Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од БоКиЛе ПФК

  1. БоКиЛе ПФК

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    mutavi govedo brzo ces ti u zatvo! sve ti JEBEM! I tebi i citavom upravnom odboru. UPRAVA NAPOLJE!!!
  2. БоКиЛе ПФК

    JSL 2012/13

    Nisam ja mislio na nikog od Vas koji ne idete na Jug, post je bio za one koji idu na Jug i samim tim daju podrsku istima. napisan je za ovakve glave kao sto je Stoka sa Juga, kojima se Jug digao.
  3. БоКиЛе ПФК

    JSL 2012/13

    Mene ti i takvi uopste ne zanimaju, ja se samo pitam sto je sa nasim ljudima, pravim i iskrenim Partizanovcima koji idu tamo i time ih podzavaju? Nikakve navijacke price ne potezem, samo pitam niste za mutavog a podrzavate i bukvalno dajete platu ljudima koji ne vole Partizan i koji ga ruse...
  4. БоКиЛе ПФК

    JSL 2012/13

    Tragedija je i to sto ljudi i dalje idu na Jug, podzavaju cigane i navijace ostalih klubova, podrzavaju mutavog, i podrzavaju rusenje Partizana!
  5. БоКиЛе ПФК

    Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Они су се потукли међу собом, колко сма ја могао да видим, и због тога је настао хаос? У свету постоји једно царство ? Наравно да постоји, боље би било без њих! Мрзим их највишеее. ХВАЛА БОГУ ШТО САМ ГРОБАР !!!
  6. БоКиЛе ПФК

    Evroliga 2012/13

    Grobarski jel ima neko link ?
  7. БоКиЛе ПФК

    Sale Stanojević

    Sale, ti si car. Grobari su uz tebe ! Otresi !
  8. БоКиЛе ПФК

    ПАОК

    http://www.youtube.com/watch?v=sKcIJmKK7PI&feature=player_embedded&fb_source=message koji je tekst ove pjesme na 5:50 evo 2 dana je slusam nmg da prestanem ubija ritam :D oov je pretpostavljam nesto za aris, ako grijesim ispravi me cika drumo :D
  9. БоКиЛе ПФК

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mene zanima odg na pitanje Zasto ? Ja necu Duleta nikad da pljujem, niti sam ga pljuvao posle Pariza niti sad, jer to govori o meni kakav sam covjek, dizali smo ga u nebesa svi a sad da ga pljujemo :confused. Mi NISMO cigani, makar se ja ne smatram takvim, i mogu da tvrdim vecina forumasa sto se...
  10. БоКиЛе ПФК

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    u jbt kakve sve teorije zavjere, vracanje starih dugova nista vise, to sto je zabrljao sa fajnal forom nema veze sa ovim, ali mu se taj veliki minus ne mice nikako... Svatam vracanje starih dugova al Dule jel trebalo ovako daleko da ide da bi zvao redakcije... e jbg mnoge ces ljude da razocaras...
  11. БоКиЛе ПФК

    Kup Radivoja Koraća 2012

    Ovo se i ocekivalo, dosta ima kupljenih karata, znacke su trebovale prije 15estak dana 1500din(valjda komplet i 300 koreografija :roll: :pop) i bas ih je dosta proslo, Zabranjeni su isto dosta karata smuvali tako da se ne brinem mnogo ni u finalu bice ciga malo vise ali ne mnogo... Nzm gdje da...
  12. БоКиЛе ПФК

    Hokejaški klub Partizan

    Pa nisi baksuz za sebe samo za Partizan, da si nastavio da gledas izgubili bi, vidis da im nije islo dok ti gledas :D Svaka cast momcima dobro su odgirali, kolko sam mogao da ih gledam. Jos dvije mogu to oni !!!
  13. БоКиЛе ПФК

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    navijao je za cergu prije dolaska... mada nebitno je totalno, igrao je ok i to je samo eror iz djetinstva :D
  14. БоКиЛе ПФК

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ima on podrsku "velicanstvene petorke"...
  15. БоКиЛе ПФК

    ПАОК

    Ovako je kako ti kazes, moja greska, okupirao sam se na ovo ko se razigrava...
Top