Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Жорж

  1. Жорж

    Uprava i marketing

    Овај Ђура флертује са танком линијом која раздваја тоталног краља и тоталну будалетину.Их, да ми је његов мозак на пар дана. Чини ми се да њега савршено боли патка шта се о њему пише и какво мишљење у јавности влада о њему, као и шта о њему мисле навијачи Партизана. Пс. Да је украо, украо је...
  2. Жорж

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Твој је још и добар, мој је у Ђекићу. :buhaha
  3. Жорж

    Uprava i marketing

    За варијанту да буде Душан Ковачевић искрено нисам чуо, али сам на неколико места чуо да се помињу ћорави и весић...У сваком случају то уопште није добро за Партизан и сигуран сам да прича око Партизановог стадиона и прича о циганском велелепном пројекту нису тек тако покренуте већ да ту постоји...
  4. Жорж

    Uprava i marketing

    Професоре не знам да ли се зезаш или си озбиљан али ја имам утисак да је управо ово позадина ових прича око хапшења мутавог. А ако је истина и оно што се прича по чаршији, да је ћораво говно најозбиљнији кандитат за градоначелника, онда одосмо у пизду материну.
  5. Жорж

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Јебем ти државу у пичку смрдљиву, и Партизан и Звезду и све у три курца.Дај да палимо то кумови, ово је тотална смејурија, шта ми гледамо јеботе.И још би сви били задовољни да смо победили вечерас.Јебо нас кер у дупе све колективно, и гробаре и цигане и све живо у овој усраној земљи.На шта смо...
  6. Жорж

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ја имам неки предосећај да ћемо данас комотно да победимо, упркос свему што нам не иде у прилог (измореност због ЕЛ утакмице од пре два дана, труцкање у распалом аутобусу , МЗТ квалитетна и још уз то домаћинска екипа), а у складу са тим да смо ми једноставно далеко квалитетнија екипа од њих...
  7. Жорж

    Liga Evrope 2013/14

    Ја бих омладинску школу комотно преселио у Африку. Пун ми је више к.... наше деце, коју очигледно боли патка за клуб.Свака нова генерација је све пичкастија од претходне и не видим да ће се то у скорије време променити.Све набеђени мајстори, манекенчићи и потез играчи (Шћеповић, Јојић), пичкасти...
  8. Жорж

    Superliga 2013

    И поврх свега што су мандови доживели још их и Тегелтија јебе професорски.У једном тренутку пита Милосављевића како је то чувати Ракочевића па пита и Богдана јер је и он имао исти задатак тј. "на истом су се мењали" :buhaha 0:28:06 - 0:28:16...
  9. Жорж

    FK Partizan 2012/13

    1. Стварно мислиш да би тај новац (150 милиона или колика год се цифра спомиње) био потрошен на играчки кадар/ скаутинг, маркетинг, инфаструктуру и остале факторе који би нас сврстали међу респектибилне клубове у региону? По мени реалнија варијанта је да би годишњи извештај после продаје...
  10. Жорж

    ABA-liga 2012/13

    Ћорави цигански испрдак је изузетно намазан, а има и максималну подршку из врха државе, али мислим да ће као и претходних сезона због њиховог циганисања (најблаже могуће речено), и нашим клинцима да се дигне пиша, коју ће цигански смрадови, уместо трофеја, на крају по ко зна који пут држати у...
  11. Жорж

    ABA-liga 2012/13

    Свака ти се дала на коментару. И теби и још неким ветеранима са форума (Двоглави, Стојанче, Сенсеи) Ђовак на курац, Ћоки на колац, и сав остали цигански шљам. После онога од прекјуче убеђен сам да узимамо Ф4, само да се игра ван овог циганског говнета од државе.
  12. Жорж

    ABA-liga 2012/13

    Sinoć sam stekao utisak da čim je centarska linija koliko-toliko proradila stvari su krenule na bolje.Kada bi to postalo konstanta, uz povećan doprinos bekovske linije, gde definitivno najviše škripi (izuzev Dragana zverine), i bar malo konstantnijom igrom Bertansa (sa po kojom više ubačenom...
  13. Жорж

    ABA-liga 2012/13

    Konacno se završila i ova serija gostovanja, nažalost uz jedan kiks (Solnok). Neću reći uz dva kiksa jer poraz na gostovanju u Zadru i ne smatram kiksom. Pauza nam definitivno dolazi u najboljem trenutku, tj. u trenutku kada je ekipi najpotrebniji mali odmor i pre svega dobra psihička priprema...
  14. Жорж

    ABA-liga 2012/13

    Pre svega srdačan pozdrav svima. Evidentno je da se naš KK trenutno nalazi u najtežem periodu u poslednjih nekoliko godina.Finansijska situacija je loša, na šta smo i navikli, ali ove godine situacija je posebno teška. Tim je kao i prethodnih godina potpuno renoviran ali sa razlikom što ove...
Top