igrace? Da ce nam krenuti na bolje? Da cemo se iskoprcati iz blata u kom se davimo?
Kosarka nije profitabilan sport, NEMA SPONZORA jer svaki sponzor koji bi bez odobrenja vlasti ulagao potreban novac, vrlo brzo bi osetio moc drzave i finansijskih inspekcija. O tome su vec pricali ljudi 1000x.
Pekovic je ovakav, Pekovic je onakav...
Covek je dosao, kupio nam je neko vreme da prezivimo, imali smo u njegovom mandatu i predsednicke izbore na kojima smo trebali smeniti vlast, nismo to ucinili i sad su nam krivi svi.
Daj budite realni, bar na trenutak, zavisimo od drzave, a drzava sigurno nece dozvoliti da ss Dule vrati, tako da postedite sebe mastanja jer od njegovog povratka nema nista. Moze nam doci samo losiji trener od Dzikica, eventualno neki mladi koji ce trenirati za dzabe jer od drzave cemo dobiti crkavicu da prezivimo i to je to.
Imali ste gospodo izbore u vreme Pekovicevog mandata, da je psiho smenjen, mozda bi i bilo boljitka, ovako, nije Pekovic lud da se zamera, a budite sigurni da na njegovo mesto nece doci neko ko ce to uraditi.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nemas sta da se izvinjavas, to je tacno. I nije ni naplatio te pare, samo je na taj zadrzao pravo da moze da ih naplati na sudu ako bude potrebe...

M da, neverovatno mi je da neko veruje u ovo. Zanimljivo je da je s obzirom na to da je to sve uradio tako drugarski kkp bio tada zatečen posle oprostajne a da je DV bio besan, i da od tada lesinari po klubu jer nije sposoban da nesto sam stvori u životu, i oko svakog trenera kruži ko hijena. Pogledati pod Tripković kako se moze živeti bez lesinarenja
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Sta forumasi misle o Kimiju Bogojevicu ( za malđe sa njim smo dosli na f4 98 god) samo ne znam da li je slobodan i voljan
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Kimetu Bogojevicu? Koliko znam, on je pre koju godinu bio direktor Sloge, ne znam da li je i danas.
A, iskren da budem, kako smo mi sa njim uspeli tada da odemo na F4, nemam pojma.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Kime Bogojević koliko znam, poslednji posao mu je bio predsednik kraljevačke Sloge, a ne trener, tako da...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ispljuvali ste Peru Božića, Tošu, Pekovića, Džikića, Kecmana... za košarkaše da i ne pričam. Pljujete po članovima koji su više uradili za taj KKP nego vi za dva života što ćete uraditi.

Sramota!

Dao je i Vučić neku siću "državnih" para a nije morao, ali svakako je dao više od mene! Daj da mu stegnem ruku, čestitam i zahvalim se! Veći je Partizanovac od mene...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.578
Локација
Tamo gde si ti!
Dao je i Vučić neku siću "državnih" para a nije morao, ali svakako je dao više od mene! Daj da mu stegnem ruku, čestitam i zahvalim se! Veći je Partizanovac od mene...

Ajde sad svi lepo da provociramo i pljujemo jedni druge.

Manite se više sarakzama i omaložavanja. Iščitajte to što ste napisali, pre nego što stisnete enter. Spustite loptu, pišite kulutrno, slobodno kritikujte, ali bez peckanja.

Razapeli ste ovde CRNOGBOMBARDERA, čoveka koji je uradio nešto za naš KK što TVRDIM niko nikad nije uradio, a niti će se roditi toliki zaljubljenik i pozitivni ludak da će to njegovo delo ponoviti.

Ako nastavite istim tempom, tema će biti zatvorena!!!
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Posto vidim da se brda ljudi nadovezalo na moj post i pominjalo i jenea i crnog bombardera. Nije nijedan od njih dvojice napisao ono sto sam citirao, ali nije ni bitno ko je napisao. Bitno je da smo svi na gomili izradjeni kao budale.

I oni su ljudi tad bili puni optimizma kao sto smo svi bili, a ustvari smo samo ispali naivne budalcine koje dolaze u Pionir vec 2 godine a klub ne moze da se sastavi sa sobom.

Ja da kupujem sezonske, a da Silobad bira predsednika? 20 legendi KKP sedi na veceri i bleje zezaju se, a niko nogom da kroci u Pionir. Pa naravno da nece, ni ja se ne bih cimao a da platu prima lik koji kad ode na zrebanje grupa za EL tek kad vidi one iz Cibone zna da je na pravom mestu.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Nama trebaju ljudi koji su u parama, od demagoga bez coravog dinara koji prica sta masi godi i ono sto svi znamo nema nista.Uspeh ce biti sacuvati klub da ne prođemo kao komsinica
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top