Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Стојанче Ристевски

  1. Стојанче Ристевски

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nije valensija bez problema povređen im je Dejvis.
  2. Стојанче Ристевски

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To je zbog toga što je generalno “mali” mali i ram ima (čekam one šale hehe ram memorija), tuku ga dosta ali on je dosta slab u kontaktu, tuci tako Kolsona neće ni osetiti. Između ostalog jedan od razloga zašto on ne igra u nba (iako je bolji od 30 posto igrača tamo) i iako se tamo “ne igra...
  3. Стојанче Ристевски

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad je krenula ona napadačka serija u trećoj većina poena je bila iz neke saradnje Pantera i Kaminskog. Kasnije je Panter imao i neke kombinacije sa Kaboklom. Tako da i kada je loš šuterski ima uticaj na igru.
  4. Стојанче Ристевски

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    S ovakvom partijom većinu ekipa iz el bi pobedili da su s druge strane. Ali igra i protivnik. Jedna od retkih ove sezone gde sam video više pozitivnih nego negativnih stvari.
  5. Стојанче Ристевски

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ova petorka sa Kaminskim i s Kaboklom mora da se proba češće, to očekujem od dolaska Kabokloa. Jer su kompatibilni krpe nedostatke ovog drugog. Ledej i Kaminski ne mogu da brane ništa i zatvore skok, a Ledej i Kaboklo napadački kvare protok lopte, ovo je nešto između. Naravno postoje problemi...
  6. Стојанче Ристевски

    KK Partizan - uprava i marketing

    To niko ne spori, ali on ništa ne može da uradi bez produženih ruku. Nije on Duleta oterao nego Peković lepo umilno zbog kafe kuvarica.
  7. Стојанче Ристевски

    KK Partizan - uprava i marketing

    Tom logikom je on i doveo Željka.
  8. Стојанче Ристевски

    FK Partizan 2023/24

    Donekle povezano sa temom čisto za ljude koji imaju viška novca: u Srbiji je otprilike svako 10o dete ispod granice siromaštva. Davati novac ma kolko ga ko imao u ozbiljnijim svotama preplaćenim fudbalerima iz svog džepa je sumanuto. Pogotovo verujem za nekog ko je izašao iz te teže životne...
  9. Стојанче Ристевски

    FK Partizan 2023/24

    Kakav Belić kakvi bekovi ne igramo premier ligu. Mi smo isto ovako igrali i kraj polusezone. Sve što nas izvlači su momenti genijalnosti Zahida i Saldanje i neka opšta požrtvovanost. Te priče za bekove čitam ovde već 15 godina. I uvek je bolji onaj neki iz super lige, isti taj Aranđel je bolji...
  10. Стојанче Ристевски

    KK Partizan - uprava i marketing

    On je populista on živi od toga da ga narod voli da sam sebe ubeđuje da je preduzetnik, bitno mu je
  11. Стојанче Ристевски

    KK Partizan - uprava i marketing

    Treba svu svoju energiju usmeriti na teranje Ostoje ako ode Željko posle ove sezone to je valjda svima jasno, svaku utakmicu svaki tren
  12. Стојанче Ристевски

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pogledaj temu iz te godine nije ih bilo baš malo koji su popušili tu priču
  13. Стојанче Ристевски

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nažalost nisam jer bi bilo mnogo lakše živeti. Da sam objektivni gledalac ne bih nam davao šansu i kažem opet ne zbog statistike iskreno ne znam ni kakva nam je situacija ni raspored pratim samo naše utakmice nego zbog igre. Kad smo mi igrali dobro ja sam bio ubeđen prošle sezone u oktobru da...
  14. Стојанче Ристевски

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Treba da dodjemo u situaciju da ne dođe u priliku da ima taj šut. Taj šut vredi isto koliko i onaj u 25 minutu
  15. Стојанче Ристевски

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U prvih 8 do 10 ekipa medju najslabijim spoljnim linijama ( isključujući Rubija koji je tu od skora)
Top