Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
Sjecam ga se kad smo igrali protiv Rada, koliko je provocirao i kakvo je to cigansko ponasanje bilo, majko mila. ozegovicu mrs.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Za Ozegovica smo dali 300.000 EUR?Pa dali smo mi normalni?Ajde 30.000 OK,ali(ako je tacna)ova cifra je nenormalna.Prodajemo 2 napadaca koji su nam doneli titulu,a kupujemo...Ozegovica.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.367
Reaction score
1.995
Локација
Gde god ti da igras...
Prodas stopera za 5 miliona - dovedes zamene za 300k i slobodnog igraca iz turske 3 lige.

Prodas krilo za 4 miliona - dovedes zamenu iz Rijeke koji nije za par godina odigrao pola sata za svoj tim i usere te slobodni bivsi igrac koji nam je ucinio OGROMNU uslugu.

Prodas prvog spica za 2.5M??? (jako sumnjiva cifra) - dovedes zamenu iz raspalog Cukarickog za sicu i to jos cigan!!!

Stojke i Tosic su svojom dobrom voljom dosli u FKP, sta si ti Ivice izbunario sem njih??? Skart i prosek eto to, lopov bre sve do jednog. Samo govnjivu motku pa udri!!!

PS: Tek na kraju se setih Sume, bojim se da cemo ga brzo i zaboraviti kako je poceo da igra i ponasa se...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ne razumem. Dok je spominjan Tošić bilo je: Ne verujemo dok ga ne vidimo sa šalom...

Pa zašto je sada ovo drugačije? Napisale novine, jaka stvar. I na tarabi piše p.... pa je Muja odrao onu stvar.

Zato što niko ni ne želi da pomisli da pička ciganska dođe u svetinju.
Rekoh ja da je Škuletić zlatan!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.411
Reaction score
38.015
Dok ne potpiše i ne obmota šal oko vrata, ne verujem pa da mi sada i Iliev lično dođe i saopšti da je sve završeno. Za jednog Bambija Tošića još uvek nisam 100% siguran da ne sanjam, tek za ovo cigansko govno neću poverovati. :D
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
E ako je Skuletic smetao nekome kontam da smo presretni cigansturom... Hajde na stranu sto je ciganstura, nego je i livadar koji u Kini nije uspeo da da gola...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Imam osjećaj da su ovu vijest pustili namjerno, pa kad dovedu Škuletića svi će odahnuti i zaboraviti na sve bombe i bombice.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.411
Reaction score
38.015
Dajte onda bar i Šćepakadabru u nekom paketu, kad je bal... :wink:
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Ciganstura klasicna, nemoguce da je on jedino dostupno resenje u ovom momentu. Gurajte malog Jovanovica , ima vise u nogama i glavi od ovog metola.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
Ja vjerujem da je ovo lazna bomba, da udjemo u bedak, a onda da ce stvarno doci igrac, a ne ovo smrdljivo cigansko pasce da se siri po Hramu i jos da ga placamo. Ma kad bi dao 100 golova, a ne moze ni 5 po sezoni, mrs odavda.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Nadam se da nece sada zasrati prelazni rok sa Ozegovicem!? Da li je moguce da je neko procenio da bi dovodjenje njega bio pravi potez u ovom trenutku? Pa bolje Tavamba da igra napadaca a iza njega Suma polu spica nego ovog da dovedu. Nek dovedu Zdjelara bolje, snaci cemo se u napadu sa ovim sto imamo. Bas sam se nadao da ce taj napadac biti slag na tortu, Ozegovic bi bio slag, ali onaj iz muda na ovu tortu
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Lepo nam je išlo prevaspitavamje cigana, ali Ožegović...PU!
Odvratna ciganštura, nepopravljiva njuška, neka ga kod duhovnog brata u Čukaričkom.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
VzT6Cdx.jpg


slika kada je provocirao Grobare

pWXFiLP.jpg
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Snovi

"Možda sam u početku sve zamišljao malo drugačije, ali mnogo snova mi se već ostvarilo. Da zaigram za reprezentaciju Srbije na tri Evropska prvenstva. Bez obzira što je reč o mlađim kategorijama. Da zaigram na Marakani pred Delijama. Naredni san je da osvojim titulu sa Zvezdom i da se radujem ispod severa. To su sve realni snovi, onaj teži je da zaigram u Premijer ligi. Šta nije štimalo u Zvezdi? Mnogo toga, ali bi Vam moja verzija priče zauzela ogroman prostor na sajtu. Čudna politika kluba. Svi su bili preči od Zvezdine dece. Forsirali su igrače iz Gane i Ugande, umesto da nama daju šansu. Da sam tada zaigrao u prvom timu, sada bih bio kapiten jer ja nikada ne bih ni odlazio iz Crvene zvezde".

http://mondo.rs/a1024884/Kolumne/Nesa-Petrovic/Ognjen-Ozegovic-Tarot-intervju-za-MONDO.html

Rame uz rame sa onim ciganom sto je u KK doveden kao pojacanje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top