Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Зека Булевар

  1. Зека Булевар

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Onda ja pogrešnog Tulju poznajem, druge boje a još lošijeg sportiste :D Dobrodošao, bio manje kao Tulja!
  2. Зека Булевар

    borča, jel voliš kad te bacim sa terasice?

    borča, jel voliš kad te bacim sa terasice?
  3. Зека Булевар

    alo seljačino borčanska usta te jebem :D

    alo seljačino borčanska usta te jebem :D
  4. Зека Булевар

    Zimska Radio Mileva 2017

    Šta gađamo, pa nije Viktorija CSKA ili Dnjepar :D Šalu na stranu, nama i treba par sezona bez titula i navijača, da onaj inat proradi pa da bude opet 2-4 kad niko ne očekuje i ludnica i ajmo sve ispočetka jer ovde stvari ne idu drugačije.
  5. Зека Булевар

    Uprava i marketing

    Znam ja jednog koji bi tu legao kao kec u jedanaest. Počinje na Z...:D Čisto da vam se javim, Tulji sam još dužan...2014 and counting, jači od režima!
  6. Зека Булевар

    "lomljenje kostiju", "gornji Srem" i "Srpsko Vojvodstvo"...pozivanje na neko nasilje nije...

    "lomljenje kostiju", "gornji Srem" i "Srpsko Vojvodstvo"...pozivanje na neko nasilje nije rešenje ako si na to mislio. Gornji Srem je šta taèno ? a Srpsko Vojvodstvo kako ga ti nazivaš u ustavu se naziva Autonomna Pokrajina Vojvodina.
  7. Зека Булевар

    Separatizam in da haus :D

    Separatizam in da haus :D
  8. Зека Булевар

    Vandal Boys, gde je fejsbuk ???

    Vandal Boys, gde je fejsbuk ???
  9. Зека Булевар

    onda dobro nam dosao u republiku :D

    onda dobro nam dosao u republiku :D
  10. Зека Булевар

    Desi kurvoooo beogradska, nabijem vas turke sve odreda :D

    Desi kurvoooo beogradska, nabijem vas turke sve odreda :D
  11. Зека Булевар

    КУП ЈЕ НАШ!

    Зар нисмо 1992. играли двомеч са циганима у финалу ? Један на ЈНА други у рупи ?
  12. Зека Булевар

    ПАОК

    Победили 1-0 голом Муслимовића. Први смо на табели са 10 бодова, други је оли са 7, Аек има 5 а Арис 3 бода. Следеће коло исто против цигана али у Атини.
  13. Зека Булевар

    Evroliga 2009/10

    НАЈЛУЂИ ВИКЕНД У НАШОЈ ИСТОРИЈИ, АЈМООООО!!!! ВЕЧЕРАС ЈЕ НАШЕ ВЕЧЕ, ВЕЧЕРАС СЕ ГАВРОС ПЕЧЕ!
  14. Зека Булевар

    Evroliga 2009/10

    Прпа цигани `а :lol:
  15. Зека Булевар

    Evroliga 2009/10

    Биће њима Дизниленд после проласка каравана :lol:
Top