Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Илић-Капитен

  1. Илић-Капитен

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Povredio pičku.
  2. Илић-Капитен

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo se nadam da ćemo prebiti govna večeras, bar jedna arkada da pukne jebem im sve špansko cigansko da im jebem!
  3. Илић-Капитен

    FK Partizan 2023/24

    Neko napisa još 13 utakmica do kraja... Biće realnih 13-0 i doviđenja prijatno. Ova ekipa svakome u ovom blatu od lige može da spakuje minimum 2 komada. Nema razloga da ne verujemo u 13-0 i titulu! Jači smo i od sudija i od VARa, i od Oskara!
  4. Илић-Капитен

    FK Partizan 2023/24

    Ostali smo neporaženi i pored suđenja za Oskara! Duljaj i momci su HEROJI!
  5. Илић-Капитен

    FK Partizan 2023/24

    JEBO VAS OSKAR U DUPE JEBO VAS OSKAR! SPAJIĆU PIČKETINO PLAČI!
  6. Илић-Капитен

    FK Partizan 2023/24

    Svako ko može posle ovoga da kritikuje igru nek porazmisli o sopstvenom stanju svesti
  7. Илић-Капитен

    FK Partizan 2023/24

    S obzirom na okolnosti OVO JE POBEDA! PUŠI GA OSKARE!
  8. Илић-Капитен

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam mislio da nećemo ući u plej in, već da je za mene gotova sezona u emotivnom smislu, da ne očekujem više da ovaj tim proigra, klikne... Ne i da ne pobeđuje. Da završimo ovo na nekom pristojnom mestu i to je to, not great not terrible, ipak je preveliki high kad si na jednu loptu od F4...
  9. Илић-Капитен

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Što se mene tiče to je to od ove sezone. Jedva čekam da vidim Zeljkove zamisli za sledeću... Ova ekipa ne može bolje od ovoga, promašili smo sa PJ-om i Kaminskim, Ponitka ni blizu onome što je trebalo da isporuči, i to bi bilo to za ovu sezonu... Valjda dobijamo neku vrstu licence uskoro, da ne...
  10. Илић-Капитен

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliko mi treba da budemo bolji od Evroligaša da bi dobili? 15 razlike? 80% ekipa u EL je tu negde, egal, e tu odlučuju sudije i odnose prevagu, za šta su dali mirotočivom govnetu 2 bacanja trebalo ih je ubiti tu na licu mesta.
  11. Илић-Капитен

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I šta kad dobijemo licencu? Isto ovo svake nedelje? Sudije da nas jebu mi da se kezimo i da ćutimo jer smo dobili licencu pa ne bi bilo dobro da se zameramo? :puke:
  12. Илић-Капитен

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne treba nam licenca ovog govneta od takmičenja. Mršupičkumaterinu više, jebe mi se za EL makar je nikad više ne igrali. Veze ovo sa sportom nema.
  13. Илић-Капитен

    FK Partizan 2023/24

    Znači treba da igramo utakmicu koju znamo da sigurno gubimo?! Jer ne navijamo za rezultat?
  14. Илић-Капитен

    FK Partizan 2023/24

    Onda smo sami krivi što uopšte igramo. Bukvalno smo saučesnici time što uopšte učestvujemo ako je tako kao što kažete. U tom slučaju i zaslužujemo 3:0 iz tri nepostojeća penala.
  15. Илић-Капитен

    FK Partizan 2023/24

    Reci mi da se sprdaš?!
Top