Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Кајафа

  1. Кајафа

    VК Partizan, PK Partizan

    Све је наше!
  2. Кајафа

    Jelen Superliga 2010/11

    Који су то кретени, невероватно. Одавно ја говорим да новинарство у Србији не постоји... Само да се захвалим Воји на стављању тог снимка на сајт. Мислим да нема Гробара коме осмех са лица није силазио тих неколико минута. Па чак и "душебрижницима" који мисле да то није требало да се објави...
  3. Кајафа

    Jelen Superliga 2010/11

    Mondo Какав безобразлук "професионалаца" са Монда! Каква еуфорија је била код цигана када су испали из Купа? Него, какав ли "спин" спремају Весић и компанија? Ја типујем на славље у нашој свлачионици, тражиће казне за тренера и играче због "антиромских" песама? Можда затраже и одузимање...
  4. Кајафа

    Jelen Superliga 2010/11

    "Ми причамо на терену..." - Александар Станојевић, Април 2011
  5. Кајафа

    Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    Прва петорка: 1.Милош Вујанић 2.Петар Божић 3.Душан Кецман 4.Дејан Милојевић 5.Ненад Крстић Друга петорка: 1.Лестер Бо Мекејлеб 2.Мића Берић 3.Јан Весели 4.Новица Величковић 5.Александар Марић 11. и 12. играч: Веселин Петровић, Предраг Дробњак
  6. Кајафа

    NLB-liga 2010/11

    Куртис лоше на почетку, имао два јако глупа изгубљена напада у низу али се касније поправио. Џаваи стандардно лош. Фино попуњена хала.
  7. Кајафа

    FK Partizan 2010/11

    http://www.youtube.com/watch?v=xMb9l_9KL0M
  8. Кајафа

    Evroliga 2010/11

    Било је јако мучно јуче, што због немоћи нашег тима а што због гомиле залуталих гледалаца. И мени су неки наши играчи ишли на "ону ствар" али су ми они звиждуци "незадовољних гледалаца" скроз несхватљиви! Стварамо нешто годинама да би се ови "незадовољни гледаоци" посрали по томе. Јебем ти...
  9. Кајафа

    Ima jedan tim... Najboljih 11 - FK PARTIZAN 2001-2010

    Краљ, Крстајић, Мирковић, Савељић, Вест, Илић, Мореира, Нађ, Чакар, Јоветић, Клео.
  10. Кајафа

    BORBA ZA PRAVDU!!!

    Подршка од стране родољубивих организација.
  11. Кајафа

    Evroliga 2010/11

    А ти што су инсистирали на навијању у тих првих 5 минута су по обичају преседели и прећутали осталих 35 минута. Не знам да ли је било 13000 или 18000 гледалаца али знам да смо на "југу" били набијени као сардине. Слободних столица је било у "голубарницима" на страни где су кошеви. Дали су нам...
  12. Кајафа

    Evroliga 2010/11

    http://sportservis.name/wsw/index.php?p=78∋=18227
  13. Кајафа

    KK Partizan 2010/11

    Баш ми је жао због овога што се десило Милошу. Прво због њега јер стварно није имао среће у каријери са повредама а одличан је играч. А онда наравно и због нас јер бисмо били много јачи са њим у тиму. Надам се успешном опоравку.
  14. Кајафа

    Evroliga 2010/11

    Нисам се препознао већ сам ти добронамерно скренуо пажњу да не треба тако да вређаш друге учеснике форума. Можеш лепо да изнесеш своје мишљење и аргументе без распиривања ватре и бахатог односа према другима. Видиш како је Загор лепо и конструктивно написао шта мисли иако се не слаже са другима...
  15. Кајафа

    KK Partizan 2010/11

    Добродошао Милоше! Одличан играч који ће пуно значити нашем тиму.
Top