Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од НулаТринаест

  1. НулаТринаест

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ionako svi znamo da će za koju godinu pitanje u kvizovima da bude "sa kojom ekipom je Željko Obradović osvojio svoju prvu i svoju desetu titulu klupskog evropskog prvaka u košarci?".
  2. НулаТринаест

    Uprava i marketing

    To su ih Rusi nagradili jer su ultrakop neimari jedini pravi Srbi, dabome.
  3. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma nema potrebe ni na ovo da se ložimo, kad će na kraju da završi u Panatinaikosu, ili tako nešto.
  4. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Panter ne može da igrao kao Hezonja zbog razlike u telima, pre svega.
  5. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tačan rezultat 82-76 za nas, info iz kluba. Proveren, normalno, kao i svaki do sad.
  6. НулаТринаест

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ne mirišem ni ja nešto ovog Kovačevića, ali ovo je ironija, 1 kroz 1.
  7. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Samo glasači sns sekte koriste taj famozni termin drugosrbijanac, i njihovi sateliti, koji su šatro opozicija. Naročito ga koriste uz blago svršavanje dok to izgovaraju i pišu, iako ne znaju ni šta znači, ni da li postoji, i šta je prvosrbijanac, i misle da kad to nekom kažu, da su ga uvredili...
  8. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja bih brku baš voleo da vidim kod nas. Mada je i on na zalasku.
  9. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Čekamo insajderski info I dalje. Do tad sve što kažeš ne uzimam za ozbiljno.
  10. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Koje crne ambicije...
  11. НулаТринаест

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    I dalje ne saznadosmo ništa o tim informacijama iznutra...
  12. НулаТринаест

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Ovo kad smo helikopterom sušili teren? Beše tad CSKA osvojio?
  13. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Au koliko smaraš! Jesi čuo da čovek lepo kaže da su podigli drastično broj pokušaja za tri? Ako više gađaš, više ubacuješ, naročito uz dobar procenat. Od tih ubačenih, koliko ih je prokenjalo, a koliko je bilo otvorenih šuteva? Kad već trtljaš o lošoj odbrani? Dosta puta smo sve pohvatali, nije...
  14. НулаТринаест

    KK Partizan - uprava i marketing

    Priznajem samo panel u Davosu.
  15. НулаТринаест

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Hteo sam da napišem nešto tipa zvao te sedmi osnovne da mu vratiš smisao za humor, ali sam odustao.
Top