Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Đavolak

  1. Đavolak

    KK Partizan - transferi

    Čisto sumnjam u ovo, kao i za Mirotića. Eventualno ako odu i Dante i Zek, ali opet, nisam baš siguran. Nisu jeftini, u zrelim igračkim godinama su... Željko je jednom prilikom izjavio da bi želeo da mu ekipa bude mlađa. Svakako su vrhunski igrači, ali su i dosta skupi. Ako Dante i Zek ostanu...
  2. Đavolak

    KK Partizan - transferi

    Ne slažem se sa tobom. Verovatno svi ovde volimo Lesora, ali mislim da možemo da nađemo bolje rešenje na toj poziciji, u igračkom smislu. Sa druge strane, bio je jedan od bitnijih igrača što se tiče atmosfere u svlačionici (moje mišljenje). Svakako nije nenadoknadiv gubitak njegov odlazak jer će...
  3. Đavolak

    FK Partizan 2022/23.

    Copy "KK Partizan 2017"➡️ Paste "FK Partizan 2022"
  4. Đavolak

    KK Partizan - transferi

    Negde sam pročitao da nam Milutinov nije bio opcija zbog veoma jakog ugovora u CSKA. I svakako molim druga Tulju da, za nas malo ograničene, uprosti ove zagonetke
  5. Đavolak

    Partizan, pa deset mesta prazno, pa svi ostali

    Partizan, pa deset mesta prazno, pa svi ostali
Top