Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Давид

  1. Давид

    FK Partizan 2016/17

    Dugo se nisam oglašavao... Daleko pamtim, ali ovo mi je jedna od najdražih titula. Čestitke svima koji su imali udela u ovoj priči.
  2. Давид

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Пустили су паралелно зато што је остало мало времена до прве текме, да би напунили дворану.
  3. Давид

    FK Partizan - sezona 2013/14

    А да се мало уозбиљимо ?!!!
  4. Давид

    JSL 2012/13

    Прво полувреме за заборав, друго смо одиграли врло пристојно. Победи се не гледа у зубе, али могло је убедљивије уз мало среће. Након свих дешавања ја задовољан, титула је у џепу. Сад' морам да мењам потпис, да измислим седму страну коцке. Сунце ти јебем, Ђура Мутави ушао у антологију као...
  5. Давид

    FK Partizan 2012/13

    Није проблем у акцији! Ми смо, на овом форуму, први започели акцију против мутавог. Нико и ништа му не може док је Дачић на власти, или док је југ разједињен. Још мало стрпљења, није далеко дан који сви жељно исчекујемо. Молим да се овај пост не злоупотреби да се не крене у причу о политици!!!
  6. Давид

    Izbor za najboljeg košarkaša Partizana sezona 2012/13

    U prvom kolu Evrolige bodove su osvojili: 1. Vladimir Lučić 5 bodova (91 glas) 2. Leo Westermann 3 boda (21) 3. Dragan Milosavljević 2 boda (3) Tabela 1. Vladimir Lučić 10 2. Torey Thomas 8 bodova 3. Dejan Musli 7 4. Leo Westermann 6 5. Bogdan Bogdanović 3 5. Dragan Milosavljević 3 6. Danilo...
  7. Давид

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Lazme u Panatinaikosu, Varda u Iranu
  8. Давид

    ABA-liga 2012/13

    Питао сам Дулета синоћ, каже да ће Лучић на терен за 7 дана.
  9. Давид

    ABA-liga 2012/13

    За прву утакмицу у сезони - сасвим солидно издање. Убеђен сам да ће ова екипа још много напредовати. Рано је за било какву анализу и процену играча. Вечерас Мусли покидао, био је најбољи код нас. Задране је срао шут 3/4. Навијање очајно до Дулетовог искључења, а онда... На КЗШ-у сам задранима...
  10. Давид

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Те '58 године Мађарска репрезентација није била оно што је била 4 године раније, али није била ни мало наиван тим. Годину-две пре тога за њихову репрезентацију су престали да играју Ференц Пушкаш, Шандор Кочиш..., али су ту били изузетни играчи као што су Ференц Шипош, Ђула Грошич, Шандор...
  11. Давид

    FK ĐurGarden 2011/12

    Колико пута треба рећи да није дозвољено коментарисати утакмицу која је у току!!!
  12. Давид

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Јесте Радаковић, видео сам тек када сам увеличао слику. Није клемпав, оптичка варка. :D
  13. Давид

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Ха, ха, јел овај лево Живаљевић, а овај у средини Пауновић? Мало се види Бора Ђорђевић испред тројке, а овог клемпавог у позадини не могу да препознам.
  14. Давид

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Има логиге то за јесењег првака. Могуће да те две слике нису са истог меча, на горњој слици се не виде заставе као на доњој, а што се дресова тиче, та комбинација (бели дрес, црни шорц, црне штуцне) нам је била дуго резервна варијанта, чини ми се да се тих година чешће користила него црно-бели дрес.
  15. Давид

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Ма јебеш годину-две са ове временске дистанце. :D Јебемлига, можда и није Илија Пантелић, мени личи да јесте. Ако си се зезнуо за годину-две, онда сам можда погопдио. Можда је у питању 68/69 када смо их напунили са 5:0. Мени логичније да носе играче на раменима због 5:0 него због 1:0. :roll:
Top