Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Сиљевац

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Гледах утакмицу, отприлике је тако било ххахаххаа. Браво за коментар...
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Баш због таквих и што рече неко прије, побједа а исписане само 4 странице ( а кад је пораз нашкраба се 10 страница), треба провјетрити ову кућу! Пишем то стално задњих мјесец, два дана, и самом себи сам више досадио. Али, радује ме да нисам једини већ нас има све више и више који биу радо да...
  3. FK Partizan 2023/24

    Браво, то је то!!! Кад нас остане 10 онда ће нам свима овај Форум бити лука спаса.
  4. FK Partizan 2023/24

    Ово је крајње вријеме и прилика да се коначно очисти овај Форум. Дођем да прочитам неки нормалан коментар, да ми буде лакше животу, а онда као да читам јебени б92, мондо или некада давно журнал... Одјебите реални Гробари и ко вас измисли!!!
  5. KK Partizan - uprava i marketing

    Алал ти плајваз!!! :D
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ајмо ми оно наше: "Да волим црно-беле, поносно кажем свима, ВОЛИМ ТО СЛАВНО ИМЕ!!!:partizan-fan:
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Пљуц, ма какви, питај наше стручњаке са форума. Залутао у овај предивни спорт, најпрљавији играч икада...:D
  8. KK Partizan - uprava i marketing

    Краветина на куб!!!
  9. KK Partizan - uprava i marketing

    Одличан текст, малоприје сам га прочитао. Изгледа да новинарима расту муда :D
  10. Kup Radivoj Korać 2024

    Финале је сутра вече...
  11. Kup Radivoj Korać 2024

    Ево прочитах реченицу на Б92 и умало не умријех од смијеха: "Prelomni momenat vrlo neizvesne utakmice bila je trojka Dejana Davidovca za vođstvo 78:73 na 15 sekundi pre kraja". Па све им безобразно јебем!!!
  12. KK Partizan - uprava i marketing

    Још једна од ситуација гдје се наш прецједник бори кроз институције... :banghead:
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Прати Волим Партизан. Пред сваку утакмицу објаве стримове који су углавном добри.
  14. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Какав дебил. Повраћа ми се кад сконтам да му је отац са брда изнад Требиња!!! Спреман да једе говна, ето за то је увијек спреман :puke:
  15. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Послије овквих коментара игнор листа ће бити богатија., бар моја. Срамно је овако пљувати погонски точак овог ПАРНОГ ВАЉКА!!! Браво мајсторе!!! Љепота је прочитати овакав пост!:ziveli
Top