Недавни садржај од Мали џин

1. Мали џин

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Iskucam post od pola strane i onda skontam šta ima da objašnjavam nekom ko zameni teze. Osnova problema je u tome što za funkcionisanje kluba i rezultate uprava nema nikakve odgovornosti. Njihov posao je da budu tu i da ne urade ništa dokle god je politička situacija takva kakva jeste. Pa oni...
  2. Мали џин

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Jel vi znate da je Diara dosao za 30k iz Zrinjskog, eto vidite da mogu da se nađu pojačanja jeftino :D Danas igrače prodaju i kupuju menadžeri i samo u talu sa njima možemo dovesti pojačanje. Do prošle zime je bila situacija da sa nama ni jedan nije hteo da sarađuje jer smo poznati po tome da...
  3. Мали џин

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ja bih samo dodao da mi kao pojedinci nećemo prestati da pratimo KK jer je to jedini klub koji imamo i volimo. Igrači i struka će uvek imati podršku sa naše strane kao i do sada i ići ćemo na utakmice kao i do sada i nećemo se štedeti isto kao i do sada. Neki doduše redovno, neki povremeno...
  4. Мали џин

FK Partizan 2019/20

Cigani kad vide Kalabu na ulici, prelaze na drugu stranu i sklanjaju se da ih ne vidi. Proći će mnogo vremena dok se ponovo ne pojavi takav među nama. Jure rezultat, kreću na loptu ali kad se brat zaleti odmah ubacuju u rikverc. Da se igralo još 120 minuta ne bi nam dali gol.
  5. Мали џин

FK Partizan 2019/20

6. Мали џин

FK Partizan 2019/20

Neopisivo je koliko smo dno dotakli, neka kaže neko ko je bio na stadionu danas da li ima jedna pozitivna stvar danas. Tačno kad pomisliš da nema gore tu je FK Partizan da te uveri da ima. Ova igra na terenu i generalno sva atmosfeta oko kluba ne da nije dostojna imena FK Partizan nego nije...
  7. Мали џин

KK Partizan 2019/2020

Ja sam gledao utakmicu u kaficu gde sam jedini ja bio Grobar a sve oko mene cigani, vratila me atmosfera u detinjstvo :D Kako su se razbežali majku im jebem pacovsku kad sam se proderao na kraju, ispraznili kafić u sekundi
  8. Мали џин

KK Partizan 2019/2020

9. Мали џин

KK Partizan 2019/2020

Jer nije vise zvezda sad je fmp... Ili jeste :confused-smiley-013:
  10. Мали џин

Partizan i mediji

Kontam da bi mi i te verske zajednice podelili u frakcije, bez mnogo muke.
  11. Мали џин

Partizan i mediji

Pantića su izbacili iz jehovinih svedoka, onda možeš da zamisliš kakav je to master sektaš.
  12. Мали џин

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Pa kako je tamo onda igrao kad je kod nas najčešće bio jedan od najgorih na terenu.
  13. Мали џин

Rajković je cigan, skandalozno je bilo uopšte dati mu da trenira sa nama i da zagađuje okolinu. I onda u prelaznom roku traži cifru koju ne može da dobije u Italiji, marš bre u tri lepe. U ovoj sagi Rajković krivim upravu jedino zbog toga što su ga pustili u našu svlačionicu.
  14. Мали џин

Nema potrebe da se stvara nikakav pritisak zbog ovog lika koji je na probi, ako stručni štab proceni da je dobro rešenje za bekap špica neka ga potpišu. Sadik je zacementiran kao prvi napadač, za ovog neće platiti obeštećenje, daće mu neku minimalni platu koju mu isto tako neće isplatiti nego će...
  15. Мали џин

Fali ti neki bajkovit početak, tipa bilo jednom nekada davno, ili što da ne biće jednog lepog dana u nekom drugačijem Partizanu...