Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Паки

  1. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    A na koju kartu mi igramo? Rad sa iskusnim trenerom, inače poznatim neradnikom i obožavaocem alkoholnih pića? Požrtvovanost uprave koja je na godišnjem odmoru? Na autoritet predsednika? Na visoke ambicije koje klub ima u predstojećem periodu? Na platu, koja jeste niska ali je zato i...
  2. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    6. pitanje i možda najbitnije: Zbog čega klub nije reagovao na prebijanje i zastrašivanje svojih navijača u svojoj dvorani.
  3. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Bio je kriminalac koji je dolazio u sukobe sa moćnim kriminalnim grupama oko poslova čija je vrednost više stotina hiljada evra... Poređenje ti je, kao i svi tvoji postovi na ovu temu, potpuni promašaj. Daj da skinemo gaće onda ili da im se pridružimo. Manje je važno što su nošene majice...
  4. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    He he he, mojim igračima mogu da narede šta god hoće, i navijače mog kluba mogu da prebijaju, ali ja neću time da se bavim, ja sam sportska priča i govorim samo o košarci i bacam forice. Samo me još interesuje da li će Tegeltija opet ispasti pičketina kao i posle meča sa Cedevitom kad nije...
  5. Паки

    KK Partizan 2016/17

    Najtrofejnijeg trenera i poslednji stub odbrane Partizana si svrstao u isti koš sa grupom bitangi i kurvi... Verovatno sam ja to loše razumeo...naći ćeš ti već neko objašnjenje.
  6. Паки

    KK Partizan 2016/17

    Hoće li Džile imati muda da prokomentariše ovu sramota sa početka utakmice... baš se pitam...
  7. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nadam se da se ova rasprava privodi kraju, tako da ću i ja dati svoj završni komentar na ovu temu. Nije problem što jedan prosečno talentovani igrač nije došao u Partizan. Čak i nije toliki problem ni način na koji smo poslovali jer niti smo mi to izmislili, niti se ovo prvi put dešava. Šta...
  8. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Obaveza vraćanja, odnosno naknade vrednosti nastaje i kad se nešto primi s obzirom na osnov koji se nije ostvario ili koji je kasnije otpao. Ovo je izvučeno iz zakona. Apsolutno sam siguran da bi morali da vrate pare, a naročito da ne bi mogli da se pozovu na davanje poklona ili pomoći je se...
  9. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    To je povraćaj onih 10 000 u dinarskoj protivrednosti. Zatvorili su slučaj.
  10. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    E tu je greška. Stalno se potenciralo da smo sa Rakićevićem potpisali predugovor, a sada je očigledno da on ne postoji. Predugovor se u formi i bitnim elementima ne sme razlikovati od glavnog ugovora, a njegovo osnovno dejstvo jeste to da obavezuju stranke koji su ga zaključile (potpisale! ) na...
  11. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mi prvenstveno treba da se brinemo što nije zakonski sve na našoj strani, pa tek onda da kukamo na državu. Na osnovu onoga što je klub prezentovao na klupskom sajtu, mi imamo pravo samo na kurac. Eventualno na tih 10 000 ako imamo druge dokaze da ih je igrač primio, jer ono parče hartije nije...
  12. Паки

    Dule Vujošević

    Solidan pokušaj, ali ipak stativa. Hvala Bogu pa ti ljudi nisu klub, niti će to ikada biti. Drugo, čovek je govorio o ćutanju. Zdravorazumskim tumačenjem se može doći do zaključka da je čovek mislio i na neoglašavanje kluba zvaničnim putem, npr saopštenjem na klupskom sajtu. Pokušaću da ti...
  13. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Hvala Gospodinu Aleksandru Vučiću što nam je dozvolio da i dalje imao crno-bele dresove. Zahvaljujem mu se i na tome što i dalje nosimo zvezdu u svom grbu, iako svi znamo da može biti samo jedna Zvezda.
  14. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nisam siguran da li je ovo prava tema za ovaj post, ili je to tema "NISMO ISTI". Zaista nismo isti, zna se i u odnosu na koga. Mi smo, ipak, pismeniji i mnogo rečitiji. Umesto prostačkog odgovora "ZATO" , naši web magovi nam ukazuju mnogo više poštovanja : Pogotovo prvim delom posta koji...
  15. Паки

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    I bolje ako nije... Svakako da nije. Ne verujem da si puno mlađi od mene, ako uopšte i jesi, a meni je barem poznato šta znači ulaziti u konflikte, i da nikada nisam bio diskriminisan zbog godina. Ako izbaciš iz vokabulara izraze poput kenjate/serete i slično, kao i fraze "internet...
Top