Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ЖИВОРАД

  1. ЖИВОРАД

    FK Partizan 2023/24

    Знате онај осећај кад вам циган каже да га је срамота? Како не знате??????? Шалим се не знам га ни ја... Још један градски дерби Београда. Оно што је симбол Москве кад играју ЦСКА и спартак, Рима кад играју Лацио и рома, Милана, Лондона, Манчестера, Мадрида... Градски дерби некима значи све...
  2. ЖИВОРАД

    FK Partizan 2023/24

    После (не)проспаване ноћи, морам изнесем неко своје виђење целог јучерашњег дана. После 13 година сам одлучио да се вратим на Југ. Иако у последњих годину, годину и по размишљам о томе. Јер видим колико је ова трибина напредовала, колико је све чиста Партизанштина. Еуфорија око утакмице траје...
  3. ЖИВОРАД

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Партизан је победом над ривалом из Железника по седми пут постао првак регионалне аба лиге и тиме се поново осамосталио на врху листе по броју тријумфа. Сезона о којој може да се прича неколико дана, сезона са толико успона и падова, турбуленција, успеха и неуспеха не може да се опише у једном...
  4. ЖИВОРАД

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Сва дешавања у ККП-у у претходних неколико година су ме навела да изнесем своје, пре свега навијачко и поптуно пристрасно мишљење, тим пре јер сам у прилици да из првих редова, поред самог терена, будем сведок емоција Жељка Обрадовића и играча. Када је Партизан, апсолутно неоправдано, остао без...
  5. ЖИВОРАД

    Gordan Petrić | Konferencija za štampu ( Pitanja za šefa)

    Koje su po njemu najkritičnije pozicije u timu i na kojim pozicijama mora da se dovedu ozbiljna pojačanja.
  6. ЖИВОРАД

    FK Partizan 2021/22.

    Шта рећи после (не)проспаване ноћи? Горак укус у устима, жал за промашајем Терзића... Поново се поставља питање, шта ће бити са клубом и да ли ће остати камен на камену кад прође окупација и ово зло? Играчима (већини) немам шта да замерим, играју колико знају, неки играју и изнад својих...
  7. ЖИВОРАД

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=361637372639465&id=100063796146731
  8. ЖИВОРАД

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Бум, трас, Алекса.
  9. ЖИВОРАД

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Srešćemo se ti i ja... 'kolega'. :D
  10. ЖИВОРАД

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    А Муту и Канаваро?
  11. ЖИВОРАД

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sad mi drugar javio Pangos i Hezonja sleteli.
  12. ЖИВОРАД

    FK Partizan 2021/22.

    И ти, и ти, и ти, и ти!!! Сви у рупу!
  13. ЖИВОРАД

    Rukometni klub Partizan

    Дошло је време да делима покажемо нашу љубав према Партизану, и да помогнемо овим момцима који ни у најтежим тренуцима нису одступили од идела праве Партизанштине и Гробарства! Момци који су нам дали оно што се највише тражи, крв, сузе и зној! Подржимо РКП и покажимо нашу заједничку снагу!
  14. ЖИВОРАД

    FK Partizan 2020/21.

    Jel da? A kad lopta jednostavno neće u gol?
Top