Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Уличар

  1. FK Partizan 2023/24

    Јеби гамад циганску, трпај бреее, Партизане!
  2. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Срамотан приступ у овим тзв. "малим" утакмицама ће нас, како ствари стоје, коштати првог места у регуларном делу, а сви знамо какву то предност доноси у плеј офу. Ако изузмемо последњу четвртину, ми смо вечерас смо играли пресликан меч са Мегом, ноншалантна игра, без воље, жеље, икакве борбе...
  3. FK Partizan 2023/24

    Браво, мали, заслужио си гол после она два поништена у Тополи и Суботици! Гајас Захид је доктор ове игре, мајстор, само нека настави овако! Сисајте га, цигани са Бановог Брда!
  4. KK Partizan - uprava i marketing

    Нисам млад. Да ли си био у Пиониру прошлог пута и да ли си уопште упућен у дешавања с те утакмице што се тиче карата или пишеш нешто овде тек да би написао?
  5. KK Partizan - uprava i marketing

    Да, сигуран сам, јер се Човић не би питао ту ништа, било би онако како му цигани нареде у вези карата. И буди уверена да цигане баш јако мрзим и немам ама баш ниједан разлог да било шта похвално кажем о њима, али ако је нешто испоштовано с њихове стране (трибине) као што је било за наш одлазак у...
  6. KK Partizan - uprava i marketing

    2000 карата јесте много, али са друге стране 300 је заиста смешна цифра на капацитет Арене, тако да је нека златна средина требала да се нађе и да им се да тих 1000 карата, само из разлога што би и ми почетком јануара могли да рачунамо на исто толико. Дерби са гостујућим навијачима у хали заиста...
  7. FK Partizan 2023/24

    Синоћња изјава Игора Дуљаја је нешто што може да има далеко већи одјек у медијима од било каквих повика са трибина Вазури да је лопов, мајмун. Исто тако, да на пар везаних утакмица на ЈНА буду присутни само редари и играчи, дакле 0 људи, то би опет много више одјекнуло од повика, јер би се...
  8. FK Partizan 2023/24

    И гостовање у Крагујевцу се неће играти у првобитно одређеном термину (1. новембар), већ недељу дана раније (25. октобар), тако да нас после ове репрезентативне паузе чекају два гостовања, Суботица и Крагујевац.
  9. FK Partizan 2023/24

    Дерби поново померен, овога пута за 20. децембар.
  10. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Јебем вам најмилије, дабогда се угасили, клошари са Арене!
  11. FK Partizan 2023/24

    Ја не знам у којој ти земљи живиш и да ли стварно верујеш да је у Србији то реалан сценарио.. Сигурно би ми сви волели упад моткама у клуб и да их се решимо на тај начин, али ево, питам те да ли си спреман на тај корак, а самим тим и на дугогодишњу робију? Или чекаш да то одради неко други...
  12. FK Partizan 2023/24

    Само немојте да пљујете било кога, ишао он на дерби у среду или не, свако нека одлучи по својој савести. Ствари међу навијачима Партизана се поправљају, озбиљне бројке на свим гостовањима од почетка сезоне, коректан однос између југа и људи са осталих трибина. Зар није било лепо видети онолико...
  13. FK Partizan 2022/23.

    Имао си скоро дерби на Маракакани па си могао да видиш да су и они скандирали психопати, заједно са нама на истоку. И да, срам те било за ово на крају, момци су данас малтретирани и унакажени од стране полиције, а ти ме питаш да ли су пребијени због вучића или управе. Шта то значи, већу би...
  14. FK Partizan 2022/23.

    Нису исти, кажем ти као навијач Партизана који није на југу од лета 2011. После много година југ воде млади момци који нису у криминалним водама и који су бар заслужили да им се да шанса. Ова борба против управе и Вазуре је нешто у чему сваки навијач Партизана мора, уколико желимо добро нашем...
  15. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Видим сви спомињу Ларенцакиса како баш њему треба приредити специјалан дочек. Људи, он је просто такав кошаркаш и такав карактер, пргав, не знам је ли ко гледао његово понашање по завршетку меча Олимпијакоса и Фмп-а, залетао се на центру терена на цигане и кад он то ради у судару са "братским"...
Top